LimeSurvey Develop - en to lv translation catalogue (2972 entries)

en:  Are you sure you want to delete this file?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo failu/ ierakstu?

en:  Browse uploaded resources
lv: Pārlūkot augšupielādētos resursus

en: %s cannot be left empty
lv: %s nevar tikt atstāts tukšs

en: %s cannot be left empty.
lv: %s nevar tikt atstāts tukšs.

en: %s duplicate records removed
lv: %s dublikāti ieraksti izdzēsti

en: %s entries were not copied because they already existed
lv: %s ieraksti netika nokopēti, jo tie jau pastāvēja

en: %s entries were skipped because they are blacklisted
lv: %s ieraksti tika izlaisti, jo tie ir melnajā sarakstā

en: %s field(s) were successfully added.
lv: %s lauciņš(i) tika veiksmīgi pievienoti.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
lv: %s rindās nesakrīt lauku skaits.

en: %s new participants were created
lv: Tika izveidoti %s jauni respondenti

en: %s of %s columns selected
lv: %s no %s kolonnām izvēlētas

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
lv: %s vecās atbildes un to laiki tika sekmīgi importēti.

en: %s old response(s) were successfully imported.
lv: %s vecās atbilde(s) tika veiksmīgi importētas.

en: %s participants have been copied to the central participants table
lv: %s respondenti pārkopēti uz centrālo respondentu tabulu

en: %s participants have been shared
lv: Koplietoti (!) %s respondenti

en: %s records found in CSV file
lv: CSV failā atrasti %s ieraksti

en: %s records have empty mandatory fields
lv: %s ierakstiem ir tukši obligātie lauki

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
lv: %s ieraksti satur nepabeigtas vai nepareizas atribūtu vērtības

en: %s records imported
lv: %s ieraksti importēti

en: %s records in CSV
lv: %s ieraksti CSV failā

en: %s records met minimum requirements
lv: %s ieraksti atbilda minimālajiem kritērijiem

en: %s records were duplicate but had attributes updated
lv: %s ieraksti bija dublikāti, taču to atribūti tika atjaunināti

en: %s records where the number of fields does not match
lv: %s ieraksti, kuriem lauku skaits nesakrīt

en: %s records with invalid email address removed
lv: %s ieraksti ar nepareizu e-pasta adresi izdzēsti

en: %s response lines in your file.
lv: Jūsu failā ir % atbilžu rindas.

en: %s responses already exist.
lv: %s atbildes jau pastāv.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
lv: %s atbildes nevar tikt pievienotas vai atjaunotas.

en: %s responses were inserted.
lv: %s atbildes ievietotas.

en: %s responses were updated.
lv: %s atbildes tika atjaunotas.

en: %s rows per page
lv: %s rindas lapā

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
lv: %s tika konstatēts kā dubults ieraksts, tādējādi nebija nepieciešams izveidot jaunu respondentu.

en: %s%% completed
lv: %s%% pabeigts

en: 'Other:' comment mandatory
lv: 'Cits:' komentārs ir obligāts

en: (Autodetect)
lv: (noteikt automātiski)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create label sets.)
lv: (Apzīmējumu kopas netika importētas, jo Jums nav tiesību izveidot jaunas apzīmējumu kopas.)

en: (Maximum file size: %01.2f MB)
lv: Atļautais faila lielums ir %01.2f MB.

en: (No target question)
lv: (Bez mērķa jautājuma)

en: (None)
lv: (Nekas)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
lv: (Izvēlieties vairākas apzīmējumu kopas, piespiežot Ctrl taustiņu)

en: (Sub-)question width
lv: Apakšjautājuma platums

en: (none)
lv: (neviens)

en: 16 or up
lv: 16 vai vairāk

en: 1st quartile (Q1)
lv: 1. kvartile (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
lv: 1. laika limita paziņojuma CSS stils

en: 1st time limit warning message
lv: 1. laika limita paziņojums

en: 1st time limit warning message display time
lv: 1. laika limita paziņojuma atspoguļošanas laiks

en: 1st time limit warning message timer
lv: 1. laika limita paziņojuma taimeris

en: 2nd quartile (Median)
lv: 2. kvartile (Q2 jeb Mediāna)

en: 2nd time limit warning CSS style
lv: 2. laika limita brīdinājums CSS stilā

en: 2nd time limit warning message
lv: 2. laika limita brīdinājuma ziņa

en: 2nd time limit warning message display time
lv: 2. laika limita paziņojuma atspoguļošanas laiks

en: 2nd time limit warning message timer
lv: 2. laika limita paziņojuma taimeris

en: 3rd quartile (Q3)
lv: 3. kvartile (Q3)

en: 400: Bad Request
lv: Slikts pieprasījums (400)

en: 401: Unauthorized
lv: Nav autorizēts (401)

en: 403: Forbidden
lv: Aizliegts faila paplašinājums!

en: 404: Not Found
lv: Nav atrasts (404)

en: 5 Point Choice
lv: 5 punktu izvēle

en: 500: Internal Server Error
lv: Servera kļūda (500)

en: <No default value>
lv: <Nav pēc noklusējuma vērtības>

en: <no data>
lv: <nav datu>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
lv: Šīs tabulas kopija ir izveidota un to var aplūkot Jūsu sistēmas administrators.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
lv: Ja Jūs turpināsiet, šai tabulai tiks izveidota rezerves kopija. Jūsu sistēmas administrators varēs piekļūt šai tabulai.

en: A child group can't be set as parent group
lv: Meitas grupu nedrīkst iestatīt kā mātes grupu

en: A code has been updated to %s.
lv: Kods tika nomainīts uz %s.

en: A database named "%s" already exists.
lv: Datubāze ar nosaukumu "%s" jau eksistē.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
lv: Deaktivizēta aptauja nav pieejama respondentiem (tikai ziņa, par to, ka viņiem ir liegta iespēja skatīt šo aptauju).

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
lv: Tiks parādīts visu jautājumu «indekss»; respondentiem tiks piedāvāta iespēja «lēkāt» pa jautājumiem.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
lv: Jautājumu indekss tiks parādīts, respondentiem būs iespējams pārlēkt starp skatītajiem jautājumiem.

en: A response was not deleted.|{n} responses were not deleted.
lv: Atbildes netika izdzēstas.|{n} atbilde netika izdzēsta.

en: A security update is available.
lv: Ir pieejams drošības atjauninājums.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the column header and relate the particular row header.
lv: Tabula ar apakšjautājumiem katrā tabulas ailē. Apakšjautājumu teksts tiek parādīti tabulas pirmajā rindā un attiecas un konkrētās rindas aprakstu.

en: A table with a subquestion on each row. The answer options are contained in the table header.
lv: Tabula ar apakšjautājumiem katrā rindā. Atbilžu varianti tiek parādīti tabulas pirmajā rindā.

en: A table with a subquestion on each row. You have to select your answer.
lv: Tabula ar apakšajutājumiem katrā rindā. Jums jāizvēlas savas atbildes.

en: A template with that name already exists.
lv: Šablons ar šādu vārdu jau pastāv.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
lv: Lietotāja vārds nav norādīts, vai arī lietotāja vārds ir nepareizs.

en: AND/OR Date is
lv: UN/VAI datums ir

en: ARMSCII-8 Armenian
lv: ARMSCII-8 Armēņu

en: Abbreviated question text
lv: Saīsināts jautājuma teksts

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
lv: Iespēja mainīt jautājumus, grupas un parametrus vēl jo projām ir ierobežota.

en: Absolute value
lv: Absolūtā vērtība

en: Accelerator keys for list items
lv: Taustiņi saraksta ierakstiem

en: Accept
lv: Piekrist

en: Access
lv: Pieeja

en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

en: Access denied!
lv: Pieeja liegta!

en: Action
lv: Darbība

en: Action to perform when time limit is up
lv: Veikt darbību kad laika limits ir beidzies

en: Actions
lv: Darbības

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activate Survey
lv: Aktivizēt aptauju

en: Activate survey
lv: Aktivizēt aptauju

en: Activate this survey
lv: Aktivizēt šo aptauju

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
lv: Aktivizējiet šo, lai parādītu plānu virs ievades loga, kur lietotājs var izvēlēties vietu

en: Activated
lv: Aktivizēts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active surveys
lv: Aktīvās aptaujas

en: Adaptive
lv: Adaptīvs

en: Add
lv: Pievienot

en: Add SurveyId to link
lv: Pievienot saitei aptaujas ID

en: Add URL parameter
lv: Pievienot adreses parametru

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
lv: Pievienot podziņu, lai noņemtu slīdņa vērtību. Ja Jūs izvēlējāties sākuma vērtību, tas slīdni iestatīs uz sākuma vērtību, citā gadījumā būs tukša atbilde.

en: Add a group
lv: Pievienot grupu

en: Add a language:
lv: Pievienot valodu:

en: Add a new question
lv: Pievienot jautājumu

en: Add a prefix to the answer field
lv: Pievienot priedēkli atbilžu lauciņam

en: Add a question to this group
lv: Šai grupai pievienot jautājumu

en: Add a suffix to the answer field
lv: Pievienot priedēkli atbilžu lauciņam

en: Add and edit conditions
lv: Pievienot un rediģēt nosacījumus

en: Add another participant
lv: Pievienot vēl vienu respondentu

en: Add another record
lv: Pievienot jaunu ierakstu

en: Add answer
lv: Pievienot atbildi

en: Add attribute
lv: Pievienot atribūtu

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Add fields
lv: Pievienot lauciņus

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Add gray background to questions in PDF:
lv: Jautājumiem pievienot pelēku fonu PDF:

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Add new group
lv: Pievienot jaunu grupu

en: Add new question
lv: Pievienot jaunu jautājumu

en: Add new question to group
lv: Pievienot jaunu jautājumu grupai

en: Add new quota
lv: Pievienot jaunu kvotu

en: Add new user group
lv: Pievienot jaunu lietotāju grupu

en: Add or delete groups
lv: Pievienot vai izdzēst grupas

en: Add or delete questions
lv: Pievienot vai izdzēst jautājumus

en: Add or delete subquestions or change their codes
lv: Pievienot vai dzēs apakšjautājumus vai mainīt to kodus

en: Add participant
lv: Pievienot respondentu

en: Add participant to survey
lv: Pievienot respondentu

en: Add participants to central database
lv: Pievienot respondentus centrālajai datubāzei

en: Add participants to survey
lv: Pievienot respondentus

en: Add question
lv: Pievienot jautājumu

en: Add question ID to link
lv: Pievienot saitei jautājuma ID

en: Add question group
lv: Pievienot jautājumu grupu

en: Add question group ID to link
lv: Pievienot saitei jautājuma grupas ID

en: Add scenario
lv: Pievienot scenāriju

en: Add survey group ID to link
lv: Pievienot saitei aptaujas grupas ID

en: Add token entry
lv: Pievienot pieejas atslēgas ierakstu

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Add user group
lv: Pievienot lietotāju grupu

en: Add value
lv: Pievienot vērtību

en: Additional Languages
lv: Papildus valodas

en: Additional attributes
lv: Papildus atribūti

en: Additionally the following settings cannot be changed when the survey is active.
lv: Kamēr aptauja ir aktīva, šos iestatījumus nav iespējams mainīt!

en: Admin login name
lv: Administratora pieslēgšanās vārds

en: Admin login password
lv: Administratora parole

en: Administration
lv: Administrācija

en: Administrator credentials
lv: Administratora pilnvaras

en: Administrator email
lv: Administratora e-pasts

en: Administrator name
lv: Administratora vārds

en: Administrator name:
lv: Administratora vārds:

en: Administrator settings
lv: Administratora pilnvaras

en: Administrator:
lv: Administrators:

en: Afrikaans
lv: Afrikāņu

en: After
lv: Pēc

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
lv: Pēc saglabāšanas, varat vai nu aizvērt šo pārlūka logu, vai turpināt aizpildīt aptauju.

en: All
lv: Visi

en: All answers are already selected in this quota.
lv: Šajā kvotā visas atbildes ir izvēlētas.

en: All answers meet consistency standards.
lv: Visas atbildes atbilst konsekvences standartiem.

en: All assessments meet consistency standards.
lv: Visi novērtējumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All conditions in this survey have been deleted.
lv: Visi šī aptauj anosacījumi ir izdzēsti.

en: All conditions meet consistency standards.
lv: Visi apstākļi atbilst konsekvences standartiem.

en: All conditions scenarios were renumbered.
lv: Visi nosacījumu scenāriji tika pārnumurēti.

en: All default values meet consistency standards.
lv: Visas sākuma vērtības atbilst konsekvences standartiem.

en: All emails were sent.
lv: Visi e-pasti tika nosūtīti.

en: All files in local directories are writable.
lv: Visi faili lokālajos direktorijos ir rakstāmi.

en: All groups meet consistency standards.
lv: Visas grupas atbilst konsekvences standartiem.

en: All in one
lv: Viss vienā lapā

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
lv: Visas lietotāja aptaujas tika pārsūtītas uz %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
lv: Visas vecās aptaujas tabulas atbilst konsekvences standartiem.

en: All participant information is lost.
lv: Oi! Zaudēta visa respondentu informācija.

en: All question attributes meet consistency standards.
lv: Visas jautājuma īpašības atbilst konsekvences standartiem.

en: All questions meet consistency standards.
lv: Visi jautājumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
lv: Noņemtajām valodām visi jautājumi, atbildes, u.c. tiks pazaudētas.  Vai Jūs tiešām esat pārliecināts?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
lv: Visus jautājumus, grupas un parametrus atkal ir iespējams rediģēt.

en: All quota language settings meet consistency standards.
lv: Visi kvotas valodas iestatījumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All quota quota members meet consistency standards.
lv: Visi kvotas respondenti atbilst konsekvences standartiem.

en: All quotas meet consistency standards.
lv: Visas kvotas atbilst konsekvences standartiem.

en: All responses
lv: Visas atbildes

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
lv: Visas atbildes ar LimeSurvey vairs nav pieejamas.

en: All survey language settings meet consistency standards.
lv: Visi aptaujas valodas iestatījumi atbilst konsekvences standartiem.

en: All surveys meet consistency standards.
lv: Visas aptaujas atbilst konsekvences standartiem.

en: All the attributes are automatically mapped
lv: Visi atribūti tika automātiski piesaistīti

en: All tokens
lv: Visas pieejas atslēgas

en: All users
lv: Visi respondenti

en: Allow backward navigation:
lv: Atļaut atgriezties atpakaļ

en: Allow blacklisted participants to be added to a survey:
lv: Aptaujai ļaut pievienot melnā saraksta respondentus:

en: Allow invalid email addresses:
lv: Pieļaut nederīgu e-pasta adresi:

en: Allow only numerical input
lv: Atļaut tikai skaitliskus ievaddatus

en: Allow only numerical input for 'Other' text
lv: Atļaut tikai skaitļu ievadi 'Cits' lauciņā

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
lv: Atļaut respondentam izņemt sevi no melnā saraksta:

en: Allow public registration:
lv: Atļaut publisku reģistrēšanos:

en: Allow reset the slider
lv: Atļaut slīdņa atiestatīšanu

en: Allow single choice questions to be split over multiple pages
lv: Pieļaut, ka vienas izvēles jautājumi tiek sadalīti pa vairākām lapām

en: Allowed file types
lv: Atļautie failu veidi

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
lv: Atļauto failu veidi, atdalīti ar komatu, piemēram pdf,doc,odt

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always closed
lv: Vienmēr slēgts

en: Always hide this question
lv: Vienmēr paslēpt šo jautājumu

en: Always open
lv: Vienmēr atvērts

en: Amharic
lv: Amhāru

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
lv: E-pasts tika izsūtīts uz adresi, kuru Jūs bijāt norādījis. Lai turpinātu, lūdzu, klikšķiniet uz saiti (URL) Jūsu e-pastā.

en: An email has been sent with details about your saved survey
lv: E-pasts ar saglabātās aptaujas detaļām tika izsūtīts

en: An email with a generated password was sent to the user.
lv: E-pasta vēstule ar paroli nosūtīta lietotājam.

en: An error occurred saving a response to survey id
lv: Notika kļūda saglabājot atbildi uz aptaujas id

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
lv: Beigusies aptauja nav pieejama respondentiem (tie redz tikai ziņu, ka aptauja ir beigusies).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
lv: Atjaunošanas laikā notika kļūda. Kļūdas apraksts:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
lv: Notikusi negaidīta kļūme un Jūsu atbildes netika saglabātas.

en: An unknown error occured.
lv: Notika nesaprotama kļūda.

en: Anonymized responses
lv: Anonīmas atbildes

en: Anonymized responses:
lv: Anonimizētas atbildes:

en: Anonymized responses?
lv: Anonīmas atbildes?

en: Answer
lv: Atbilde

en: Answer codes
lv: Atbilžu kodi

en: Answer label font size (normal)
lv: Atbilžu apzīmējumu fonta lieluma (normāls)

en: Answer label font size (small)
lv: Atbilžu apzīmējumu fonta lieluma (mazs)

en: Answer matched (regexp)
lv: Atbilde sakrīt (regexp)

en: Answer must be %s
lv: Atbildei jābūt %s

en: Answer must be between %s and %s
lv: Atbildei jābūt no %s līdz %s

en: Answer must be greater or equal to %s
lv: Atbildei jābūt lielākai vai vienādai ar %s

en: Answer must be less or equal to %s
lv: Atbildei jābūt mazākai vai vienādai ar %s

en: Answer option / subquestion font size
lv: Atbilžu variantu / apakšjautājumu fonta lielums

en: Answer options
lv: Atbilžu iespējas

en: Answer options were successfully saved.
lv: Atbildes iestatījumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Answer prefix
lv: Atbildes prefikss

en: Answer suffix
lv: Atbildes sufikss

en: Answer was
lv: Atbilde bija

en: Answer was NOT
lv: Atbilde NEBIJA

en: Answer was greater than
lv: Atbilde bija lielāka par

en: Answer was greater than or equal to
lv: Atbilde bija lielāka par vai vienāda ar

en: Answer was less than
lv: Atbilde bija mazāka nekā

en: Answer was less than or equal to
lv: Atbilde bija mazāka par vai vienāda ar

en: Answers
lv: Atbildes

en: Answers and tokens have been re-opened.
lv: Atbildes un piekļuves kodi tika atkal atvērti.

en: Answers cleared
lv: Atbildes notīrītas

en: Answers from this response
lv: Šī ieraksta atbildes

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
lv: Atbildes ar kodu 0 (nulle) vai tukšs kods nav atļautas un netiks saglabātas

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
lv: Atbilde|Kreisā_slīdņa_teksts|Labējā_slīdņa_teksts atdalošais simbols

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Apr
lv: Aprīlis

en: April
lv: Aprīlis

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arc cosine
lv: Arkkosīnuss

en: Arc sine
lv: Loka sīnuss

en: Arc tangent
lv: Arktangenss

en: Arc tangent of two variables
lv: Loka divu mainīgo tangenss

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties "izdzēst" nepilnīgās atbildes un nomainīt atbildes un piekļuves kodu statusu uz "pabeigts"?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst visus šī scenārija nosacījumus?

en: Are you sure you want to delete all those surveys?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst visas šīs aptaujas?!

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst izvēlētos ierakstus?

en: Are you sure you want to delete the selected participants?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst iezīmētos respondentus?

en: Are you sure you want to delete the selected responses?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst iezīmētās atbildes?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst adreses parametrus?

en: Are you sure you want to delete this condition?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo nosacījumu?

en: Are you sure you want to delete this entry?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo ierakstu?

en: Are you sure you want to delete this label set?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo apzīmējumu kopu?

en: Are you sure you want to delete this theme?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo dizaina tēmu?

en: Are you sure you want to delete this theme?
lv: Esi pārliecināts/-a, ka vēlies dzēst šo dizaina tēmu?

en: Are you sure you want to delete this user group?
lv: Vai tiešām Jūs vēlaties izdzēst šo lietotāju grupu?

en: Are you sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Arithmetic mean
lv: Vidējais aritmētiskais

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Array
lv: Tabulas veida

en: Array (10 Point Choice)
lv: Tabulas veida (10 punktu izvēle)

en: Array (5 Point Choice)
lv: Tabulas veida (5 punktu izvēle)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
lv: Tabulas veida (palielināts/tāds pats/samazināts)

en: Array (Numbers)
lv: Tabulas veida (Skaitlisks)

en: Array (Texts)
lv: Tabulas veida (Tekstuāls)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
lv: Tabulas veida (Jā/Nē/Nenoteikts)

en: Array by column
lv: Tabulas veida pa kolonnām

en: Array dual scale
lv: Tabulas veida duālajā skalā

en: Array filter
lv: Array filtrs

en: Array filter exclusion
lv: Array filtra izslēgšana

en: Array filter style
lv: Array filtra stils

en: Arrays
lv: Tabulas veida

en: As a last step you should clear your browser cache now.
lv: Kā pēdējo soli Jums vajadzētu notīrīt Jūsu interneta pārlūka kešatmiņu.

en: Assessment details
lv: Novērtējuma detaļas

en: Assessment group score
lv: Novērtējuma grupas punktu skaits

en: Assessment heading
lv: Novērtējuma virsraksts

en: Assessment rules
lv: Novērtējuma nosacījumi

en: Assessment value
lv: Novērtējuma vērtība

en: Assessment:
lv: Novērtējums:

en: Assessments
lv: Novērtējumi

en: Assessments mode not activated
lv: Novērtējumu izmantošana nav ieslēgta

en: At beginning
lv: Sākumā

en: At end
lv: Beigās

en: At least one installed
lv: Vismaz viens ir ieinstalēts

en: At the end of the process the database will be updated.
lv: Procesa beigās datubāze tiks atjaunināta.

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
lv: Uzmanību: Vairāki jautājumu kodi tika atjaunināti. Lūdzu, pārbaudiet tos uzmanīgi, jo atjaunināšana varēja neatbilst Jūsu pielāgotajām izteiksmēm.

en: Attribute %s (%s)
lv: Atribūts %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
lv: Atribūts %s izdzēsts.

en: Attribute display setting updated
lv: Atribūtu atspoguļošanas iestatījumi atjaunināti

en: Attribute field
lv: Atribūtu lauks

en: Attribute management
lv: Atribūtu pārvaldība

en: Attribute name:
lv: Atribūta nosaukums:

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Attribute type
lv: Atribūta tips

en: Attribute type:
lv: Atribūta tips:

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
lv: Esošo respondentu atribūtu vērtības atjauninātas no respondentu ierakstiem

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
lv: Esošo respondentu atribūtu vērtības atjauninātas no piekļuves kodu ierakstiem

en: Attribute visible:
lv: Atribūts redzams:

en: Attribute was saved.
lv: Atribūts saglabāts.

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Attributes to be created
lv: Atribūti, kas jāizveido

en: Attributes to export:
lv: Eksportējamie atribūti:

en: Aug
lv: Augusts

en: August
lv: Augusts

en: Authentication method
lv: Autentifikācijas metode

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto Translate
lv: Tulkot automātiski

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
lv: Ja visas atbildes ir atzīmētas, automātiski atzīmēt ekskluzīvo iespēju

en: Autoload URL
lv: Ielādēt adresi automātiski

en: Autoload URL:
lv: Automātiski atvērt URL:

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Automatic (UTF-8)
lv: Automātiskā (UTF-8)

en: Available functions
lv: Pieejamās funkcijas

en: Available languages:
lv: Iespējamās valodas

en: Available space in directory:
lv: Brīvās vietas lielums direktorijā:

en: Average
lv: Vidēji

en: Average file size
lv: Vidējais faila izmērs

en: Average interview time:
lv: Vidējais intervijas ilgums:

en: Average no. of files per respondent
lv: Failu skaits, vidēji, uz respondentu.

en: Average size per respondent
lv: Vidējais izmērs katram respondentam

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to Response Import
lv: Atgriezties uz atbilžu importēšanu

en: Back to main menu
lv: Atpakaļ uz galveno izvēlni

en: Back to survey home
lv: Atgriezties uz aptaujas sākumu (mājām)

en: Background colour for questions (0 black - 255 white)
lv: Jautājumu pamatnes krāsa (0 melns - 255 balts)

en: Backup
lv: Rezerves kopija

en: Bar chart
lv: Stabiņu grafiks

en: Base language
lv: Pamatvaloda

en: Base language:
lv: Pamatvaloda:

en: Basic admin notification
lv: Vienkāršs administratora paziņojums

en: Basic admin notification email body:
lv: Vienkārša paziņojuma administratoram teksts:

en: Basic admin notification subject:
lv: Vienkārša paziņojuma administratoram temats:

en: Basic email notification is sent to:
lv: Vienkāršs e-pasta paziņojums tiek nosūtīts:

en: Basic notification attachments:
lv: Vienkārša paziņojuma administratoram pielikumi:

en: Before
lv: Pirms

en: Before you start, please prove you are human.
lv: Lai uzsāktu, lūdzu, apstipriniet, ka esat cilvēks.

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Big5 Traditional Chinese
lv: Big5 Tradicionālais ķīniešu

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
lv: Iekļaut respondentu melnajā sarakstā visām šī brīža aptaujām, līdzko globālai lauks ir konfigurēts:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
lv: Iekļaut respondentu melnajā sarakstā visām jaunajām aptaujām, līdzko globālais lauks ir konfigurēts:

en: Blacklist settings
lv: Melnā saraksta iestatījumi

en: Blacklisted
lv: Pievienots melnajam sarakstam

en: Blacklisted participants
lv: Melnā saraksta respondenti

en: Blacklisted?
lv: Pievienots melnajam sarakstam?

en: Borders around responses in PDF:
lv: Rāmis apkārt atbildēm PDF:

en: Both
lv: Abi

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
lv: Kļūdaino e-pastu apstrāde ir deaktivizēta vai nu pielikumam kopumā vai šai aptaujai.

en: Bounce settings
lv: Neeksistējošo e-pastu iestatījumi

en: Bounce settings have been saved.
lv: Neeksistējošo e-pastu iestatījumi tika saglabāti.

en: Broken survey themes:
lv: Salauztās aptauja dizaina tēmas:

en: Browse
lv: Skatīties

en: Browse participants
lv: Pārlūkot respondentus

en: Browse responses
lv: Skatīties ierakstus

en: Browse saved responses
lv: Skatīties saglabātos ierakstus

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
lv: Versijas numurs tika veiksmīgi atjaunots uz %s.

en: But this one isn't.
lv: Bet šis nav

en: Button group
lv: Pogu grupa

en: By question group
lv: Pēc jautājumu grupas

en: Bypass token with failing email addresses:
lv: Izlaist piekļuves atslēgas ar nepareizu e-pasta adresi:

en: CPDB CSV summary
lv: CPDB CSV kopsavilkums

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
lv: CSS stils ziņai, kas parādās laika atskaites taimerī, laika atskaites brīdī

en: CSS class(es)
lv: CSS klase(-es)

en: CSS class(es):
lv: CSS klase(-es):

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
lv: CSS stils 'laika limita beigšanās ziņai'

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
lv: CSS stils lietots, kad 'laika limita brīdinājuma' ziņa tiek rādīta

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
lv: CSS stils, kas tiek izmantots 2. laika limita paziņojumam

en: CSV field names
lv: CSV lauku saraksts

en: CSV field separator:
lv: CSV lauku atdalītājs:

en: CSV file
lv: CSV fails

en: CSV input format
lv: CSV ievades formāts

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
lv: Izrēķināt parauga standartnovirzi skaitļu sarakstam

en: Calculate the sum of values in an array
lv: Izrēķināt summu vērtības pēc kārtības

en: Calculates the exponent of e
lv: Izrēķina e eksponentu

en: Calculation
lv: Aprēķins

en: Can edit?
lv: Var rediģēt?

en: Can't connect to the LDAP directory
lv: Nevar savienoties ar LDAP direktoriju

en: Can't delete question group when the survey is active
lv: Ja aptauja ir aktīva, nav iespējams izdzēst jautājumu grupu/-as

en: Can't find user group!
lv: Lietotāju grupu nevar atrast!

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
lv: Nevar atjaunināt apzīmējumus, jo Jūs izmantojat duplicētus kodus

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel editing
lv: Atcelt rediģēšanu

en: Cannot be changed
lv: Nav iespējams izmainīt

en: Cannot import the VVExport file.
lv: Nevar pievienot VV eksporta failu.

en: Catalan (Valencian)
lv: Kataloniešu (valenciešu)

en: Category separator
lv: Kategoriju atdalītājs

en: Central participants database summary
lv: Centrālās respondentu datubāzes kopsavilkums

en: Change language
lv: Mainīt valodu

en: Change log
lv: Izmaiņu saraksts

en: Change survey group
lv: Mainīt aptaujas grupu

en: Change the display style of the month when using select boxes
lv: Mainīt mēneša attēlošanas stilu, lietojot izvēles logus

en: Change the language
lv: Nomainīt valodu

en: Character set for file import/export:
lv: Importēšanas/eksportēšanas faila "Character set"

en: Character set of file:
lv: Faila character set:

en: Character set of the file:
lv: Lauciņa rakstzīmju kopa:

en: Chart type
lv: Grafika tips

en: Check again
lv: Pārbaudīt vēlreiz

en: Check any that apply
lv: Izvēlieties visas atbilstošās

en: Check data
lv: Pārbaudīt datus

en: Check data integrity
lv: Pārbaudīt datu integritāti

en: Check logic
lv: Pārbaudīt loģiku

en: Check survey logic for current question group
lv: Pārbaudīt šīs jautājumu grupas loģiku

en: Checkbox is checked
lv: Izvēles rūtiņa ir atzīmēta

en: Checkbox is unchecked
lv: Izvēles rūtiņa nav atzīmēta

en: Checkbox layout
lv: Izvēles rūtiņas izkārtojums

en: Checked
lv: Pārbaudīts

en: Checking basic requirements...
lv: Pārbauda pamata prasības...

en: Checking existing LimeSurvey files...
lv: Pārbauda esošos LimeSurvey failus...

en: Choice header
lv: Izvēlnes virsraksts

en: Choice of rank %s
lv: Ranžējuma izvēle %s

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import.
lv: Lai sāktu importēšanu, no izvēlnes izvēlieties 'Run/All'.

en: Choose one of the following answers
lv: Izvēlieties tikai vienu atbildi

en: Choose the CSV file to upload:
lv: Izvēlieties augšupielādējamo CSV failu:

en: Choose the file to upload:
lv: Izvēlēties failu, kuru augšupielādēt:

en: Choose token fields:
lv: Izvēlēties piekļuves atslēgu laukus:

en: Choose when user can add a comment
lv: Izvēlēties kad lietotājam atłauts pievienot komentāru

en: Choose your language
lv: Izvēlieties valodu

en: Circle
lv: Aplis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Click here to log in.
lv: Spiest šeit, lai pieslēgtos.

en: Click here to start the survey.
lv: Klikšķiniet šeit, lai sāktu aptauju.

en: Click here to use ComfortUpdate or to download it.
lv: Klikšķiniet šeit, lai sāktu izmantot ComfortUpdate vai arī to lejupielādētu.

en: Click here to use ComfortUpdate.
lv: Klikšķiniet šeit, lai izmantotu ComfortUpdate.

en: Click on the following button if you want to
lv: Klikšķiniet uz pogas, ja Jūs vēlaties

en: Click this button to log out.
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai atslēgtos.

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
lv: Nospiežot 'Jā' tiks ģenerētas pieejas atslēgas visiem, kam iepriekš pieejas atslēgas nebija. Turpināt?

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close editor
lv: Aizvērt redaktoru

en: Closed group
lv: Slēgta grupa

en: Code
lv: Kods

en: Code filter
lv: Koda filtrs

en: Code/text separator:
lv: Koda/teksta atdalītājs:

en: Code:
lv: Kods:

en: Code: '%s' is a reserved word.
lv: Kods: %s ir rezervēts vārds.

en: Columns
lv: Kolonnas

en: ComfortUpdate key
lv: ComfortUpdate atslēga

en: ComfortUpdate key information
lv: ComfortUpdate piekļuves kods informācija

en: ComfortUpdate step %s
lv: ComfortUpdate solis %s

en: Comma
lv: Komats

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment only when
lv: Komentēt, ja

en: Comment only when you choose an answer.
lv: Komentēt tikai tad, ja ir izvēlēta atbilde.

en: Comment only when you don't choose an answer.
lv: Komentēt tikai tad, ja nav izvēlēta atbilde.

en: Comment your answers.
lv: Komentēt atbildes.

en: Comments
lv: Komentāri

en: Compact
lv: Kompakts

en: Compare a string to a regular expression pattern
lv: Salīdzināt rindu (string) ar regulāru izteiksmes modeli

en: Comparison operator
lv: Salīdzinājuma operators

en: Compatible
lv: Savietojams

en: Compatible with type coercion
lv: Savietojams ar tipa piespiešanu

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Completed responses only
lv: Tikai pabeigtas atbildes

en: Completed?
lv: Pabeigts?

en: Completion state:
lv: Pabeigšanas statuss:

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Condition successfully copied
lv: Nosacījums veiksmīgi nokopēts

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
lv: Nosacījums veiksmīgi nokopēts (daži netika iekļauti, jo tie dublējās)

en: Conditional processing
lv: Nosacīta apstrāde

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Conditions designer
lv: Nosacījumu redaktors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configuration directory is not writable
lv: Konfigurācijas direktorijā nav atļauts rakstīt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Confirm password:
lv: Apstiprināt paroli:

en: Confirm your admin password
lv: Apstipriniet Jūsu administratora paroli

en: Confirmation
lv: Apstiprināšana

en: Confirmation attachments:
lv: Apstiprinājuma e-pasta pielikumi:

en: Confirmation email
lv: Apstiprināšanas e-pasts:

en: Confirmation email body:
lv: Apstiprinājuma e-pasta teksts:

en: Confirmation email subject
lv: Apstiprinājuma e-pasta temats

en: Confirmation email subject:
lv: Apstiprināšanas e-pasta temats:

en: Confirmation of your participation in our survey
lv: Apstirpinājums par Jūsu piedalīšanos aptaujā

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
lv: Savienoties ar datubāzi neizdevās. Lūdzu, pārbaudiet datubāzes vietu, lietotāja vārdu un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: Constant
lv: Konstante

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue?
lv: Turpināt?

en: Convert N to:
lv: Pārveidot N par:

en: Convert Y to:
lv: Pārveidot Y par:

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
lv: Pārveidot 8 bitu rindu (string) par citēto-printējamo rindu

en: Convert a date/time string to unix timestamp
lv: Konvertēt datuma/laika teksta mainīgo kā unix timestamp mainīgo

en: Convert a numerical value using a inputTable and outputTable of numerical values
lv: Konvertēt skaitlisku vērtību, izmantojot skaitliskas vērtības šajās tabulās (inputTable un outputTable)

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
lv: Pārveidot citēto-printējamo rindu (string) par 8 bitu rindu

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot visus HTML ierakstus uz tiem piemērotajām rakstuzīmēm (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot visas piemērotās rakstuzīmes par HTML ierakstiem (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Convert resource links?
lv: Konvertēt resursu adreses?

en: Convert spaces in question text to underscores:
lv: Jautājumu tekstos pārveidot atstarpi ar apakšsvītru (_):

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot speciālos HTML ierakstus atpakaļ uz rakstuzīmēm (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lv: Pārveidot speciālās rakstuzīmes par HTML ierakstiem (vienmēr lieto ENT_QUOTES un UTF-8)

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy a survey
lv: Kopēt aptauju

en: Copy advanced settings?
lv: Kopēt papildus iestatījumus?

en: Copy answer options?
lv: Kopēt atbilžu opcijas?

en: Copy conditions
lv: Kopēt nosacījumus

en: Copy default answers?
lv: Kopēt noklusējuma atbildes?

en: Copy failed
lv: Kopēšana nav izdevusies

en: Copy of survey is completed.
lv: Aptaujas kopēšana pabeigta

en: Copy options
lv: Kopēt opcijas

en: Copy question
lv: Kopēt jautājumu

en: Copy subquestions?
lv: Kopēt apakšjautājumus?

en: Copy survey
lv: Kopēt aptauju

en: Copy the selected conditions to:
lv: Kopēt izvēlētos nosacījumus uz:

en: Core plugin can not be disabled.
lv: Serdes spraudni nevar atspējot.

en: Corrected time:
lv: Labots laiks:

en: Cosine
lv: Kosinuss

en: Could not connect to LDAP server.
lv: Nevarēja pievienoties LDAP serverim.

en: Could not create new box
lv: Neizdevās izveidot jaunu rāmi

en: Could not delete user group.
lv: Nav iespējams izdzēst lietotāju grupu.

en: Could not delete user group. No group selected.
lv: Nav iespējams izdzēst lietotāju grupu.  Nav atlasīta grupa.

en: Could not delete user. User was not supplied.
lv: Lietotāju nav izdevies izdzēst.  Lietotāja vārds nav norādīts.

en: Could not modify user data.
lv: Lietotāja datus nav iespējams modificēt.

en: Could not write file
lv: Nav iespējams koriģēt failu

en: Count
lv: Skaits

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
lv: Izveidot statistiku katram jautājumam, balstoties uz kopējā atbilžu skaita, kuras tika izveidotas uz

en: Count the number of answered questions in the list
lv: Saskaitīt sarakstā atbildēto jautājumu skaitu

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
lv: Saskaitīt atbildēto jautājumu skaitu, kurš būs vienāds ar pirmo argumentu

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
lv: Saskaitīt atbildēto jautājumu skaitu, kuri atbilst kritērijam (arg op vērtība)

en: Create
lv: Izveidot

en: Create a new box
lv: Izveidot jaunu rāmi

en: Create a new question group inside your survey.
lv: Izveidot jaunu jautājumu grupu šajā aptaujā.

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
lv: Lai izveidotu jaunu aptauju, klikšķiniet uz %s pogas.

en: Create database
lv: Izveidot datubāzi

en: Create one or more questions inside the new question group.
lv: Izveidot vienu vai vairākus jautājumus jaunā jautājumu grupā.

en: Create or import new label set(s)
lv: Izveidot vai importēt jaunu apzīmējumu kopu(as)

en: Create survey
lv: Izveidot aptauju

en: Create tokens
lv: Izveidot pieejas atslēgas

en: Create, import, or copy survey
lv: Izveidot, importēt vai kopēt aptauju

en: Create/edit user groups
lv: Izveidot/rediģēt lietotāju grupas

en: Created
lv: Izveidots

en: Created by
lv: Izveidojis/-usi

en: Creating file backup
lv: Veido faila rezerves kopiju

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current database version:
lv: Šī brīža datubāzes versija:

en: Current group is disabled
lv: Konkrētā jautājumu grupa ir atspējināta

en: Current value
lv: Esošā vērtība

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
lv: Papildus valodas šai aptaujai nav iestatītas.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
lv: Pašreiz šajā aptaujā nav iestatīti nosacījumi.

en: Currently we detect and handle the following changes:
lv: Pašlaik mēs nosakām un apstrādājam šādas izmaiņas:

en: Czech (informal)
lv: Čehu (neformālā)

en: DATA TO BE ENTERED
lv: DATI, KAS TIKS IEVADĪTI

en: DB backup created:
lv: Izveidota datubāzes rezerves kopija:

en: DEC West European
lv: DEC Rietumeiropiešu

en: Data consistency check
lv: Datu atbilstības pārbaude

en: Data entry
lv: Datu ievadīšana

en: Data entry screen
lv: Datu ievades iespēja

en: Data policy settings
lv: Datu lietošanas iestatījumi

en: Data redundancy check
lv: Datu liekvārdības pārbaude.

en: Data selection
lv: Datu izvēle

en: Data selection:
lv: Datu atlase:

en: Data view control
lv: Datu apskates kontrole

en: Database
lv: Datubāze

en: Database %s has been successfully populated.
lv: Datubāze %s tika veiksmīgi aizpildīta.

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: Database creation
lv: Datubāzes izveidošana

en: Database doesn't exist!
lv: Datubāze neeksistē!

en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

en: Database error!
lv: Datubāzes kļūda!

en: Database exists
lv: Datubāze pastāv

en: Database has been created.
lv: Datubāze izveidota.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
lv: Datubāze tika veiksmīgi atjaunināta uz versiju %s

en: Database location
lv: Datubāzes atrašanās vieta

en: Database name
lv: Datubāzes vārds

en: Database name:
lv: Datubāzes nosaukums:

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database settings
lv: Datubāzes iestatījumi

en: Database type
lv: Datubāzes tips

en: Database type:
lv: Datubāzes tips:

en: Database update
lv: Datubāzes atjaunināšana

en: Database upgrade
lv: Datubāzes uzlabojums

en: Database user
lv: Datubāzes lietotājs

en: Date
lv: Datums

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
lv: Datums (GGGG-MM-DD) vienāds ar

en: Date added
lv: Datums pievienots

en: Date entered is invalid!
lv: Ievadītais datums nav pareizs!

en: Date format:
lv: Datuma formāts:

en: Date in the format: %s
lv: Datuma formāts: %s

en: Date is
lv: Datums

en: Date last action
lv: Pēdējās darbības datums

en: Date saved
lv: Saglabāšanas datums

en: Date stamp:
lv: Datuma zīmogs:

en: Date stamp?
lv: Datuma zīmogs?

en: Date started
lv: Sākuma datums

en: Date submitted
lv: Nosūtīšanas datums

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Date/Time format
lv: Datuma/Laika formāts

en: Datestamp
lv: Datuma zīmogs

en: Day
lv: Diena

en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

en: Deactivate Survey
lv: Deaktivizēt aptauju

en: Deactivate survey
lv: Deaktivizēt aptauju

en: Deactivated result tables
lv: Deaktivizētās rezultātu tabulas

en: Deactivation
lv: Deaktivizācija

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
lv: Ļ. cien. / A. god. {FIRSTNAME},
    
    Nesen uzaicinājām Jūs piedalīties aptaujā.
    
    Mēs (korektāk sakot - sistēma) redzam, ka Jūs vēl neesat pabeidzis/-usi aizpildīt anketu un vēlamies atgādināt, ka aptauja ir vēl pieejama.
    
    Aptaujas nosaukums:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Lai piedalīties šajā aptaujā, lūdzu, izmantojiet zemāk norādīto saiti.
    
    Ar cieņu,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klikšķiniet šeit, lai piedalītos:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
lv: Cien. {FIRSTNAME},
    
    Jūs vai kāds cits, izmantojot Jūsu e-pasta adresi, ir reģistrējies, lai piedalītos aptaujā  {SURVEYNAME}.
    
    Lai sāktu aizpildīt aptauju, klikšķiniet uz šīs saites:
    
    {SURVEYURL}
    
    Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības par šo aptauju, vai arī Jūs neesat reģistrējies, lai tajā piedalītos, un domājat, ka šis e-pasts ir līdz Jums nonācis kļūdas pēc, lūdzu, sazinieties ar aptauja veidotāju {ADMINNAME}  {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
lv: Ļ.cien./A.god. {FIRSTNAME},
    
    šī ir automātiska apstiprinājuma e-pasta vēstule, ka saka, ka Jūs esat pabeidzis pildīt aptaujas {SURVEYNAME} anketu un Jūsu atbildes tika saglabātas. Paldies par piedalīšanos!
    
    Ja Jums radušies papildus jautājumi, lūdzu, sazinieties ar {ADMINNAME} pa {ADMINEMAIL}.
    
    Ar cieņu,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
lv: Cien./God. {FIRSTNAME},
    
    Mēs aicinām Jūs piedalīties aptaujā: "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Lai piedalītos, lūdzu, klikšķiniet uz zemāk norādītās saites.
    
    Ar cieņu,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Lūdzu, klikšķiniet šeit:
    {SURVEYURL}

en: Dec
lv: Decembris

en: December
lv: Decembris

en: Decimal mark:
lv: Decimālzīme:

en: Decrease
lv: Samazinājums

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default HTML editor mode:
lv: HTML teksta redaktora režīms pēc noklsējuma:

en: Default answer for scale %s:
lv: Pēc noklusējuma atbilžu skala %s:

en: Default answer value:
lv: Atbildes vērtība pēc noklusējuma:

en: Default answers
lv: Noklusējuma atbildes

en: Default attribute name:
lv: Pēc noklusējuma atribūta nosaukums:

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
lv: Sākotnējās plāna koordinātas, kad lapa pirmoreiz ielādējas. Formāts: platums [atstarpe] garums

en: Default language
lv: Valoda pēc noklusējuma

en: Default position
lv: Vieta pēc noklusējuma

en: Default scenario
lv: Noklusējuma scenārijs

en: Default site admin email:
lv: Saita admina noklusējuma e-pasts:

en: Default site bounce email:
lv: Web lapas e-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai:

en: Default site language:
lv: Lapas valoda pēc noklusējuma:

en: Default value for option 'Other':
lv: Sākotnējā vērtība iespējai 'Other':

en: Default value settings were successfully saved.
lv: Sākuma vērtību iestatījumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Default value:
lv: Noklusējuma vērtība:

en: Default:
lv: Pēc noklusējuma:

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Delete User
lv: Izdzēst lietotāju

en: Delete all conditions
lv: Izdzēst visus nosacījumus

en: Delete all files of this response
lv: Dzēst visus šīs atbildes failus

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
lv: Izdzēst visas piekļuves koda nepilnīgās atbildes, kurām ir pilnīga atbilde

en: Delete all notifications
lv: Izdzēst visus paziņojumus

en: Delete attribute
lv: Izdzēst atribūtu

en: Delete checked items!
lv: Izdzēst pārbaudītos locekļus!

en: Delete condition
lv: Izdzēst nosacījumu

en: Delete current question group
lv: Izdzēst konkrēto jautājumu grupu

en: Delete current user group
lv: Izdzēst šo lietotāju grupu

en: Delete exported participants:
lv: Izdzēst eksportētos respondentus:

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
lv: Izdzēst globālā melnā saraksta respondentus no datubāzes:

en: Delete label set
lv: Izdzēst apzīmējumu kopu

en: Delete marked responses
lv: Dzēst atzīmētās atbildes

en: Delete one or more participants...
lv: Dzēst vienu vai vairākus respondentus...

en: Delete participants table
lv: Izdzēst respondentu tabulu

en: Delete question(s)
lv: Izdzēst jautājumu(-us)

en: Delete responses
lv: Izdzēst atbildes

en: Delete survey
lv: Dzēst aptauju

en: Delete survey group not possible
lv: Nav iespējams izdzēst grupu.

en: Delete survey participant
lv: Izdzēst respondentu

en: Delete survey participants
lv: Izdzēst respondentus

en: Delete survey participants table
lv: Izdzēst respondentu tabulu

en: Delete table
lv: Izdzēst tabulu

en: Delete the selected entries
lv: Izdzēst izvēlētos ierakstus

en: Delete this attribute:
lv: Izdzēst šo atribūtu:

en: Delete this entry
lv: Izdzēst šo ierakstu

en: Delete this response
lv: Dzēst šo atbildi

en: Delete this user
lv: Dzēst lietotāju

en: Delete token attribute %s
lv: Izdzēst piekļuves koda atribūtu %s

en: Delete user
lv: Dzēst lietotāju

en: Delete user group
lv: Izdzēst lietotāju grupu

en: Delete value
lv: Izdzēst vērtību

en: Deleted
lv: Izdzēsti

en: Deleting  will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
lv: Izdzēšot šo jautājumu, tiks izdzēsti visi tā apakšjautājumi un to atbildes. Vai Jūs vēlaties turpināt?

en: Deleting User
lv: Izdzēš lietotāju

en: Deleting answers: %u answers deleted
lv: Dzēš atbildes: %u atbildes izdzēstas

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
lv: Izdzēš novērtējumus: %u novērtējumu ieraksti izdzēsti

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
lv: Dzēš nosacījumus: %u nosacījumi izdzēsti

en: Deleting groups: %u groups deleted
lv: Dzēš grupas: %u grupas idzēstas

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
lv: Dzēsš jautājumu atribūtus: %u atribūti izdzēsti

en: Deleting questions: %u questions deleted
lv: Dzēš jautājumus: %u jautājumi izdzēsti

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
lv: Izdzēš aptauja valodas iestatījumus: %u aptauja valodas iestatījumi izdzēsti

en: Deleting survey table: %s
lv: Izdzēš aptaujas tabulu: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
lv: Dzēš aptaujas: %u aptaujas idzēstas

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
lv: Izdzēšot šo grupu tiks izdzēstas arī tās atbildes.  Vai Jūs tiešām vēlaties tuprināt?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
lv: Tikai Demo režīmā: Failu augšupielādēšana ir atspējota šajā sistēmā.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
lv: Demontrācijas režīms: autorizēšanās rekvizīti ir jau ierakstīti - klikšķiniet Login pogu.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
lv: Demonstrācijas režīms: šablona failu augšupielāde ir atslēgta.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
lv: Demo režīms: Veidņu augšupielāde ir atspējota.

en: Description
lv: Apraksts

en: Description of the survey
lv: Aptaujas apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Detailed Error
lv: Detalizēta kļūda

en: Detailed admin notification
lv: Detalizēts administratora paziņojums

en: Detailed admin notification email body:
lv: Detalizēta paziņojuma administratoram teksts:

en: Detailed admin notification subject
lv: Detalizēta administratora paziņojuma e-pasta apraksts

en: Detailed admin notification subject:
lv: Detalizēts administratora paziņojuma temats:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
lv: Detalizēts e-pasta paziņojums ar atbildēm ir nosūtīts:

en: Detailed notification attachments:
lv: Detalizēta paziņojuma administratoram pielikumi:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
lv: Noteikt vai mainīgais tiek uzskatīts kā tukšs

en: Did Not Save
lv: Nav saglabāts

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
lv: Direktorija ar nosaukumu `%s` jau eksistē - izvēlieties citu nosaukumu

en: Disable chart
lv: Atslēgt grafiku

en: Disable map display
lv: Atslēgt kartes atspoguļošanu

en: Disable only
lv: Atslēgt tikkai

en: Disable the next button until time limit expires
lv: Nerādīt pogu «Nākamais» līdz laika limits ir beidzies

en: Disable the prev button until the time limit expires
lv: Nerādīt pogu "Atpakaļ" līdz laika limits ir beidzies

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Display
lv: Parādīt

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
lv: Parādīt 'laika limita beigšanās brīdinājumu', kad ir atlikušas tik sekundes laika atskaitē (brīdinājums netiks rādīts, ja atstāts neaizpildīts)

en: Display a chart in the statistics?
lv: Vai statistikā parādīt grafiku?

en: Display as bar chart
lv: Parādīt kā stabiņu grafiku

en: Display as pie chart
lv: Atspoguļot kā apļa grafiku

en: Display chart
lv: Parādīt grafiku

en: Display chart:
lv: Parādīt grafiku:

en: Display columns
lv: Parādīt kolonnas

en: Display dropdown boxes
lv: Parādīt laukus nolaižamā saraksta formā

en: Display logo:
lv: Parādīt logo:

en: Display map
lv: Rādīt karti

en: Display min and max value under the slider
lv: Zem slīdņa rādīt mazāko un lielāko pieļaujamo vērtību

en: Display mode:
lv: Attēlošanas režīms:

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
lv: Nepieciešamības gadījumā rādīt skaitļus ar komatu kā decimāldaļu atdalītāju

en: Display participants
lv: Parādīt respondentus

en: Display responses
lv: Parādīt atbildes

en: Display rows
lv: Parādīt rindas

en: Display slider min and max value
lv: Rādīt slīdņa mazāko un lielāko pieļaujamo vērtību

en: Display survey tokens after adding?
lv: Parādīt aptaujas pieejas atslēgas pēc pievienošanas?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
lv: Parādīt 'laika limita beigšanās ziņu' uz tik daudz sekundēm, pirms 'laika limita darbības' veikšanas (1 sekunde pēc noklusējuma, ja atstāts neaizpildīts)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
lv: Parādīt otro  'laika limita beigšanās brīdinājumu', kad ir atlikušas tik sekundes laika atskaitē (brīdinājums netiks rādīts, ja atstāts neaizpildīts)

en: Display type
lv: Atspoguļošanas veids

en: Display/Export
lv: Parādīt/ ekportēt

en: Display:
lv: Parādīt:

en: Do you really want to continue?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties turpināt?

en: Do you really want to delete all marked responses?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst visas atzīmētās atbildes?

en: Do you really want to delete this label set?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo apzīmējumu kopu?

en: Do you really want to delete this response?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst šo atbildi?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
lv: Vai Jūs vēleties apdzīvot šo datubāzi tagad, izveidojot nepieciešamās tabulas?

en: Don't import if label set already exists:
lv: Neimportēt, ja apzīmējumu kopa jau eksistē:

en: Don't show
lv: Nerādīt

en: Done. Test your survey using the %s icon.
lv: Pabeigts. Testējiet Jūsu aptauju, izmantojot %s ikonu.

en: Dot (.)
lv: Punkts (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
lv: Klikšķinot ar dubultklikšķi vai pārvelkot ierakstus no kreisās puses uz labo saranžējiet ierakstus – sākot ar visaugstāk novērtēto līdz viszemāk novērtēto.

en: Doughnut
lv: Virtulis

en: Doughnut chart
lv: Virtuļa veida grafiks

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download all files in this response as a zip file
lv: Lejupielādēt visus atbildes failus kā zip failu

en: Download archive
lv: Lejupielādēt arhīvu

en: Download error!
lv: Lejupielādes kļūda!

en: Download files
lv: Lejuplādēt failus

en: Download marked files
lv: Lejupielādēt atzīmētos failus

en: Download the data and the syntax file.
lv: Lejupielādēt datus un sintakses failu.

en: Download this file
lv: Lejuplādēt šo failu

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
lv: Novelciet un nolieciet piespraudi vēlamajā vietā. Jūs varat arī uzklikšķināt ar labo peles taustiņu uz kartes lai pārvietotu piespraudi.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
lv: Pārvelciet šo atribūtu uz citu kolonnu, lai to piesaistītu centrālajai respondentu datubāzei

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
lv: Lai izveidotu esoša respondenta atribūtu un tajā importētu datus, šajā laukā ievietojiet atbilstošo CSV lauku.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
lv: Lai izveidotu jauna respondenta atribūtu un tajā importētu datus, šajā laukā ievietojiet atbilstošo CSV lauku.

en: Drop-down list
lv: Nolaižamais saraksts

en: Dropdown prefix/suffix
lv: Nolaižamā saraksta prefikss/sufikss

en: Dropdown separator
lv: Nolaižamā saraksta atdalītājs

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
lv: Duplicēti kodi tika atrasti, šie ieraksti netiks atjaunināti

en: Duplicate label set name
lv: Apzīmējumu kopas nosaukums atkārtojas

en: Duplicate records removed
lv: Dubulti ieraksti izdzēsti

en: Duplicates are determined by:
lv: Dublikātus nosaka:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
lv: Dublikāti tiks identificēti pārbaudot laukus: firstname, lastname un email address.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
lv: Dublikāti tiks identificēti izmantojot CSV failā norādīto "participant_id" lauku.

en: Dutch (informal)
lv: Holandiešu (neformālā)

en: EM value
lv: EM vērtība

en: ERROR MESSAGE
lv: KĻŪDAS PAZIŅOJUMS

en: EUC-KR Korean
lv: EUC-KR Korejiešu

en: Each answer may only be a number.
lv: Atbilde var būt tikai skaitliska.

en: Each answer must be %s
lv: Katrai atbildei jābūt %s

en: Each answer must be at least %s
lv: Katrai atbildei jābūt vismaz %s

en: Each answer must be at most %s
lv: Jebkura atbilde nedrīkst pārsniegt %s

en: Each answer must be between %s and %s
lv: Katrai atbildei jābūt starp %s un %s

en: Earlier than:
lv: Jaunāks par:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Group
lv: Rediģēt grupu

en: Edit URL parameter
lv: Rediģēt adreses parametru

en: Edit answer options
lv: Rediģēt atbildes iespējas

en: Edit answer options
lv: Labot atbilžu variantus

en: Edit answer options for this question
lv: Rediģēt atbildžu iespējas šim jautājumam

en: Edit attribute
lv: Rediģēt atribūtu

en: Edit condition
lv: Labot nosacījumu

en: Edit current question group
lv: Rediģēt konkrēto jautājumu grupu

en: Edit current user group
lv: Rediģēt šo lietotāju grupu

en: Edit data policy settings
lv: Rediģēt datu lietošanas iestatījumus

en: Edit default answer values
lv: Rediģēt atbilžu vērtības pēc noklusējuma

en: Edit email templates
lv: Rediģēt e-pasta šablonus

en: Edit global settings
lv: Rediģēt globālos iestatījumus

en: Edit group
lv: Rediģēt grupu

en: Edit label set
lv: Rediģēt apzīmējumu kopu

en: Edit label sets
lv: Labot etiķetes komplektus

en: Edit permissions
lv: Rediģēt atļaujas

en: Edit question
lv: Rediģēt jautājumu

en: Edit quota
lv: Labot kvotu

en: Edit response URL
lv: Rediģē atbildes adresi

en: Edit subquestions
lv: Rediģēt apakšjautājumu

en: Edit subquestions
lv: Rediģēt apakšjautājumus

en: Edit subquestions for this question
lv: Rediģēt apakšjautājumu šim jautājumam

en: Edit survey participant
lv: Rediģēt respondentu

en: Edit survey permissions
lv: Rediģēt aptaujas atļaujas

en: Edit survey permissions for group %s
lv: Rediģēt grupas %s aptauja piekļuves tiesības

en: Edit survey permissions for user %s
lv: Rediģēt aptauja tiesības lietotājam %s

en: Edit survey settings
lv: Rediģēt aptaujas uzstādījumus

en: Edit text elements and general settings
lv: Rediģēt teksta elementus un vispārējos iestatījumus

en: Edit this entry
lv: Rediģēt šo ierakstu

en: Edit this response
lv: Rediģēt šo atbildi

en: Edit this survey participant
lv: Rediģēt šo respondentu

en: Edit this token
lv: Labot šo pieejas atslēgu

en: Edit this user
lv: Rediģēt šo lietotāju

en: Edit user group
lv: Rediģēt lietotāju grupu

en: Edit user permissions for user %s
lv: Rediģēt lietotāja piekļuves tiesības lietotājam %s

en: Edit value
lv: Rediģēt vērtību

en: Editing
lv: Rediģē

en: Editing %s
lv: Rediģēju %s

en: Editing response (ID %s)
lv: Rediģēju atbildi (ID %s)

en: Editing user
lv: Tiek labots lietotājs

en: Editing user group (Owner: %s)
lv: Rediģē lietotāju grupu (Īpašnieks: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
lv: Vai nu Jūs esat bijis neaktīvs pārāk ilgi, vai Jūsu pārlūkprogrammas sīkfaili ir atspējoti, vai arī bija problēmas ar Jūsu savienojumu.

en: Email
lv: E-pasts

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Email address is not valid.
lv: E-pasta adrese nav derīga.

en: Email address of the survey administrator
lv: Aptaujas administratora e-pasta adrese

en: Email batch size:
lv: E-pasta batch izmērs:

en: Email from the token
lv: e-pasts no pieejas atslēgas

en: Email method:
lv: E-pasta metode:

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Email status
lv: E-pasta statuss

en: Email status:
lv: E-pasta statuss:

en: Email templates
lv: E-pasta šabloni

en: Email templates successfully saved.
lv: Lietotāja e-pasta šablonu atjaunināšana veiksmīga.

en: Email to %s failed. Error Message:
lv: E-pasta nosūtīšana %s nav izdevusies. Kļūdas paziņojums:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
lv: E-pasta nosūtīšana {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) atlikta: Pieejas atslēga vēl nav derīga.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
lv: E-pasta nosūtīšana {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) izlaista: Pieejas atslēga vairs nav derīga.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
lv: E-pasta nosūtīšana {NAME} ({EMAIL}) nav izdevusies.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
lv: E-pasts netika izsūtīts, jo demo-režīms ir aktivizēts.

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Enable chart
lv: Parādīt grafiku

en: Enable map display
lv: Ieslēgt kartes atspoguļošanu

en: Encryption type:
lv: Kodējuma tips:

en: End
lv: Beigas

en: End URL:
lv: Beigu adrese:

en: End message:
lv: Beigu ziņa:

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
lv: Nodrošināt minimālo iespējamo atbilžu skaitu (0=Bez ierobežojumiem)

en: Enter a boolean equation to validate each subquestion.
lv: Ierakstiet bināro vienādojumu (Būla), lai validētu katru apakšjautājumu.

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
lv: Ierakstīt binārā vienādojumu (boolean), lai validētu visu jautājumu.

en: Enter a header text for the first scale
lv: Ievadiet virsraksta tekstu pirmajam mērogam

en: Enter a header text for the second scale
lv: Ievadiet otrā mēroga virsrakstu

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
lv: Ievadiet izdomātu lietotāja vārdu un paroli, un nospiediet zemāk pogu "saglabāt".

en: Enter a new key
lv: Ievadīt jaunu atslēgu

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
lv: Ievadiet jautājuma ID, lai iegūtu apakšjautājumu kārtību no iepriekšējā jautājuma

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
lv: Ievadiet Vairāku atbilžu jautājuma/-u kodu/-us, kuri ir atdalīti ar semikolu, lai NEatspoguļotu šajā jautājumā sakrītošos atbilžu variantus.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
lv: Ievadiet Vairāku atbilžu jautājuma/-u kodu/-us, kuri ir atdalīti ar semikolu, lai atspoguļotu šajā jautājumā sakrītošos atbilžu variantus.

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
lv: Lūdzu, ierakstiet informāciju par sevi un Jums tiks nosūtīts e-pasts ar piekļuve saiti aptaujai.

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
lv: Ievadiet lapas nosaukumu un portu, piem.: imap.gmail.com:955

en: Enter your labels:
lv: Ievadiet Jūsu apzīmējumus:

en: Equals
lv: Vienāds ar

en: Equals sum value
lv: Vienāds ar summu

en: Equals:
lv: Ir vienāds:

en: Equation
lv: Vienādojums

en: Error
lv: Kļūda

en: Error %s
lv: Kļūda %s

en: Error Files List
lv: Kļūdaino failu saraksts

en: Error code:
lv: Kļūdas kods:

en: Error creating LDAP connection
lv: Kļūda veidojot LDAP savienojumu

en: Error files list
lv: Kļūdaino failu saraksts

en: Error in SQL update
lv: Kļūda atjauninot SQL

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Error on %s for subquestion %s: %s
lv: Kļūda %s apakšjautājumam %s: %s

en: Error saving results
lv: Kļūda saglabājot rezultātus

en: Error while creating zip file
lv: Kļūda veidojot zip failu

en: Error while updating template permissions.
lv: Kļūda atjauninot piekļuves tiesības šabloniem.

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
lv: Kļūda! 'Other' ir rezervēts atslēgvārds.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
lv: Kļūda! E-pasta izsūtīšana neizdevās, tas var norādīt uz servera e-pastu iestatījumu problēmām (PHP Mail Setup). Jūsu aptaujas detaļas tika saglabātas, tomēr Jūs nesaņemsiet e-pastu ar norādēm. Jums būtu jāatceras "lietotājvārds" un "parole" turpmākai izmantošanai.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
lv: Kļūda! Atbilžu tabula ne-pastāv. Aptauju nav iespējams deaktivizēt.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
lv: Kļūda! Šim jautājumam nav atbilžu opcijas un/vai tās ne-pastāv šajā valodā.

en: Error: There are no answers defined for this question.
lv: Kļūda! Šim jautājumam nav definētas atbildes.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
lv: Kļūda! Jūs cenšaties izmantot dublicējošus atbilžu kodus.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
lv: Kļūda! Jūs cenšaties izmantot dublicējošus atbilžu kodus.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
lv: Kļūda! Jūs cenšaties izmantot atbilžu kodu dublikātus.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
lv: Kļūda! Jānorāda grupas nosaukums katrai valodai.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
lv: Kļūda! Apzīmējumu kopai jāizveido nosaukums.

en: Everybody
lv: Jebkurš

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
lv: Viss izskatās kārtībā. Lūdzu, turpiniet tālāk ar nākamo soli.

en: Example data
lv: Piemēra dati

en: Exclude answers?
lv: Izslēgt atbildes?

en: Exclude quotas?
lv: Izņemot kvotas?

en: Exclude record IDs?
lv: Izlaist rakstu ID?

en: Exclude survey permissions?
lv: Neņemt vērā aptaujas piekļuves tiesības?

en: Exclusive option
lv: Ekskluzīvā iespēja

en: Existing LID: %s
lv: Eksistējošs LID: %s

en: Existing attribute
lv: Esošs atribūts

en: Existing participant attributes
lv: Esošie respondentu atribūti

en: Exit and clear survey
lv: Pārtraukt nesaglabājot

en: Expected expressions separated by commas
lv: Sagaidāmas izteiksmes atdalītas ar komatiem

en: Expected left parentheses after function name
lv: Pēc funkcijas nosaukuma tiek sagaidītas kreisās iekavas

en: Expected right parentheses
lv: Tiek sagaidītas labās iekavas

en: Expert mode
lv: Eksperta režīms

en: Expiration
lv: Beigas

en: Expire survey
lv: Beigusies aptauja

en: Expired
lv: Beidzies

en: Expiry date/time:
lv: Beigu datums/laiks:

en: Exponential expression
lv: Eksponenciāla izteiksme

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export VV file
lv: Eksportēt VV failu

en: Export a VV survey file
lv: Eksportēt VV aptaujas failu

en: Export data
lv: Datu eksports

en: Export images
lv: Eksportēt attēlus

en: Export label set
lv: Eksportēt apzīmējumu kopu

en: Export language:
lv: Eksportēšanas valoda:

en: Export multiple label sets
lv: Eksportēt vairākas apzīmējumu kopas

en: Export participant to CSV
lv: Eksportēt respondentu (CSV)

en: Export questions as:
lv: Eksportēt jautājumus kā:

en: Export resources as ZIP archive
lv: Eksportēt resursus kā ZIP arhīvu

en: Export response data to SPSS
lv: Eksportēt datus uz SPSS

en: Export responses as:
lv: Eksportēt atbildes kā:

en: Export results
lv: Eksportēt rezultātus

en: Export selected label sets
lv: Eksportēt izvēlētās apzīmējumu kopas

en: Export survey
lv: Eksportēt aptauju

en: Export survey results
lv: Eksportēt aptaujas rezultātus

en: Export syntax
lv: Eksportēt sintaksi

en: Export this label set
lv: Eksportēt šo apzīmējumu kopu

en: Export this question group
lv: Eksportēt konkrēto jautājumu grupu

en: Export this response
lv: Eksportēt šo atbildi

en: Export tokens
lv: Eksportēt pieejas atslēgas

en: Export type
lv: Eksportēšanas tips

en: Expression Manager
lv: Izteiksmju pārvaldnieks

en: Expression Manager descriptions
lv: Expression Manager apraksti

en: Extended
lv: Paplašināts

en: External Link
lv: Ārējā saite

en: Extra comma found in function
lv: Funkcijā atrasts lieks komats

en: Extra right parentheses detected
lv: Atrastas liekas labās iekavas

en: Extra token found after expressions
lv: Pēc vienādojuma atrasta papildus piekļuves atslēga

en: Extra tokens found
lv: Atrasti papildus piekļuves kodi

en: Failed
lv: Nav izdevies

en: Failed to activate the plugin.
lv: Spraudni neizdevās ieslēgt.

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
lv: Neizdevās pievienot grupu! Nebija norādīts Grupas Nosaukums.

en: Failed to add group! Group already exists.
lv: Neizdevās pievienot grupu! Grupa jau pastāv.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
lv: Neizdevās pievienot grupu! Grupas nosaukuma garums pārsniedz 20 simbolus.

en: Failed to add user
lv: Nav izdevies pievienot lietotāju.

en: Failed to add user group.
lv: Neizdevās pievienot lietotāju grupu.

en: Failed to add user.
lv: Neizdevās pievienot lietotāju.

en: Failed to create token entries
lv: Neizdevās izveidot pieejas atslēgu ierakstus

en: Failed to deactivate the plugin.
lv: Spraudni neizdevās atslēgt.

en: Failed to delete answer
lv: Nav izdevies izdzēst atbildi

en: Failed to edit user group!
lv: Neizdevās rediģēt lietotāju grupu!

en: Failed to open the uploaded file!
lv: Augšupielādēto failu neizdevās atvērt!

en: Failed to remove user.
lv: Neizdevās izdzēst lietotāju.

en: Failed to update answer:
lv: Atbildi neizdevās atjaunināt:

en: Failed to update answers
lv: Atbldes nav izdevies atjaunināt

en: Failed to update survey permissions!
lv: Nav izdevies precizēt aptaujas tiesības!

en: Failed.
lv: Neizdevās.

en: Fax to:
lv: Nosūtīt faksu:

en: Feb
lv: Februāris

en: February
lv: Februāris

en: Female
lv: Sieviete

en: Field caption
lv: Lauka apraksts

en: Field description
lv: Lauka nosaukums

en: File
lv: Fails

en: File %s
lv: Fails %s

en: File %s deleted
lv: Fails %s izdzēsts

en: File %s uploaded
lv: Fails %s augšuplādēts

en: File backup created: %s
lv: Faila rezerves kopija izveidota: %s

en: File count
lv: Failu skaits

en: File extension:
lv: Faila paplašinājums:

en: File metadata
lv: Faila metadati

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File seems empty or has only one line
lv: Šķiet, ka fails ir tukšs vai tajā ir tikai viena rinda

en: File size
lv: Faila izmērs

en: File system
lv: Failu sistēma

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: File upload succeeded.
lv: Faila augšupielāde pabeigta.

en: File: %s
lv: Fails: %s

en: File: %s (%s)
lv: Fails: %s (%s)

en: Files
lv: Faili

en: Files imported:
lv: Importēti faili:

en: Files skipped:
lv: Izlaisti faili:

en: Filter HTML for XSS:
lv: Filtrēt HTML prēkš XSS

en: Filter blank email addresses:
lv: Filtrēt tukšās e-pasta adreses:

en: Filter by email address:
lv: Filtrēt pēc e-pasta adreses:

en: Filter by language:
lv: Filtrēt pēc valodas:

en: Filter duplicate records:
lv: Filtrēt dublējošos ierakstus:

en: Filter the available answers by this value
lv: Filtrēt pieejamās atbildes pēc šīs vērtības

en: Filtered from statistics script
lv: Filtrēts no statistikas skripta

en: Finalize response submission
lv: Pabeigt atbilžu nosūtīšanu

en: Find first occurrence of a string
lv: Atrast rindas (string) pirmo parādīšanos

en: Find highest value
lv: Atrast augstāko vērtību

en: Find lowest value
lv: Atrast zemāko vērtību

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
lv: Atrast pirmo pozīciju pirmajam gadījumam case-insensitive string

en: Find position of first occurrence of a string
lv: Atrast pirmās parādīšanās pozīciju rindas (string) laukā

en: Find whether the type of a variable is string
lv: Noskaidrot vai mainīga skaitļa tips ir rinda (string)

en: Finds whether a value is not a number
lv: Noskaidro vai vērtība nav skaitlis

en: Finds whether a variable is NULL
lv: Noskaido vai vērtība ir NULLE

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
lv: Noskaidro vai mainīgais ir skaitlis, vai skaitļu rinda (string)

en: Finds whether the type of a variable is float
lv: Meklē vai mainīgā tips ir 'float'

en: Finish
lv: Pabeigt

en: First choice
lv: Pirmā izvēle

en: First line contains the code of questions:
lv: Pirmajā rindiņā ir jautājuma kods:

en: First name
lv: Vārds

en: First name from token
lv: Vārds no pieejas atslēgas

en: First name:
lv: Vārds:

en: Folder: %s
lv: Folderis: %s

en: Follow the following link to update it
lv: Sekojiet sekojošajai saitei lai to atjauninātu

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
lv: Šādas aptaujas vēl nav aktīvas, bet Jūs varat tām reģistrēties.

en: Font size of PDFs:
lv: Fonta izmērs PDF failā:

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
lv: Lai viegli atvērtu programmā MS Excel, mainiet faila paplašinājumu uz 'tab'' vai 'txt'

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
lv: Nolaižamos sarakstos parādīt noteiktu (līdz šim skaitlim) rindu skaitu.

en: Forbidden Extension
lv: Aizliegts faila paplašinājums

en: Force HTTPS:
lv: Piespiedu HTTPS:

en: Force import:
lv: Piespiedu importēšana:

en: Forgot your password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: Format
lv: Formatēt

en: Format a GMT date/time
lv: GMT datuma/laika formāts

en: Format a local date/time
lv: Formatēt vietējo datumu/laiku

en: Format a local time/date as integer
lv: Formatēt lokālo laiku/datumu kā mainīgo

en: Format a number with grouped thousands
lv: Formatēt skaitli ar grupētiem tūkstošiem

en: Format:
lv: Formatēt:

en: Format: %s
lv: Formāts: %s

en: Found
lv: Atrasts

en: Found & writable
lv: Atrasts un aprakstāms

en: From:
lv: No:

en: Fula
lv: Fulu

en: Full
lv: Aizpildītas anketas

en: Full answers
lv: Pilnīgas atbildes

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Full name:
lv: Pilns vārds:

en: Full names
lv: Pilni vārdi

en: Full question text
lv: Pilns jautājuma teksts

en: Full responses
lv: Pilnas atbildes

en: Full selector
lv: Pilna izvēlne

en: Full template editor
lv: Šablonu redaktors

en: Function does not support %s arguments
lv: Funkcija neatbalsta %s argumentus

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
lv: Funkcija atbalsta šo mainīgo skaitu, kur -1=neierobežots: %s

en: GEOSTD8 Georgian
lv: GEOSTD8 Gruzīnu

en: GNU General Public License:
lv: GNU vispārīgā publiskā licenze:

en: Gender
lv: Dzimums

en: General
lv: Vispārēji

en: General filters
lv: Vispārējie filtri

en: General settings
lv: Galvenie iestatījumi

en: General settings & texts
lv: Vispārējie iestatījumi un teksti

en: Generate a random integer
lv: Ģenerēt nejaušu veselo skaitli

en: Generate tokens
lv: Izveidot pieejas atslēgas

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: German (informal)
lv: Vācu (neformālā)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
lv: Iegūt UNIX laika zīmogu datumam (katrs no 6 argumentiem ir pēc izvēles)

en: Get order from previous question
lv: Iegūt secību no iepriekšējā jautājuma

en: Get string length
lv: Iegūt rindas (string) garumu

en: Get the default location using the user's IP address?
lv: Atrast noklusējuma atrašanās vietu izmantojot lietotāja IP adresi?

en: Get the integer value of a variable
lv: Iegūt vesela skaitļa vērtību no mainīgā

en: Get value of pi
lv: Saņemt pī vērtību

en: Global settings
lv: Galvenie iestatījumi

en: Global settings were saved.
lv: Globālie iestatījumi tika saglabāti.

en: Go to question
lv: Uz jautājumu

en: Go to question group
lv: Doties uz jautājumu grupu

en: Go to survey
lv: Iet uz aptauju

en: Google Analytics settings:
lv: Google Analytics iestatījumi:

en: Google Analytics style:
lv: Google Analytics stils:

en: Google Maps
lv: Google kartes

en: Google Maps API key:
lv: Google Maps API atslēga:

en: Google Translate API key:
lv: Google Translate API atslēga:

en: Grand total
lv: KOPĀ

en: Greater than
lv: Lielāks par

en: Greater than (Strings)
lv: Lielāks par (teksts)

en: Greater than or equal to
lv: Lielāks par vai vienāds

en: Greater than or equal to (Strings)
lv: Lielāks par vai arī vienāds (teksts)

en: Greater than:
lv: Vairāk par:

en: Group
lv: Grupa

en: Group 1: The first lot of questions
lv: 1. grupa: pirmais jautājumu kopums

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Group by Group
lv: Katra grupa savā lapā

en: Group cant be deleted, because of depending conditions
lv: Grupu nav iespējams izdzēst, jo ar to ir saistīti kādi/-s nosacījumi/-s

en: Group could not be deleted
lv: Grupu nav izdevies izdzēst

en: Group description
lv: Grupas apraksts:

en: Group description:
lv: Grupas apraksts:

en: Group member can only see own group:
lv: Grupas biedrs var tikai redzēt tam piederošu grupu

en: Group members
lv: Grupas locekļi

en: Group name
lv: Grupas nosaukums

en: Group not found.
lv: Grupa nav atrasta

en: Group of checkboxes
lv: Izvēles rūtiņu grupa

en: Group order
lv: Grupu secība

en: Group summary
lv: Grupas kopsavilkums

en: Group time
lv: Grupas laiks

en: Group “%s“ was set to “%s“
lv: Grupa “%s“ tika iestatīta par/ uz “%s“

en: Group:
lv: Grupa:

en: Group:
lv: Grupa:

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: HP West European
lv: HP Rietumeiropiešu

en: HTML editor
lv: HTML redaktors

en: HTML editor mode:
lv: HTML redaktora režīms:

en: HTML source
lv: HTML avots

en: Header for first scale
lv: Pirmā mēroga virsraksts

en: Header for second scale
lv: Otrā mēroga virsraksts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Headings
lv: Virsraksti

en: Height of dropdown
lv: Nolaižamā saraksta augstums

en: Hello %s,
lv: Sveicināti %s,

en: Help about this question
lv: Palīdzība par šo jautājumu

en: Help:
lv: Palīdzība:

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Hide advanced settings
lv: Paslēpt iestatījumus

en: Hide blacklisted participants:
lv: Nerādīt respondentus no melnā saraksta:

en: Hide both
lv: Paslēpt abus

en: Hide both (Forced by the system administrator)
lv: Paslēpt abus (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Hide the tip that is normally shown with a question
lv: Noslēpt padomu, kas parasti rādās kopā ar jautājumu

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
lv: Paslēpt šo jautājumu jebkurā laikā. Tas var palīdzēt iestarpinot datus, izmantojot iepriekšējo atbilžu aizpildīšanu.

en: Hide tip
lv: Noslēpt padomu

en: Hindi
lv: Hindu

en: Hint when response is valid
lv: Padoms, ja atbilde ir derīga

en: Home page settings
lv: Mājas lapas iestatījumi

en: Hour
lv: Stunda

en: How many roads must a man walk down?
lv: Pa cik ceļiem cilvēkam jāiet?

en: How many rows to display
lv: Cik rindas parādīt

en: Huge Free Text
lv: Milzīgs brīvais teksts

en: I accept
lv: Es apstiprinu

en: IP Addresses will be logged
lv: IP adreses tiks reģistrētas

en: IP Info DB API Key:
lv: IP Info DB API atslēga:

en: IP address
lv: IP adrese

en: IP as default location
lv: IP kā atrašanās vieta pēc noklusējuma

en: ISO 8859-7 Greek
lv: ISO 8859-7 Grieķu

en: ISO 8859-8 Hebrew
lv: ISO 8859-8 Ebreju

en: Icelandic
lv: Īslandiešu

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon:
lv: Ikona:

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Identifier:
lv: Identifikators:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
lv: Ja uzrādās kļūdas, iespējams jums vajag atkārtoti palaist šo skriptu.

en: If necessary the database will be updated in a final step.
lv: Ja būs nepieciešams, pēdējā solī tiks atjaunināta datubāze.

en: If necessary the database will be updated.
lv: Ja nepieciešams, datubāze tiks atjaunināta.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
lv: Ja kāds no apakšjautājumiem ir atbildēts, tad katrā apakšjautājumā izmantot šo vērtību kā novērtējumu.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
lv: Ja datubāze jau ne-pastāv, tā tiks izveidota (pārliecinieties, ka Jūsu datubāzes lietotājam ir vajadzīgās tiesības). Ja šajā datubāzē tiks atrastas jau esošas LimeSurvey tabulas, pabeidzot instalēšanu, tās tiks automātiski atjauninātas.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
lv: Ja šī adrese nestrādā un tu to ieslēdz, LimeSurvey salūzīs un Jūsto vairs nevarēsiet izmantot.

en: If the option -Anonymized responses- is activated only a dummy date stamp (1980-01-01) will be used for all responses to ensure the anonymity of your participants.
lv: Ieslēdzot -Anonīmas atbildes-, lai palielinātu respondentu anonimitāti, visām atbildēm tiks piešķirts šāds datums: (1980-01-01).

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
lv: Gadījumā, ja respondents atzīmējis visas atbildes, tad noņemt atzīmējuma zīmi un izvēlēties to atbildi, kas norādīta pie iespējas "Ekskluzīvā iespēja"

en: If token-based response persistence is enabled a participant can update his response after completion, else a participant can add new responses without restriction.
lv: Ja tiek izmantota iespēja 'token-based response persistence', respondents var izmainīt un/vai papildināt savas atbildes. Pretējā gadījumā respondents var pievienot jaunas atbildes bez ierobežojumiem.

en: If tokens are used, the public may register for this survey
lv: Ja tiek izmantotas pieejas atslēgas, respondenti var reģistrēties dalībai šajā aptaujā.

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
lv: Ja Jūs iepriekš esat atteicies no dalības kādā aptaujā, taču šoreiz vēlaties piedalīties un saņemt uzaicinājumus, lūdzu, klikšķiniet uz šīs saites:
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
lv: Ja Jūs izmantojiet piekļuves koda funkcijas vai paziņojumus uz e-pastu Jums jānorāda administratora e-pasta adrese.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
lv: Ja Jūs izvēlieties '%s' lūdzu, uzrakstiet to blakus teksta laukā.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
lv: Ja Jūs izdzēsīsiet šo tabulu, šim aptaujam vairs nevajadzēs izmantot pieejas atslēgas.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
lv: Ja Jūs nevēlaties piedalīties šajā aptaujā un nevēlaties saņemt uzaicinājumus, lūdzu, izmantojiet šo saiti:
    {OPTOUTURL}

en: If you entered the URL manually please check your spelling and try again.
lv: Ja saites adresi (URL) ievadījāt manuāli, pārbaudiet pareizrakstību un mēģiniet vēlreiz.

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
lv: Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta aptaujas saite, kas Jums ļaus atgriezties un turpināt pildīt anketu.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
lv: Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar šo e-pastu, lūdzu nevilcinieties sazināties ar saites administrātoru caur %s. Paldies!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
lv: Lauciņā zemāk ierakstiet Jums piešķirto piekļuves kodu un klikšķiniet uz pogas 'Turpināt'.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
lv: Ja Jūs noņemsiet šo atribūtu, Jūs pazaudēsiet visu informāciju.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
lv: Ja pārmainīsiet uz e-pasta režīmu, jums vajadzēs pārskatīt e-pasta veidnes, lai atbilstu jaunajam formātam

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
lv: Ja Jūs ieslēgsiet -Anonīmas atbildes- un izveidosiet piekļuves kodu tabulu, LimeSurvey visiem respondentu datiem, kuru piekļuves kodi ir izmantoti, nomainīs datumu un laiku ar 'Y'. Tas tiks darīts, lai palielinātu respondentu anonimitāti.

en: If you used an identifying token to access this survey, please rest assured that this token will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification tokens with survey responses.
lv: Ja Jūs izmantojāt identificējošo kodu, lai piekļūtu šai aptaujai, lūdzu, esiet droši, ka šis piekļuves kods netiks saglabāts kopā ar Jūsu atbildēm. Tas tiek pārvaldīts atsevišķā datu bāzē un tiks atjaunināts tikai, lai norādītu, vai Jūs aizpildījāt šo aptauju. Ne-pastāv veids, kā sasaistīt Jūsu piekļuves kodu ar Jūsu aptaujas atbildēm.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
lv: Ja Jūs vēlaties importēt aptauju vecā instalācijā vai ja aptaujai ir problēma: izmantojiet veco versiju (automātiski izvēlēts, ja daži kodi tiek dublēti).

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
lv: Ja Jūs vēlaties, Jūs drīkstat augšupielādēt %s vairāk failus; vai arī Jūs drīkstat atgriezties atpakaļ uz aptauju.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
lv: Ja Jūsu datubāze tiek dalīta, rekomendētais prefikss ir "lime_", vai arī varat šo iestatījumu atstāt tukšu.

en: If your database is using a custom port attach it using a colon. Example: db.host.com:5431
lv: Ja Jūsu datubāzei tiek izmantots atšķirīgs ports, pievienojiet to atdalot ar kolu. Piemēram, db.host.com:5431

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Images
lv: Attēli

en: Import
lv: Importēt

en: Import CSV
lv: Importēt CSV

en: Import Label Set
lv: Apzīmējumu kopas importēšana

en: Import VV file
lv: Importēt VV failu

en: Import a VV response data file
lv: Importēt VV atbildes datu failu

en: Import a VV survey file
lv: Importēt VV aptaujas failu

en: Import a group
lv: Importēt grupu

en: Import a question
lv: Importēt jautājumu

en: Import as not finalized answers?
lv: Imporēt kā nepabeigtas atbildes?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
lv: Importēšana neizdevās. Jūs norādījāt nepareizu faila veidu '%s'.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
lv: Importēšana neizdevās: Piespiedu importēšana tika pieprasīta, taču izejas fails nesatur pietiekami daudz kolonnu, lai piepildītu aptauju.

en: Import failed: No answers could be mapped.
lv: Importēšana neizdevās: Nevienu atbildi neizdevās sasaistīt.

en: Import label set resources
lv: Importēt apzīmējumu kopas resursus

en: Import label set(s)
lv: Importēt apzīmējumu kopu(as)

en: Import of label set(s) is completed.
lv: Apzīmējumu kopas(u) importēšana pabeigta.

en: Import of survey is completed.
lv: Aptaujas importēšana pabeigta.

en: Import old tokens
lv: Importēt vecas pieejas atslēgas

en: Import question
lv: Importēt jautājumu

en: Import question group
lv: Importēt jautājumu grupu

en: Import resources ZIP archive
lv: Importēt ZIP arhīvu ar resursiem

en: Import responses
lv: Importēt atbildes

en: Import responses from a deactivated survey table
lv: Importēt atbildes no deaktivizēts aptaujas tabulas

en: Import survey
lv: Importēt aptauju

en: Import survey data
lv: Importēt aptaujas datus

en: Import survey participants from LDAP
lv: Importēt respondentus no LDAP

en: Import survey resources
lv: Importēt aptaujas resursus

en: Import timings (if exist)
lv: Importēt aizpildīšanas laikus (ja tādi ir)

en: Important instructions
lv: Svarīga informācija

en: Imported Files List
lv: Importēto failu saraksts

en: Imported files list
lv: Importēto failu saraksts

en: Imported files:
lv: Importētie faili:

en: Imported resources for
lv: Importētie resursi

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
lv: Nav iespējams izdzēst šo grupu, jo ir vismaz viens saistītais jautājums

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
lv: Drukas versijā aizstāt atbilstības vienādojumu ar šo skaidrojošo tekstu.

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Include:
lv: Iekļaut:

en: Incomplete responses
lv: Nepilnas atbildes

en: Incomplete responses only
lv: Tikai nepabeigtas atbildes

en: Incorrect permissions in your %s folder.
lv: Kļūdainas atļaujas Jūsu %s mapē.

en: Incorrect username and/or password!
lv: Nepareizs lietotāja vārds un/vai parole!

en: Increase
lv: Pieaugums

en: Incremental
lv: Pieaugošss

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
lv: Sākotnējais Superadministrators nav izdzēšams!

en: Initialise participant table
lv: Inicializēt respondentu tabulu

en: Inline HTML editor
lv: Iebūvētais HTML redaktors

en: Input
lv: Ievade

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
lv: Ievietot lapaspuses atstarpi pirms šī jautājuma printēšanas skatījumā, iestatot šo uz Jā.

en: Insert page break in printable view
lv: Ievietot lapas atstarpi printēšanas skatījumā

en: Inserting the label set failed.
lv: Apzīmējumu kopas pievienošanas neizdevās.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
lv: Ievieto HTML rindas atstarpi pirms visu jauno rindu (strings) tekstiem

en: Instructions for the impatient
lv: Instrukcijas nepacietīgajiem

en: Integer only
lv: Tikai mainīgais

en: Interface language:
lv: Interfeisa valoda:

en: Interfaces
lv: Interfeisi

en: Interview time
lv: Intervijas laiks

en: Invalid action
lv: Nepareiza darbība.

en: Invalid email address.
lv: Nepareiza e-pasta adrese.

en: Invalid group number for this survey:
lv: Neatbilstošs aptaujas grupas numurs:

en: Invalid question - probably missing subquestions or language-specific settings for language %s
lv: Nekorekts jautājums - iespējams, trūkst apakšjautājuma vai gadījušies ar valodu (%s) saistīti problemātiski iestatījumi

en: Invalid survey ID
lv: Nepareizs aptaujas ID

en: Invalid value(s) on the stack
lv: Nederīgas vērtības stekā (datu struktūrā)

en: Invitation
lv: Uzaicinājums

en: Invitation attachments:
lv: Uzaicinājuma e-pasta pielikumi:

en: Invitation email
lv: Ielūguma e-pasts

en: Invitation email body
lv: Ielūgumu e-pasta teksts

en: Invitation email body:
lv: Uzaicinājuma e-pasta teksts:

en: Invitation email subject
lv: Aicinājuma e-pasta temats

en: Invitation email subject:
lv: Uzaicinājuma e-pasta temats:

en: Invitation email:
lv: Uzaicinājuma e-pasts:

en: Invitation sent date
lv: Uzaicinājuma nosūtīšanas datums

en: Invitation sent to:
lv: Uzaicinājums nosūtīts:

en: Invitation sent?
lv: Ielūgums nosūtīts?

en: Invitation status:
lv: Uzaicinājums statuss:

en: Invitation to participate in a survey
lv: Ielūgums piedalīties aptaujā

en: Invitations & reminders
lv: Ielūgumi un atgādinājumi

en: Invited
lv: Ielūgtie

en: Irish
lv: Īru

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
lv: Vai ir pieļaujama atbilžu neesamība (missings), ja ir uzstādīts "Vienāds ar summu" vai "Minimālā summas vērtība"?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
lv: Vai respondentam prasīt augšupielādētā faila aprakstu?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
lv: Vai respondentam prasīt norādīt augšupielādētā faila nosaukumu?

en: It is missing a quota message for the following languages:
lv: Šīm valodām nav pievienots paziņojums par kvotām:

en: It is presented group by group.
lv: Tas tiek atspoguļots grupu secībā.

en: It is presented on one single page.
lv: Tas tiek atspoguļots vienā lapā.

en: It is presented question by question.
lv: Tas tiek atspoguļots jautājumu secībā.

en: It seems that your server doesn't support PHP CURL Library. Please install it before proceeding to ComfortUpdate.
lv: Šķiet, ka Jūsu serveris neatbalsta PHP CURL bibliotēku. Pirms turpināt ar ComfortUpdate, lūdzu, to instalējiet.

en: It uses cookies for access control.
lv: Tas lieto sīkfailus pieejas kontrolei.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
lv: Tas dzēsīs arī resursus/failues, kas tika augšupielādēti šai aptaujai.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
lv: Vēl jo projām ir iespējams veikt statistikas iegūšanu no atbildēm izmantojot LimeSurvey.

en: Italian (informal)
lv: Itāļu (neformāla)

en: Iterate survey
lv: Atkārtot aptauju

en: Jan
lv: Janvāris

en: January
lv: Janvāris

en: Join array elements with a string
lv: Apvienot 'array' elementus ar tekstu

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
lv: Apvienot rindu (string) tekstus, parādot apvienoto tekstu. Šī funkcija ir tāda pati kā implode("",argN)

en: Jul
lv: Jūlijs

en: July
lv: Jūlijs

en: Jun
lv: Jūnijs

en: June
lv: Jūnijs

en: KOI8-U Ukrainian
lv: KOI8-U Ukraiņu

en: Key can't be null!
lv: Atslēga nav būt nulle!

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruandas

en: Kurdish (Sorani)
lv: Kurdu (Sorani)

en: Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: LDAP authentication
lv: LDAP autentifikācija

en: LDAP authentication failed: LDAP PHP module is not available.
lv: LDAP autentificēšanās neizdevās: LDAP PHP modulis nav pieejams.

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
lv: LDAP nav iespējots vai neviens LDAP vaicājums nav definēts.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
lv: LDAP vaicājumus administrators definējis konfigurācijas failā /application/config/ldap.php .

en: LDAP query
lv: LDAP vaicājums

en: Label
lv: Etiķete

en: Label %s
lv: Etiķete %s

en: Label column width
lv: Apzīmējuma kolonnas platums

en: Label for 'Other:' option
lv: 'Other:'  iepējas veidne

en: Label set ID
lv: Apzīmējumu kopas ID

en: Label set browser
lv: Apzīmējumu kopu pārlūks

en: Label set import summary
lv: Apzīmējumu kopas importēšnas kopsavilkums.

en: Label set name
lv: Apzīmējumu kopas nosaukums

en: Label set properties sucessfully updated.
lv: Atbilžu variantu iestatījumi sekmīgi atjaunināti.

en: Label set sucessfully deleted.
lv: Atbilžu variantu kopa sekmīgi izdzēsta.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
lv: Apzīmējumu kopums netika importēts, jo tāds pats apzīmējumu kopums jau eksistē.

en: Label sets
lv: Apzīmējumu kopas

en: Label:
lv: Apzīmējums

en: Labels
lv: Apzīmējumi

en: Labels sucessfully updated
lv: Etiķete veiksmīgi saglabāta

en: Landscape
lv: Ainava

en: Language
lv: Valoda

en: Language Switch
lv: Valodas nomaiņa

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Language selection
lv: Valodas izvēle

en: Language:
lv: Valoda:

en: Languages
lv: Valodas

en: Languages:
lv: Valodas:

en: Last VV version
lv: Pēdējā VV versija

en: Last invited
lv: Pēdējais uzaicinātais

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last name from token
lv: Uzvārds no pieejas atslēgas

en: Last name:
lv: Uzvārds:

en: Last page
lv: Pēdēja lapa

en: Last reminder sent date
lv: Pēdējā atgādinājuma izsūtīšanas datums

en: Last visited question:
lv: Pēdējais apmeklētais jautājums:

en: Last visited survey:
lv: Pēdējā apmeklētā aptauja:

en: Later than:
lv: Senāks par:

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Less than
lv: Mazāk par

en: Less than (Strings)
lv: Mazāks par (teksts)

en: Less than or equal to
lv: Mazāk par vai vienāds

en: Less than or equal to (Strings)
lv: Mazāks par vai vienāds (teksts)

en: Less than:
lv: Mazāk par:

en: License
lv: Licenze

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
lv: LimeSurvey var mēģināt izvedot šo datubāzi.

en: LimeSurvey has been installed successfully.
lv: LimeSurvey tika uzinstalēts veiksmīgi!

en: LimeSurvey installer
lv: LimeSurvey instalētājs

en: LimeSurvey online manual
lv: LimeSurvey tiešsaites rokasgrāmata

en: LimeSurvey version
lv: LimeSurvey versija

en: Limit
lv: Limits

en: Limit the number of possible answers
lv: Ierobežot iespējamo atbilžu skaitu

en: Limit time to answer question (in seconds)
lv: Ierobežot  jautājuma atbildes laiku (sekundēs)

en: Limit:
lv: Ierobežojums:

en: Line
lv: Līnija

en: Line %s
lv: Rinda %s

en: Line %s : %s
lv: Rinda %s : %s

en: Line %s : %s %s
lv: Rinda %s : %s %s

en: Line %s : %s %s (%s)
lv: Rinda %s : %s %s (%s)

en: Line %s : %s %s (%s) - token : %s
lv: Rinda %s : %s %s (%s) - piekļuves kods : %s

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
lv: Rinda %s: Atrastie lauki: %s Tika sagaidīts: %s

en: List
lv: Saraksts

en: List (Dropdown)
lv: Saraksts (nolaižams)

en: List (Radio)
lv: Saraksts (pogas)

en: List available surveys
lv: Parādīt pieejamās aptaujas

en: List question groups
lv: Parādīt jautājumu grupas

en: List questions
lv: Parādīt jautājumus

en: List survey publicly:
lv: Parādīt aptauju publiski:

en: List surveys
lv: Parādīt aptaujas

en: List with comment
lv: Saraksts ar komentāriem

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Load now
lv: Ielādēt tagad

en: Load unfinished survey
lv: Atvērt nepabeigtu aptauju

en: Loading translations
lv: Ielādē tulkojumus

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Logic
lv: Loģika

en: Logic File for Survey #
lv: Aptaujas loģikas fails #

en: Logout
lv: Atslēgties

en: Logout successful.
lv: Atslēgšanās izdevusies.

en: Long Free Text
lv: Garš brīvais teksts

en: MYSQL version required:
lv: Nepieciešamā MYSQL versija:

en: Mail to all Members
lv: Nosūtīt visiem biedriem

en: Main Admin Screen
lv: Galvenais administratora panelis

en: Make a comment on your choice here:
lv: Lūdzu, komentējiet savu izvēli šeit:

en: Make a string lowercase
lv: Pārveidot tekstu (string) mazajos burtos

en: Make a string uppercase
lv: Pārveidot tekstu (string) lielajos burtos

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
lv: Izveidot 'Other:' komentāru lauciņu obligātu, kad 'Other': iespēja ir aktīva

en: Make these mappings automatic in future
lv: Veikt šīs sasaistes automātiski nākotnē

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Male
lv: Vīrietis

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manage label sets
lv: Pārvaldīt apzīmējumu kopas

en: Manage survey administrators
lv: Savaldīt aptaujas administratorus

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Mandatory Question
lv: Obligātais jautājums

en: Mandatory field:
lv: Obligātais lauks:

en: Mandatory fields:
lv: Obligātie lauki:

en: Mandatory:
lv: Obligāts:

en: Mandatory?
lv: Obligāts?

en: Map height
lv: Kartes augstums

en: Map width
lv: Kartes platums

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
lv: Piesaistīt respondenta atribūtus esošam piekļuves koda atribūtam vai izveidot jaunu

en: Map zoom level
lv: Kartes pietuvināšanas līmenis

en: Mar
lv: Marts

en: Marathi
lv: Marati

en: March
lv: Marts

en: Mask questions
lv: Standartizēti jautājumi

en: Max number of files
lv: Maksimālais failu skaits

en: Max reminders:
lv: Maksimālais atgādinājumu skaits:

en: Maximum
lv: Lielākais

en: Maximum answers
lv: Maksimālais atbilžu skaits

en: Maximum characters
lv: Maksimālais simbolu skaits

en: Maximum characters allowed
lv: Maksimālais atļautais rakstzīmju skaits

en: Maximum columns for answers
lv: Lielākais kolonnu skaits atbildēm

en: Maximum date
lv: Lielākais datums

en: Maximum file size allowed (in KB)
lv: Maksimālais atļautais faila izmērs (kilobaitos)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
lv: Maksimālais failu skaits, ko respondents var augšuplādēt šim jautājumam

en: Maximum sum value
lv: Maksimālā summas vērtība

en: Maximum sum value of multiple numeric input
lv: Maksimālā vairāku ciparu summas vērtība

en: Maximum value
lv: Maksimālā iespējamā vērtība

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
lv: Maksimālā vērtība array(multi-flexible) jautājuma tipam

en: Maximum value of the numeric input
lv: Maksimālā ciparu vērtība

en: May
lv: Maijs

en: Maybe you don't have permission.
lv: Varbūt Jums nav tiesību to darīt.

en: Median:
lv: Mediāna:

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Message
lv: Paziņojums

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Millisecond
lv: Milisekunde

en: Min days between reminders:
lv: Mazākais dienu skaits starp atgādinājumiem:

en: Min number of files
lv: Minimālais failu skaits

en: Minimum
lv: Mazākais

en: Minimum answers
lv: Minimālais atbilžu skaits

en: Minimum date
lv: Mazākais datums

en: Minimum height of subquestion items
lv: Mazākais apakšjautājumu rindu augstums

en: Minimum memory available
lv: Minimālā pieejamā atmiņa

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
lv: Minimālais failu skaits, ko respondents var augšuplādēt šim jautājumam

en: Minimum requirements
lv: Minimālās prasības

en: Minimum section height (mm)
lv: Mazākais sekcijas augstums (mm)

en: Minimum sum value
lv: Minimālā summas vērtība

en: Minimum value
lv: Minimālā iespējamā vērtība

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
lv: Minimālā vērtība array(multi-flexible) jautājuma tipam

en: Minimum value of the numeric input
lv: Minimālā ciparu vērtība

en: Minimum:
lv: Mazākais:

en: Minute
lv: Minūte

en: Minute step interval
lv: Minūtes soļa intervāls

en: Missing %s closing right parentheses
lv: Trūkst %s aizverošās labās iekavas

en: Mobile
lv: Mobils

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Month
lv: Mēnesis

en: Month display style
lv: Mēneša atspoguļošanas veids

en: Move on without warning
lv: Turpināt bez brīdinājuma

en: Moving user templates to new location at %s...
lv: Pārvieto lietotāja sagataves uz jaunu atrašanās vietu %s...

en: Multiple Numerical Input
lv: Vairāku skaitļu ievade

en: Multiple Short Text
lv: Vairākas īsa teksta atbildes

en: Multiple choice
lv: Vairākas izvēles

en: Multiple choice questions
lv: Vairāku izvēļu jautājumi

en: Multiple choice with comments
lv: Vairākas izvēles ar komentāriem

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
lv: Vairāku ievadīto skaitļu summai jāatbilst šai vērtībai

en: My personal settings
lv: Mani uzstādījumi

en: Name
lv: Vārds

en: Name of the survey
lv: Aptaujas nosaukums

en: Name of the survey administrator
lv: Aptaujas administratora vārds

en: Name:
lv: Vārds:

en: Navigation delay (seconds):
lv: Navigācijas aizkave (sekundes):

en: New answer for quota '%s'
lv: Jauna atbilde kvotai '%s'

en: New answer option
lv: Jaunas atbildes iespēja

en: New box
lv: Jauns rāmis

en: New box created
lv: Jauns rāmis izveidots

en: New dummy participants were added.
lv: Tika pievienoti jauni dalībieki.

en: New entry was added.
lv: Tika pievienots jauns ieraksts.

en: New files were successfully installed.
lv: Jaunie faili tika veiksmīgi ieinstalēti.

en: New files will be downloaded and installed.
lv: Jaunie faili tiks lejupielādēti un uzinstalēti.

en: New key
lv: Jauna atslēga

en: New label set
lv: Jauna apzīmējumu kopa

en: New password: %s
lv: Jaunā parole: %s

en: New question group was saved.
lv: Jauna jautājumu grupa tika saglabāta.

en: New quota
lv: Jauna kvota

en: New quota saved
lv: Jauna kvota saglabāta

en: New scenario number:
lv: Jauna scenārija numurs:

en: New survey
lv: Jauna aptauja

en: New survey id:
lv: Jaunas aptaujas id:

en: New survey title:
lv: Jauns aptaujas nosaukums:

en: New update available:
lv: Pieejams jauns programmatūras atjaununājums:

en: Next
lv: Nākamais

en: Next century
lv: Nākamais gadsimts

en: Next choice
lv: Nākamā izvēle

en: Next decade
lv: Nākamā dekāde

en: Next month
lv: Nākamais jautājums

en: Next year
lv: Nākamais gads

en: No
lv: Nē

en: No (Forced by the system administrator)
lv: Nē (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: No (but optional)
lv: Nē (bet nav obligāti)

en: No CFIELDNAME field set!
lv: CFIELDNAME lauciņš nav aizpildīts!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
lv: GID (grupa) netika nodrošināta. Nevar importēt jautājumu

en: No HTML editor
lv: Bez HTML redaktora

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
lv: SID (aptauja) netika nodrošināta. Nevar importēt jautājumu.

en: No Username selected.
lv: Nav izvēlēts lietotājs.

en: No answer
lv: Nav atbildes

en: No answer:
lv: Nav atbildes

en: No available surveys
lv: Šobrīd neviens aptaujs nav pieejams

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
lv: Nosacījumi netika kopēti (dēļ dublikātiem)

en: No control on checkbox
lv: Nepārbaudīt izvēles rūtiņu

en: No database action required!
lv: Datubāzes darbība nav nepieciešama.

en: No file selected
lv: Nav izvēlēts neviens fails

en: No file was uploaded.
lv: Neviens fails netika augšupielādēts.

en: No group found!
lv: Grupa nav atrasta!

en: No invitation code is needed to complete the survey.
lv: Lai pabeigtu aptauju, uzaicinājuma kods nav vajadzīgs.

en: No label sets available
lv: Apzīmējumu kopas nav pieejamas

en: No label sets found.
lv: Apzīmējumu kopas nav atrastas.

en: No matching CFIELDNAME group!
lv: Nav atrasta atbilstoša CFIELDNAME grupa!

en: No matching CQID
lv: Nav atbilstoša CQID

en: No matching group
lv: Nav atbilstošas grupas

en: No matching question
lv: Nav atbilstoša jautājuma

en: No matching survey
lv: Nav atbilstošas aptaujas

en: No new participants were created
lv: Neviens jauns respondents netika izveidots/ pievienots

en: No notifications found
lv: Nav atrasts neviens paziņojums

en: No of surveys
lv: Ne no aptaujām

en: No old responses found.
lv: Neviena vecā atbilde nav atrasta.

en: No participant information lost.
lv: Dalībnieku informācija nav zaudēta.

en: No question group found.
lv: Nav atrasta neviena jautājumu grupa.

en: No question group in this survey
lv: Šajā aptaujā vēl/ vairs nav nevienas jautājumu grupas!

en: No question index will be shown with this format.
lv: Neviens jautājuma indekss netiks parādīts ar šo formātu

en: No questions found.
lv: Nav neviena jautājuma.

en: No quotas have been set for this survey
lv: Šai aptaujai nav noteiktas kvotas

en: No reminder(s) sent
lv: Atgādinājums(-i) netika nosūtīts(-i):

en: No replacement variable available for this field
lv: Nav pieejama aizvietojama mainīgā šim lauciņam

en: No response lines in your file.
lv: Jūsu failā nav atbilžu rindu.

en: No responses are lost.
lv: Neviena atbilde netika pazaudēta.

en: No server answer
lv: Nav atbildes no servera

en: No server answer!
lv: Nav atbildes no servera!

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
lv: Aptaujas ID netika nodrošināts. Nav iespējams pārkopēt aptauju

en: No syntax errors detected in this survey.
lv: Šajā aptaujā netika konstatētas sintakses kļūdas. APSVEICU!

en: No, thanks.
lv: Nē, paldies.

en: Nobody
lv: Neviens

en: Nominal
lv: Nomināls

en: None
lv: Nekas

en: None found
lv: Nekas nav atrats

en: None selected
lv: Nekas nav izvēlēts

en: Not Selected
lv: Nav izvēlēts

en: Not a broken theme!
lv: Nesalauztā aptauja dizaina tēma!

en: Not a valid expression
lv: Nederīga izteiksme

en: Not active.
lv: Nav aktīvs.

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
lv: Ne visas atbildes tika saglabātas. Tas parasti notiek dēļ servera ierobežojumiem (PHP setting max_input_vars) - lūdzu, vērsties pie sistēmas administratora.

en: Not all emails were sent:
lv: Ne visi e-pasti tika nosūtīti:

en: Not all labels were updated successfully.
lv: Ne visi apzīmējumi tika atjaunoti.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
lv: Ne visi apakšjautājumi tika saglabāti. Tas parasti notiek dēļ servera ierobežojumiem (PHP setting max_input_vars) - lūdzu, vērsties pie sistēmas administratora.

en: Not completed
lv: Nav pabeigts

en: Not completed or Not displayed
lv: Nav pabeigts vai nav attēlots

en: Not displayed
lv: Nav attēlots

en: Not enough response data
lv: Nav pietiekami daudz atbilžu

en: Not enough space
lv: Nepietiek vietas

en: Not enough values for calculation
lv: Nav pietiekami daudz vērtību, lai veikt aprēķinus

en: Not equal to
lv: Nav vienāds

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Not found!
lv: Nav atrasts!

en: Not imported label sets
lv: Neimportētās apzīmējumu kopas

en: Not invited
lv: Neielūgtie

en: Not relevant for this question type
lv: Nav atbilstošs šim jautājuma tipam

en: Not started
lv: Neiesākts

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
lv: Ņemiet vērā, ka novērtējumu sadaļa tiks parādīta tikai tad, ja būs izveidoti novērtējuma nosacījumi un novērtējuma režīms būs aktivizēts.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
lv: Ievērojiet, Jūs nevarēsiet atsaukt dzēšanu, ja turpināsiet. Dati būs izdēsti.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
lv: Ievērībai: Visi  laukumi atzīmēti ar (*) ir nepieciešami.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
lv: Piezīme: Demo režīms ir aktivizēts. Lauciņi, kas ir atzīmēti ar zvaigznīti, nevar tikt mainīti.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
lv: Piezīme. Ja Jūs deaktivizējāt šo aptauju kļūdas pēc un neveicāt izmaiņas aptaujas struktūrā, datus ir iespējams diezgan viegli atgūt. Aplūkojiet LimeSurvey dokumentāciju, lai saprastu kā to izdarīt.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
lv: Paziņojums: Standarta piekļuves kodu laukus nevar automātiski piesaistīt

en: Note: This is a standard theme.
lv: Piezīme. Šī ir standarta dizaina tēma.

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
lv: Paziņojums: Jums ierobežotas iespējas iestatīt citu lietotāju piekļuves tiesības, jo arī Jūsu tiesības ir ierobežotas.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
lv: Piezīme: Jūs nedrīkstiet koriģēt nosacījuma vienādojumu, jo šim jautājumam pastāv kaut kādi nosacījumi.

en: Nothing to translate on this page
lv: Šajā lapā nav nekā tulkojama

en: Notification & data management
lv: Paziņojumi un datu pārvalde

en: Notifications
lv: Pziņojumi

en: Nov
lv: Novembris

en: November
lv: Novembris

en: Null values are ignored in calculations
lv: Nulles vērtības aprēķinos tiek ignorētas

en: Number greater than
lv: Skaitlis lielāks par

en: Number less than
lv: Skaitlis mazāks par

en: Number of attribute fields to add:
lv: Pievienojamo atribūtu lauku skaits:

en: Number of cases
lv: Gadījumu skaits

en: Number of characters:
lv: Simbolu skaits:

en: Number of files greater than
lv: Failu skaits lielāks par

en: Number of files less than
lv: Failu skaits mazāks par

en: Number of questions/groups:
lv: Jautājumu/grupu skaits:

en: Number of records in this query:
lv: Ierakstu skaits šajā vaicājumā:

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: Numbers only
lv: Tikai cipari

en: Numbers only for 'Other'
lv: Pieļaut tikai ciparus atbildei "Cits"

en: Numerical Input
lv: Skaitliski ievaddati

en: OK
lv: Labi

en: OR
lv: vai

en: Occitan
lv: Oksitāņu

en: Oct
lv: Oktobris

en: October
lv: Oktobris

en: Off
lv: Izslēgts

en: Off (Forced by the system administrator)
lv: Izslēgts (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Offset:
lv: Pārvirze:

en: Ok
lv: Labi

en: Old VV version
lv: Vecā VV versija

en: On
lv: Ieslēgts

en: On (Forced by the system administrator)
lv: Ieslēgts (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: On errors
lv: Uz kļūdām

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
lv: Pieprasot atjauninājuma informācija no limesurvey.org, radās kļūda:

en: Once a survey is activated you can no longer:
lv: Līdz ko aptauja ir aktīva, Jūs vairs nevariet:

en: One
lv: Viens

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
lv: Viens vai vairāki faili vai nu pārsniedza atļauto failu izmēru/nebija atbilstošā formātā, vai arī mazākais skaits failu netika augšupielādēts. Jūs nevariet turpināt, kamēr šie nosacījumi nav izpildīti.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
lv: Uz vienu vai vairākiem no obligāti aizpildāmiem jautājumiem nav atbildēts. Jūs nevariet turpināt pirms vienā vai vairākos no šiem jautājumiem nav atzīmēta atbilde (viena vai vairākas).

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
lv: Vienā vai vairākos jautājumos netika saņemta derīga atbilde. Turpināt nav iespējams pirms šīs atbildes būs atbilstošas.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
lv: Viens vai vairāki augšupielādēties faili nav pienācīgajā formātā/izmērā. Jūs nevarat turpināt kamēr šie faili nav derīgi.

en: Online Manual
lv: Tiešsaistes rokasgrāmata

en: Online manual
lv: Online rokasgrāmata

en: Only CSV files are allowed.
lv: Tiek pieļauti tikai CSV faili.

en: Only Superadmin
lv: Tikai Superadministrators

en: Only an integer value may be entered in this field.
lv: Šajā laukā var ierakstīt tikai veselu skaitli.

en: Only answer the following question if:
lv: Atbildēt šo jautājumu, ja:

en: Only answer this if the following conditions are met:
lv: Atbildēt tikai gadījumos, ja atbilst šādiem nosacījumiem:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
lv: Šajā jautājumā atbildēt tikai tos variantus, kurus neizvēlējāties jautājumā %s (''%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
lv: Šajā jautājumā atbildēt tikai tos variantus, kurus izvēlējāties jautājumā %s (''%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
lv: Uz šo jautājumu jāatbild tikai tad, ja sakrīt šādi nosacījumi :

en: Only integer values may be entered in these fields.
lv: Šajos apakšjautājumos drīkst ievadīt tikai ciparus.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
lv: Šādā '%s' teksta laukā var ievadīt tikai skaitļus.

en: Only numbers may be entered in these fields.
lv: Šajos laukos var ievadīt tikai skaitļus.

en: Only numbers may be entered in this field.
lv: Šajā laukā var ievadīt tikai ciparus.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
lv: Tikai viens CSV atribūts sasaistīts ar centrālo atribūtu.

en: Only one central attribute is mapped with token attribute
lv: Tikai viens centrālais atribūts var tikt sasaistīts ar piekļuves koda atribūtu

en: Only previous pages answers are available
lv: Pieejamas vienīgi iepriekšējās lapas atbildes

en: Only variables can be assigned values
lv: Vērtības vai pievienot tikai mainīgajiem

en: Oops, There was an error deleting the file
lv: Vai vai vai! Dzēšot failu, radās kļūda

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode.
lv: Atveriet SPSS sintakses failu unikoda standartā.

en: Open-access mode:
lv: Atvērta pieeja:

en: Option
lv: Iespēja

en: Option 'Other':
lv: Cits variants:

en: Optional
lv: Nav obligāts

en: Optional Question
lv: Papildus jautājums

en: Optional fields:
lv: Papildus lauki:

en: Optional modules
lv: Papildus moduļi

en: Order - like 3)
lv: Secība - piemēram 3)

en: Ordinal
lv: Kārtas skaitlis

en: Organize question groups/questions
lv: Organizēt jautājumu grupas/jautājumus

en: Original value
lv: Sākotnējā vērtība

en: Other
lv: Cita atbilde

en: Other comment
lv: Citi komentāri

en: Other files:
lv: Citi faili:

en: Other:
lv: Cita atbilde:

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Output options
lv: Atspoguļošanas iespējas

en: Overall assessment score
lv: Kopējais novērtējuma punktu skaits

en: Overview
lv: Pārskats

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
lv: Pārrakstīt esošo piekļuves kodu atribūtu, ja respondents jau pastāv?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
lv: Pārrakstīt esošā automātiski piesaistītā atribūta vērtības, ja respondents jau eksistē?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
lv: Vai pārrakstīt visu standarta lauku vērtības, ja respondents jau pastāv?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
lv: Vai pārrakstīt pieejas atslēgas atribūtu vērtības, ja tiek atrasts respondenta dublikāts?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
lv: Pārrakstīt esošo piekļuves kodu atribūtu, ja respondents jau pastāv?

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner ID
lv: Aptaujas pārvaldītāja ID

en: Owner?
lv: Aptaujas pārvaldītājs?

en: PDF export
lv: PDF eksports

en: PDF header string (if empty, survey name will be used):
lv: PDF virsraksta teksts (ja tukšs, tad tiks izmantots vietnes nosaukums)

en: PDF header title (if empty, site name will be used):
lv: PDF virsraksta nosaukums (ja nav norādīts, tad tiks izmantots aptaujas nosaukums):

en: PHP PDO driver library
lv: PHP PDO draivera bibliotēka

en: PHP mbstring library
lv: PHP mbstring bibliotēka

en: PHP version
lv: PHP versija

en: PHP version is only %s
lv: PHP versija ir tikai %s

en: PHP version required:
lv: Nepieciešamā PHP versija:

en: PHP/PECL JSON library
lv: PHP/PECL JSON bibliotēka

en: PHP_CURL library not loaded
lv: PHP_CURL bibliotēka nav ielādēta

en: Pad a string to a certain length with another string
lv: Izstiept rindu (string) līdz noteiktam citas rindas garumam

en: Page orientation:
lv: Lapas virziens:

en: Panel integration
lv: Paneļu intergrēšana

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Parameter name:
lv: Parametra nosaukums:

en: Partial
lv: Daļēji aizpildītas

en: Partial (saved) responses
lv: Daļējas atbildes (saglabātās atbildes)

en: Participant ID
lv: Dalībnieka ID

en: Participant attributes to create
lv: Izveidojamie respondentu atribūti

en: Participant may save and resume later:
lv: Dalībniekam tiek sniegta iespēja saglabāt un turpināt vēlāk:

en: Participants can save partially finished surveys
lv: Dalībieki var saglabāt daļēji pabeigtus aptaujus

en: Participants may print answers:
lv: Respondenti var aplūkot savas atbildes:

en: Participants owned by you
lv: Jums piederošie (!) respondenti

en: Participants shared with you
lv: Dalībnieki, kuri ir ar Jums koplietoti

en: Participants you have shared
lv: Dalībnieki, kurus Jūs esat atļāvis koplietot

en: Pashto
lv: Puštu

en: Password
lv: Parole

en: Password warning
lv: Paroles brīdinājums

en: Password:
lv: Parole:

en: Passwords do not match!
lv: Ievadītās paroles nesakrīt!

en: Percentage
lv: Procenti

en: Percentage of total:
lv: Procenti no kopējā:

en: Permission
lv: Autļauja

en: Permission to activate/deactivate a survey
lv: Atļauja akrivizēt/deaktivizēt aptauju

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
lv: Tiesības izveidot aptaujas (tiem, kam visas tiesības tika iedotas automātiski) un aplūkot, izmainīt un izdzēst citu lietotāju aptaujas

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
lv: Atļauja izveidot(datu ierakstu)/skatīt/atjaunināt/dzēst/importēt/eksportēt atbildes

en: Permission to create, view, update and delete user groups
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt un izdzēst lietotāju grupas

en: Permission to create, view, update and delete users
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt un izdzēst lietotājus

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt, izdzēst, eksportēt un importēt apzīmējumu kopas/apzīmējumus

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
lv: Tiesības izveidot, aplūkot, atjaunināt, izdzēst, eksportēt un importēt šablonus

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
lv: Atļauja izveidot/atjaunināt/dzēst/importēt/eksportēt pieejas atslēgu ierakstus

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
lv: Atļauja izveidot/aplūkot/mainīt/izdzēst aptaujas novērtējumu nosacījumus

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
lv: Atļauja aptaujā izveidot/aplūkot/atjaunot/izdzēst kvotas

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
lv: Atļauja izveidot/skatīt/atjaunināt/dzēst/importēt/eksportēt aptaujas jautājumus, grupas, atbildes un nosacījumus

en: Permission to delete a survey
lv: Tiesības, lai dzēstu aptauju

en: Permission to modify survey security settings
lv: Atļaujas mainīt aptaujas drošības iestatījumus

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
lv: Atļauja skatīt un atjaunināt tulkojumus izmantojot ātrās tulkošanas iespēju

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
lv: Tiesības aplūkot un atjaunināt galvenos iestatījumus & spraudņus un izdzēst un importēt spraudņus

en: Permission to view statistics
lv: Atļauja aplūkot statistiku

en: Permissions were successfully updated.
lv: Pieejas tiesības tika veiksmīgi atjaunotas.

en: Persian
lv: Persiešu

en: Pie chart
lv: Apļa grafiks

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
lv: Ievietojot jautājumus nejaušas secības grupā, visi tajā iekļautie jautājumi tiks parādīti nejaušā secībā

en: Please <a href="%s">log in</a>.
lv: Lūdzu, <a href="%s">ieejiet</a>.

en: Please be patient and try again in about 5 minutes.
lv: Lūdzu, esiet pacietīgs un mēģiniet vēlreiz pēc aptuveni 5 minūtēm.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
lv: Lūdzu, pārbaudiet augstāk minētās problēmas un turpiniet ar pēdējo posmu.

en: Please check at least one box per row.
lv: Lūdzu, atzīmējiet vismaz vienu "kastīti" rindā.

en: Please check at least one item.
lv: Lūdzu, atzīmējiet vismaz vienu atbildi.

en: Please check the directory permissions.
lv: Lūdzu, pārbaudiet direktorijas atļaujas.

en: Please check the format of your answer.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savas atbildes formātu.

en: Please check these settings now:
lv: Lūdzu, pārbaudiet šos iestatījumus:

en: Please choose
lv: Lūdzu, izvēlieties

en: Please choose *all* that apply:
lv: Lūdzu, atzīmējiet visus atbilstošos variantus:

en: Please choose *only one* of the following:
lv: Izvēlieties tikai vienu variantu!

en: Please choose all that apply and provide a comment:
lv: Lūdzu, atzīmēt visus atbilstošos variantus un sniedziet komentāru:

en: Please choose at least %s items.
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz %s ierakstus.

en: Please choose no more than %s items.
lv: Lūdzu, izvēlēties ne vairāk kā %s vienību.

en: Please choose one option.
lv: Lūdzu, izvēlieties vienu atbildi.

en: Please choose the appropriate response for each item:
lv: Lūdzu, izvēlieties atbilstošu atbildi katram punktam:

en: Please choose the label sets you want to export:
lv: Izvēlēties apzīmējumu kopas, kuras Jūs vēlaties eksportēt.

en: Please choose...
lv: Lūdzu, izvēlēties...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
lv: Lai ievadītu savu atbildi, lūdzu, noklikšķiniet un pavelciet slīdņa rokturi.

en: Please complete all parts of the date.
lv: Lūdzu, aizpildiet visas datuma daļas!

en: Please complete all parts.
lv: Lūdzu, aizpildiet visas daļas.

en: Please confirm
lv: Lūdzu, apstipriniet

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
lv: Lūdzu, apstipriniet pieejas atslēgu atbildot uz drošības jautājumu, un noklikšķiniet lai turpinātu.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
lv: Lūdzu, kontaktēties ar %s (%s).

en: Please contact %s to report this problem.
lv: Lūdzu, kontaktēties ar %s (%s).

en: Please contact the LimeSurvey team.
lv: Lūdzu, kontaktējieties ar LimeSurvey komandu.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
lv: Paroles jautājumā, lūdzu, sazinieties ar Jūsu LimeSurvey administratoru.

en: Please continue with populating the database.
lv: Lūdzu, turpiniet aizpildīt datubāzi

en: Please enter a date:
lv: Lūdzu, norādiet datumu:

en: Please enter only numbers.
lv: Lūdzu, izmantojiet tikai skaitļus.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
lv: Lūdzu, ievadiet datubāzes iestatījumus, kādus Jūs velēsieties LimeSurvey lietošanā:

en: Please enter the name for the new theme:
lv: Ievadi jaunās dizaina tēmas nosaukumu:

en: Please enter your comment here
lv: Lūdzu, ierakstiet komentāru šeit

en: Please explain something in detail:
lv: Lūdzu, paskaidrojiet detalizēti:

en: Please fax your completed survey to:
lv: Lūdzu, nosūtiet aizpildīto aptauju pa faksu:

en: Please fill in %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet %s atbildes

en: Please fill in at least %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet vismaz %s atbildes

en: Please fill in at least one answer
lv: Lūdzu, atzīmējiet vismaz vienu atbildi

en: Please fill in at most %s answers
lv: Lūdzu, atzīmējiet ne vairāk kā %s atbildes

en: Please fill in at most one answer
lv: Lūdzu, atzīmējiet ne vairāk kā vienu atbildi

en: Please fill in from %s to %s answers.
lv: Lūdzu, aizpildiet %s līdz %s atbildes.

en: Please fix this error in your database and try again
lv: Lūdzu, izlabojiet šo kļūdu savā datubāzē un mēģiniet vēlreiz

en: Please log in first.
lv: Lūdzu, vispirms ielogojieties.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
lv: Ievērojiet, ka līdz ko šajā aptaujā tiks iegūtas atbildes un Jūs vēlēsieties pievienot vai izdzēst grupas vai jautājumus, vai mainīt kādus no iestatījumiem, Jums būs nepieciešams deaktivizēt aptauju. Šādā gadījumā visi iegūtie dati tiks saglabāti atsevišķā arhīva tabulā.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
lv: Lūdzu, numurējiet katru logu, izvēles kārtībā no 1 līdz

en: Please rank all items.
lv: Lūdzu, novērtējiet visus/-as.

en: Please select %s answers
lv: Lūdzu, izvēlieties %s atbildes

en: Please select a file to import!
lv: Lūdzu, izvēlēties failu, kuru importēt!

en: Please select a language:
lv: Lūdzu, izvēlieties valodu:

en: Please select a user first
lv: Lūdzu, vispirms izvēlieties lietotāju

en: Please select a user group first
lv: Lūdzu, vispirms izvēlieties lietotāju grupu

en: Please select at least %s answers
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz %s atbilžu variantus

en: Please select at least one answer
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz vienu atbildi

en: Please select at least one file for deletion
lv: Lūdzu, dzēšanai atzīmējiet vismaz vienu failu

en: Please select at least one file for download
lv: Lūdzu, lejupielādei atzīmējiet vismaz vienu failu

en: Please select at least one item
lv: Lūdzu, izvēlieties vismaz vienu atbildi

en: Please select at most %s answers
lv: Lūdzu, izvēlieties ne vairāk kā %s atbildes

en: Please select at most one answer
lv: Lūdzu, izvēlieties ne vairāk kā vienu atbildi

en: Please select from %s to %s answers.
lv: Lūdzu, izvēlieties %s līdz %s atbildes.

en: Please select one answer
lv: Lūdzu, izvēlieties vienu atbildi

en: Please select your preferred language:
lv: Lūdzu, izvēlieties valodu:

en: Please submit by %s
lv: Lūdzu, iesniegt līdz %s

en: Please upload %s files
lv: Lūdzu, augšupielādējiet %s failus

en: Please upload %s more file(s).
lv: Lūdzu, augšupielādējiet %s vairāk failu(s).

en: Please upload at least %s files
lv: Lūdzu, augšupielādējiet vismaz %s failus

en: Please upload at least one file
lv: Lūdzu, augšupielādēt vismaz vienu failu

en: Please upload at most %s files
lv: Lūdzu, augšupielādēt ne vairāk kā %s failus

en: Please upload at most one file
lv: Lūdzu, augšupielādēt ne vairāk kā vienu failu

en: Please upload between %s and %s files
lv: Lūdzu, augšupielādējiet no %s līdz %s failiem

en: Please upload one file
lv: Lūdzu, augšupielādējiet vienu failu

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
lv: Lūdzu, pirms datubāzes atjaunināšanas sākšanas apstipriniet šādu informāciju:

en: Please wait, loading data...
lv: Lūdzu, uzgaidiet, notiek datu iegūšana...

en: Please write your answer here:
lv: Lūdzu, ierakstiet savu atbildi šeit:

en: Please write your answer(s) here:
lv: Lūdzu, ierakstiet savu(-as) atbildi(-es) šeit:

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugin '%s' was missing and is removed from the database.
lv: Spraudnis '%s' trūkst un tas ir izdzēsts no datubāzes.

en: Plugin is not active
lv: Spraudnis nav aktivizēts

en: Plugin manager
lv: Spraudņu pārvaldnieks

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Polish
lv: Poļu

en: Polish (Informal)
lv: Poļu (sarunvalodas)

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
lv: Nepareizi pabeigta izteiksme - tiek sagaidīta konstanta vai mainīgais

en: Populate database
lv: Piepildīt datubāzi

en: Popup HTML editor
lv: Izlecošais HTML redaktors

en: Portrait
lv: Portrets

en: Position
lv: Vieta:

en: Position:
lv: Vieta:

en: Pre-installation check
lv: Pirms-instalācijas pārbaude

en: Pre-installation check for LimeSurvey
lv: LimeSurvey pirms-instalācijas pārbaude

en: Pre-mapped attributes
lv: Iepriekš piesaistītie atribūti

en: Predefined
lv: Iepriekš definēts

en: Prefix for list items
lv: Prefikss saraksta vienībām

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
lv: Prefix|Suffix Nolaižamam sarakstam

en: Present answer options in reverse order
lv: Attēlot atbilžu iespējas apgrieztā secībā

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
lv: Parādīt kā teksta ievada laukus, nevis kā nolaižamo sarakstu

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
lv: Parādīt kā nolaižamo sarakstu, nevis kā radio pogas

en: Present subquestions/answer options in random order
lv: Parādīt apakšjautājumus/atbilžu variantus nejaušā secībā

en: Presentation
lv: Prezentācija

en: Presentation & navigation
lv: Prezentācija un navigācija

en: Preview question
lv: Priekšskatīt jautājumu

en: Preview question group
lv: Priekšskatīt jautājumu grupu

en: Preview question type
lv: Jautājuma priekšskatīšana

en: Preview survey
lv: Priekšskatīt apatauju

en: Preview:
lv: Priekšskats:

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous answer fields
lv: Iepriekšējie atbilžu lauki

en: Previous century
lv: Iepriekšējais gadsimts

en: Previous decade
lv: Iepriekšējā dekāde

en: Previous questions
lv: Iepriekšējie jautājumi

en: Previous session is set to be finished.
lv: Iepriekšējā sesija ir apzīmēta kā pabeigta.

en: Previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Print your answers.
lv: Aplūkot savas atbildes.

en: Prior to 16
lv: Pirms 16

en: Processing...
lv: Apstrādā...

en: Public statistics:
lv: Publiski pieejamā statistika:

en: Publication & access control
lv: Publiskošana un pieejas kontrole

en: Q1 and Q3 calculated using %s
lv: Q1 un Q3 tika izrēķināti izmantojot %s

en: Question
lv: Jautājums

en: Question ID
lv: Jautājuma ID

en: Question ID (qid): '%s' is already in use.
lv: Jautājuma ID (qid): '%s' jau ir izmantots.

en: Question Type:
lv: Jautājuma tips:

en: Question attribute
lv: Jautājuma atribūts

en: Question attributes
lv: Jautājumu atribūti

en: Question attributes:
lv: Jautājuma atribūti:

en: Question by Question
lv: Katrs jautājums savā lapā

en: Question code
lv: Jautājuma kods

en: Question code %s was updated to %s.
lv: Jautājuma kods %s tika nomainīts uz %s.

en: Question code / ID
lv: Jautājuma kods / ID

en: Question code may not be empty.
lv: Jautājuma koda lauks nevar būt tukšs.

en: Question code:
lv: Jautājuma kods:

en: Question codes must be unique.
lv: Jautājumu kodiem jābūt unikāliem.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
lv: Jautājumu kodiem jāsākas ar burtu un tos var veidot tikai burti un cipari.

en: Question codes were successfully regenerated.
lv: Jautājumu kodi veiksmīgi izveidoti.

en: Question could not be created with error on %s: %s
lv: Jautājumu neizdevās izveidot. Kļūda %s: %s

en: Question could not be created.
lv: Jautājumu nav izdevies izveidot.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
lv: Jautājumu nevarēja izdzēst. Citos jautājumos pastāv nosacījumi, kas saistīti ar šo jautājumu. Jūs nevarēsiet izdzēst šo jautājumu līdz brīdim, kamēr šie nosacījumi netiks izdzēsti.

en: Question could not be updated
lv: Jautājumu nav izdevies atjaunināt

en: Question could not be updated with error on %s: %s
lv: Jautājumu nevar atjaunināt. Kļūda %s: %s

en: Question could not be updated.
lv: Jautājumu nevar atjaunot.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
lv: Jautājumu nevar atjaunināt. Ir nosacījumi citiem jautājumiem, kas balstās uz atbildēm uz šo jautājumu, un mainot veidu, tāpēc izmaiņas radīs problēmas. Pirms mainīt jautājuma veidu, Jums ir jāizdzēš šie nosacījumi.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
lv: Grupu nav izdevies atjaunināt.  Citos jautājumos ir nosacījumi, kuri ir saistīti ar šī jautājuma atbildēm, un izmaiņas jautājuma tipā var radīt problēmas.  Vispirms Jums jāizdzēs šie nosacījumu un tad iespējams izmainīt jautājuma tipu.

en: Question explorer
lv: Jautājumu pārlūks

en: Question group
lv: Jautājumu grupa

en: Question group description
lv: Jautājumu grupas apraksts

en: Question group import is complete.
lv: Jautājumu grupas importēšana ir pabeigta.

en: Question group import summary
lv: Jautājumu grupas importa kopsavilkums

en: Question group name
lv: Jautājumu grupas nosaukums

en: Question group successfully saved.
lv: Jautājumu grupa tika veiksmīgi saglabāta.

en: Question group:
lv: Jautājumu grupa:

en: Question groups
lv: Jautājumu grupas

en: Question groups in this survey
lv: Jautājumu grupas šajā aptaujā

en: Question help
lv: Jautājuma palīdzība

en: Question import is complete.
lv: Jautājuma importēšana pabeigta.

en: Question import summary
lv: Jautājuma importēšanas kopsavilkums

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
lv: Jautājumu %s valodā neizdevās izveidot. Kļūda %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
lv: Jautājumu %s valodā nevarēja izveidot.

en: Question index
lv: Jautājuma indekss

en: Question is added to target (result is set to database default value).
lv: Jautājums ir pievienots mērķim (rezultāts tiek noteikts pēc datu bāzes noklusējuma vērtības).

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
lv: Jautājums tiek pārcelts uz citu grupu (rezultāts tiek importēts pareizi).

en: Question is removed from target (result is ignored).
lv: Jautājums ir noņemts no mērķa (rezultāts tiek ignorēts).

en: Question preview
lv: Jautājuma priekšskatīšana

en: Question selection
lv: Jautājuma izvēle

en: Question summary
lv: Jautājuma kopsavilkums

en: Question text
lv: Jautājuma teksts

en: Question time
lv: Jautājuma laiks

en: Question title
lv: Jautājuma nosaukums

en: Question type
lv: Jautājuma tips

en: Question type selector:
lv: Jautājuma veida izvēle:

en: Question validation equation
lv: Jautājuma validēšanas vienādojums

en: Question validation tip
lv: Jautājuma validēšanas padoms

en: Question was successfully added.
lv: Jautājums tika veiksmīgi pievienots.

en: Question was successfully deleted.
lv: Jautājums veiksmīgi dzēsts.

en: Question was successfully saved.
lv: Jautājums tika veiksmīgi saglabāts.

en: Question:
lv: Jautājums:

en: Question:
lv: Jautājums:

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Questions in group:
lv: Grupas jautājumi:

en: Questions in this survey
lv: Jautājumi šajā aptaujā

en: Questions with conditions to this group
lv: Jautājumi ar nosacījumiem šai grupai

en: Quick CSV report
lv: Ātrs CSV pārskats

en: Quick add...
lv: Pievienot...

en: Quick statistics
lv: Ātra statistika

en: Quick translation
lv: Ātrā tulkošana

en: Quick-add answers
lv: Ātri pievienot atbildes

en: Quick-add subquestion or answer items
lv: Ātrā apakšjautājumu vai atbilžu pievienošana

en: Quick-translation
lv: Ātrais tulkojums

en: Quota action
lv: Kvotas darbība

en: Quota could not be added!
lv: Kvotu neizdevās pievienot!

en: Quota language settings:
lv: Kvotas valodas iestatījumi:

en: Quota members:
lv: Kvotas locekļi:

en: Quota message (%s)
lv: Kvotas paziņojums (%s)

en: Quota name
lv: Kvotas nosaukums

en: Quotas
lv: Kvotas

en: Quote meta characters
lv: Konvertēt meta simbolus

en: R (data file)
lv: R (datu fails)

en: R (syntax file)
lv: R (sintakses fails)

en: Radar
lv: Radars

en: Radar chart
lv: Radara tipa grafiks

en: Radio list
lv: Radio saraksts

en: Random order
lv: Nejauša secība

en: Random order:
lv: Nejauša secība:

en: Randomization group name
lv: Nosaukums grupai ar jautājumiem nejaušā secībā

en: Randomization group:
lv: Grupa ar jautājumiem nejaušā secībā:

en: Randomize on each page load
lv: Randomizēt pārlādējot lapu ikreizi

en: Range
lv: Diapazons

en: Rank %s
lv: Rangs %s

en: Rank header
lv: Ranžējuma virsraksts

en: Ranking
lv: Ranžēšana

en: Reason:
lv: Iemesls:

en: Recommended
lv: Ieteicams

en: Record Deleted
lv: Ieraksts izdzēsts

en: Records displayed:
lv: Parādīti ieraksti:

en: Records imported
lv: Ieraksti importēti

en: Recover your password
lv: Atgūt paroli

en: Referrer URL
lv: Ieteicēja adrese

en: Referrer URL will be saved.
lv: Tiks saglabāts nosūtītāja URL.

en: RegExp
lv: Regulārās izteiksmes (RegExp)

en: Regenerate question codes
lv: No jauna izveidot jautājumu kodus

en: Registration
lv: Reģistrācija

en: Registration attachments:
lv: Reģistrācijas e-pasta pielikumi:

en: Registration email
lv: Reģistrācijas e-pasts

en: Registration email body
lv: Reģistrēšanās e-pasta teksts

en: Registration email body:
lv: Reģistrācijas e-pasta teksts:

en: Registration email subject
lv: Reģistrācijas e-pasta temats

en: Registration email subject:
lv: Reģistrācijas e-pasta temats:

en: Regular expression
lv: Parastās izteiksmes

en: Relative width of the labels
lv: Apzīmējumu relatīvais platums

en: Relevance
lv: Nosacījums

en: Relevance [Validation] (Default value)
lv: Nosacījums [Validācija] (Noklusējuma vērtība)

en: Relevance equation:
lv: Nosacījuma vienādojums:

en: Relevance help for printable survey
lv: Atbilstības palīdzība drukātai versijai

en: Relevance:
lv: Nosacījums:

en: Reload URL
lv: Pārlādēt adresi

en: Reload captcha
lv: Pārlādēt 'captcha' kodu

en: Reload image
lv: Pārlādēt attēlu

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
lv: Pārlādējiet aptauju klikšķinot uz sekojošās saites (vai iekopējot to Jūsu pārlūkā)

en: Reloading screen. Please wait.
lv: Ekrāns tie pārlādēts. Lūdzu, gaidiet.

en: Remaining
lv: Atlicis

en: Remaining updates:
lv: Atlikušie atjauninājumi:

en: Reminder
lv: Atgādinājums

en: Reminder Email:
lv: Atgādinājuma e-pasts:

en: Reminder attachments:
lv: Atgādinājuma e-pasta pielikumi:

en: Reminder count
lv: Nosūtīto atgādinājumu skaits

en: Reminder count:
lv: Atgādinājums skaits:

en: Reminder email
lv: Atgādinājuma e-pasts

en: Reminder email body
lv: Atgādinājuma e-pasta teksts

en: Reminder email body:
lv: Atgādinājuma e-pasta teksts:

en: Reminder email subject
lv: Atgādinājuma e-pasta temats

en: Reminder email subject:
lv: Atgādinājuma e-pasta temats:

en: Reminder sent to:
lv: Atgādinājums nosūtīts:

en: Reminder sent?
lv: Atgādinājums nosūtīts?

en: Reminder status:
lv: Atgādinājuma statuss:

en: Reminder to participate in a survey
lv: Atgādinājums par piedalīšanos aptaujā

en: Reminder(s) sent
lv: Atgādinājums(-i) nosūtīts(-i):

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
lv: Remotecontrol ir pieejams šeit %s un pakļauj šādas funkcijas:

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove attachment
lv: Izdzēst pielikumu

en: Remove link
lv: Noņemt hipersaiti

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
lv: Izdzēsiet tekstu vai noņemiet ķeksīti automātiski

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Renumber scenarios
lv: Pārnumurēt secenāriju

en: Renumber the new record.
lv: Pārnumurēt jauno ierakstu.

en: Repeat a string
lv: Atkārtot rindu (string)

en: Repeat answer options
lv: Atkārtot atbilžu variantus

en: Repeat password:
lv: Atkārtot paroli:

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
lv: Atkārtot virsrakstu tabulas veida jautājumos pēc katriem X apakšjautājumiem:

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
lv: Aizstāt visus meklējamās rindas (string) gadījumus ar aizstājējrindu

en: Replace answers in file in the existing record.
lv: Aizstāt atbildes failā esošajam ierakstam.

en: Replace choice header (default: "%s")
lv: Pārveidot izvēles nosaukumu (pēc noklusējums: "%s")

en: Replace rank header (default: "%s")
lv: Pārveidot ranžējuma nosaukumu (pēc noklusējums: "%s")

en: Replace the existing record.
lv: Aizstāt eksistējošo ierakstu.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
lv: Aizstāj 'Other:' veidnes iespēju ar maināmu tekstu

en: Report and skip the new record.
lv: Izlaist un paziņot par jauno ierakstu

en: Required
lv: Nepieciešams

en: Required PHP modules:
lv: Nepieciešamie PHP moduļi:

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
lv: Nomainīt visu piekļuves atslēgu statusu uz 'nav izmantota'

en: Reset answers and token completed state
lv: Nomainīt visu pabeigto atbilžu un piekļuves kodu statusu

en: Reset conditions
lv: Atiestatīt nosacījumus

en: Reset conditions/relevance?
lv: Noņemt nosacījumus/atbilstības?

en: Reset now
lv: Atiestatīt tieši tagad

en: Reset start/end date/time?
lv: No jauna iestatīt sākuma/beigu datumu/laiku?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
lv: Nomainīt visu aizpildītu atbilžu statusu uz "nepabeigts"

en: Reset this template
lv: Atiestatīt šo šablonu

en: Resources
lv: Resursi

en: Resources Import Summary
lv: Importēto resursu kopsavilkums

en: Resources import summary
lv: Importēto resursu kopsavilkums

en: Response
lv: Atbilde

en: Response ID
lv: Atbildes ID

en: Response filters
lv: Atbilžu filtri

en: Response import summary
lv: Atbildes importēšanas kopsavilkums

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
lv: Atbilde aptaujai {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
lv: Aptaujas {SURVEYNAME} atbilžu ar rezultātiem nosūtīšana

en: Response summary
lv: Atbilžu kopsavilkums

en: Responses
lv: Atbildes

en: Responses & statistics
lv: Atbildes un statistika

en: Responses containing
lv: Atbildes satur

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
lv: Šī aptauja atbildes NAV anonīmas.

en: Responses to this survey are anonymized.
lv: Šī aptauja atbildes ir anonīmas.

en: Responses will be date stamped.
lv: Atbildēm tiks pievienots datums.

en: Responses will have the IP address logged
lv: Atbildēm tiks reģistrēta IP adrese

en: Responses will have their referring URL logged.
lv: Ierakstiem tiks fiksēts to nosūtītāja URL.

en: Responses will not be date stamped.
lv: Atbildes netiks apzīmogotas ar datuma zīmogu.

en: Responses will not have the IP address logged.
lv: Atbildēm netiks reģistrēta IP adrese.

en: Responses will not have their referring URL logged.
lv: Ierakstiem netiks fiksēts to nosūtītāja URL.

en: Restart this survey
lv: Atsākt šo aptauju

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore options
lv: Atjaunot opcijas

en: Restrict input to integer values
lv: Neatļaut mainīgo vērtību ievadi

en: Result
lv: Rezultāts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Results from LDAP Query.
lv: LDAP vaicājuma rezultāti.

en: Resume later
lv: Aizpildīt vēlāk

en: Return a formatted string
lv: Atgriezt formatētu rindu (string)

en: Return comma-separated list of values
lv: Atgriezt ar komatu atdalīto vērtību sarakstu

en: Return current UNIX timestamp
lv: Atgriezt tagadējo UNIX laika zīmogu

en: Return part of a string
lv: Atgriezt daļu no teksta vērtības (string)

en: Return to label set administration
lv: Atgriezties pie apzīmējumu kopu administrēšanas

en: Return to question list
lv: Atgriezties uz jautājumu sarakstu

en: Return to survey
lv: Atgriezties pie aptaujas

en: Return to survey administration
lv: Atgriezties uz aptaujas administrēšanu

en: Return to survey list
lv: Atgriezties uz aptauju sarakstu

en: Returns true if all non-empty responses are unique
lv: Gūst apstiprinājumu, ja ne tukšās atbildes ir unikālas

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
lv: Atgriež true(1), ja tas ir derīgs datums Gregora kalendārā

en: Reverse a string
lv: Apgriezt rindu (string)

en: Reverse answer order
lv: Apgriezt atbilžu secību

en: Round fractions down
lv: Daļas noapaļot uz leju

en: Round fractions up
lv: Daļas noapaļot uz augšu

en: Rounds a number to an optional precision
lv: Noapaļo skaitli līdz optimālai precizitātei

en: Rows
lv: Rindas

en: Rows & columns
lv: Rindas un kolonnas

en: Russian
lv: Krievu

en: SMTP debug output:
lv: SMTP atkļūdošanas iznākums:

en: SMTP encryption:
lv: SMTP kriptēšana:

en: SMTP host:
lv: SMTP hosts:

en: SMTP password:
lv: SMTP parole:

en: SMTP username:
lv: SMTP lietotājvārds:

en: SPSS export scale type
lv: Skalas veids eksportējot uz SPSS

en: SPSS version:
lv: SPSS versija:

en: SQL CODE THAT FAILED
lv: SQL KODS, KAS IZGĀZĀS

en: SQL command failed: %s
lv: SQL komanda neizdevās: %s

en: STATA (.xml)
lv: Stata (.xml)

en: Same
lv: Tas pats

en: Same height for all answer options
lv: Vienāds augstums visiem atbilžu variantiem

en: Same height for lists
lv: Vienāds augstums sarakstā

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save & activate survey
lv: Saglabāt un aktivizēt aptauju

en: Save IP address?
lv: Saglabāt IP adresi?

en: Save Now
lv: Saglabāt

en: Save and close
lv: Saglabāt un aizvērt

en: Save as label set
lv: Saglabāt kā apzīmējumu kopu

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
lv: Saglabājiet abus R darba direktorijā (izmantojot getwd() un setwd() R komandlogā, lai to iegūtu un iestatītu)

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save city
lv: Saglabāt pilsētu

en: Save country
lv: Saglabāt valsti

en: Save for further completion by survey user
lv: Saglabāt aizpildīšanai vēlāk

en: Save postal code
lv: Saglabāt pasta kodu

en: Save question group
lv: Saglabāt jautājumu grupu

en: Save referrer URL:
lv: Saglabāt nosūtītāja URL:

en: Save referrer URL?
lv: Saglabāt piedāvāto URL?

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save state
lv: Saglabāt štatu

en: Save this, then create another:
lv: Šo saglabāt, pēctam izveidot nākamo:

en: Save timings:
lv: Saglabāt aizpildīšanas laikus:

en: Save timings?
lv: Saglabāt laiku?

en: Save your unfinished survey
lv: Saglabāt Jūsu nepabeigto aptauju

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Saved Survey Details
lv: Saglabātās aptaujas detaļas

en: Saved name:
lv: Saglabātais vārds:

en: Saved responses
lv: Saglabātās atbildes

en: Scale
lv: Skala

en: Scale 1
lv: Skala 1

en: Scale 2
lv: Skala 2

en: Scenario
lv: Scenārijs

en: Scope
lv: Robežās

en: Screen:
lv: Ekrāns:

en: Search
lv: Meklēt

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Second
lv: Sekunde (vai "second"?)

en: Second choice
lv: Otrā izvēle

en: Section
lv: Sadaļa

en: Security
lv: Drošība

en: Security question:
lv: Drošības jautājums:

en: Security update!
lv: Drošības atjauninājums!

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select ZIP file:
lv: Izvēlieties ZIP failu:

en: Select additional languages
lv: Izvēlieties papildus valodas

en: Select all
lv: Izvēlēties visus

en: Select answer:
lv: Izvēlēties atbildi:

en: Select columns
lv: Izvēlieties kolonnas

en: Select columns:
lv: Izvēlētās kolonnas:

en: Select decade
lv: Izvēlieties dekādi

en: Select file
lv: Izvēlēties failu

en: Select icon
lv: Izvēlieties ikonu

en: Select label set file (*.lsl):
lv: Izvēlieties apzīmējumu kopas failu (*.lsl):

en: Select languages
lv: Izvēlēties valodas

en: Select question
lv: Izvēlēties jautājumu

en: Select question file (*.lsq):
lv: Izvēlieties jautājumu failu (*.lsq):

en: Select question group file (*.lsg):
lv: Izvēlieties jautājumu grupas failu (*.lsg)

en: Select survey structure file (*.lss, *.txt) or survey archive (*.lsa) (maximum file size: %01.2f MB)
lv: Izvēlieties aptaujas struktūras failu (*.lss, *.txt) vai aptaujas arhīvu (*.lsa). Atļautais faila lielums ir %01.2f MB.

en: Select survey to copy:
lv: Norādīt aptauju, lai kopētu:

en: Select template ZIP file:
lv: Izvēlēties veidnes ZIP failu:

en: Select the LDAP query you want to run:
lv: Izvēlieties LDAP vaicājumu:

en: Select the type of chart to be displayed
lv: Izvēlēties atspoguļojamā grafika veidu

en: Select time
lv: Laika izvēle

en: Select year
lv: Izvēlieties gadu

en: Select...
lv: Izvēlieties...

en: Selectable
lv: Iespējams izvēlēties

en: Selected participant(s)...
lv: Izvēlētais(-ie) respondents(-i)...

en: Selected question(s)...
lv: Izvēlētais(-ie) jautājums(-i)...

en: Selected response(s)...
lv: Izvēlētā(-ās) atbilde(-es)...

en: Selected!
lv: Izvēlēts!

en: Semicolon
lv: Semikols

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Invitations
lv: Nosūtīt ielūgumus

en: Send Reminders
lv: Sūtīt atgādinājumus

en: Send basic admin notification email to:
lv: Sūtīt vienkāršu administratora e-pasta paziņojumu uz:

en: Send confirmation emails:
lv: Sūtīt apstiprinājuma e-pastus:

en: Send detailed admin notification email to:
lv: Sūtīt detalizētu e-pasta paziņojumu uz:

en: Send email invitation
lv: Nosūtīt ielūgumus pa e-pastu

en: Send email invitations
lv: Nosūtīt ielūgumus uz e-pastu

en: Send email reminder
lv: Nosūtīt atgādinājuma e-pastu

en: Send invitation email to token ID(s):
lv: Sūtīt uzaicinājuma e-pastus piekļuves kodu ID(s):

en: Send invitations
lv: Sūtīt uzaicinājumus

en: Send me a copy:
lv: Nosūtīt man kopiju:

en: Send reminder to token ID(s):
lv: Sūtīt atgādinājumu pieejas atslēgas ID(s):

en: Send reminders
lv: Sūtīt atgādinājumus

en: Sending invitations...
lv: Sūta uzaicinājumus...

en: Sending reminders...
lv: Sūtām atgādinājumus...

en: Sep
lv: Septembris

en: Separator used:
lv: Izmantotais nodalītājs (atdalītājs):

en: September
lv: Septembris

en: Serbian (Cyrillic)
lv: Serbu (Cyrillic)

en: Serbian (Latin)
lv: Serbu (Latin)

en: Server error!
lv: Servera kļūda!

en: Server name & port:
lv: Servera nosaukums un ports:

en: Server time:
lv: Servera laiks:

en: Server type:
lv: Servera tips:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
lv: Aptauju sesijas laiks (sekundēs):

en: Session writable
lv: Sesija ir rakstāma

en: Set "Mandatory" state
lv: Iestatīt statusu "Obligāts"

en: Set "Other" state
lv: Iestatīts "Cits"

en: Set CSS class
lv: Iestatīt CSS klasi

en: Set Survey Rights
lv: Noteikt aptauja tiesības

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
lv: Šim jautājumam noteikt īpašu SPSS eksportēšanas skalas tipu

en: Set cookie to prevent repeated participation:
lv: Izmantot sīkfailus, lai nepieļautu atkārtotu dalību:

en: Set global permissions for this user
lv: Iestatīt galvenās atļaujas šim lietotājam

en: Set name:
lv: Noteikt vārdu:

en: Set question group
lv: Iestatīt jautājumu grupu

en: Set question group and position
lv: Iestatīt jautājumu grupu un vietu

en: Set question group for those question
lv: Iestatīt jautājumu grupu šim jautājumam

en: Set statistics options
lv: Iestatīt statistikas iespējas

en: Set survey permissions
lv: Noteikt aptaujas atļaujas

en: Set survey theme
lv: Iestatīt aptaujas dizaina tēmu

en: Set template permissions for this user
lv: Uzstādīt šablona atļaujas šim lietotājam

en: Set the orientation.
lv: Iestatīt papīra virzienu.

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
lv: Nosakiet apakšjautājuma kolonnas platumu procentuāli (1-100)

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
lv: Norādiet datubāzes servera IP/net location. Lielākoties norādot "localhost" darbosies. You can force Unix socket with complete socket path.

en: Set token length to:
lv: Iestatīt pieejas atslēgu garumu uz:

en: Set user permissions
lv: Iestatīt lietotāju atļaujas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings & Plugins
lv: Iestatījumi & Spraudņi

en: Settings for plugin %s
lv: Spraudņa %s iestatījumi

en: Settings for plugin: %s
lv: Spraudņa iestatījumi: %s

en: Share
lv: Dalīties

en: Share panel
lv: Dalīšanās panelis

en: Short Free Text
lv: Īss brīvais teksts

en: Short names
lv: Īsie nosaukumi

en: Should we proceed with the delete?
lv: Vai turpināt izdzēšanas darbību?

en: Show
lv: Parādīt

en: Show "No answer":
lv: Rādīt "Nav atbildes":

en: Show "There are X questions in this survey":
lv: Parādīt "Šajā aptaujā ir X jautājumi":

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
lv: Jautājumos, kas nav obligāti aizpildāmi, atbilžu variantu beigās parādīt 'Nav atbildes':

en: Show PHPInfo
lv: Parādīt PHP informāciju

en: Show a map in the statistics?
lv: Vai statistikā atspoguļot karti?

en: Show advanced settings
lv: Parādīt iestatījumus

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
lv: Parādīt brīdinājumu, ja atbildes pārsniedz maksimālo pieļaujamo atbilžu skaitu

en: Show both
lv: Rādīt abus

en: Show both (Forced by the system administrator)
lv: Rādīt abus (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Show comment
lv: Parādīt komentāru

en: Show conditions for this question
lv: Parādīt šī jautājuma nosacījumus

en: Show during registration?
lv: Parādīt reģistrēšanās laikā?

en: Show grand total
lv: Parādīt kopsummu

en: Show grand total for either columns or rows
lv: Parādīt kopsummu gan kolonām, gan rindām

en: Show graphs in public statistics:
lv: Rādīt grafikus publiski pieejamā statistikā:

en: Show graphs:
lv: Parādīt grafikus:

en: Show group description only
lv: Rādīt tikai grupas aprakstu

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
lv: Parādīt tikai grupas aprakstu (noteicis sistēmas administrators)

en: Show group name and/or group description:
lv: Parādīt grupas nosaukumu un/vai grupas aprakstu:

en: Show group name only
lv: Rādīt tikai grupas nosaukumu

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
lv: Atspoguļot tikai grupas nosaukumu (sistēmas administratora iestatījums)

en: Show header in answers export PDFs:
lv: Vai eksportējot uz PDF parādīt virsrakstu?

en: Show in public statistics
lv: Rādīt publiskajā statistikā

en: Show in public statistics:
lv: Parādīt publiskajā statistikā:

en: Show javascript alert
lv: Parādīt javascript brīdinājumu

en: Show last..
lv: Parādīt pēdējo..

en: Show less
lv: Parādīt mazāk

en: Show more
lv: Parādīt vairāk

en: Show next..
lv: Parādīt nākamo..

en: Show next...
lv: Parādīt nākamo...

en: Show on-screen keyboard:
lv: Ekrānā parādīt klaviatūru:

en: Show policy
lv: Parādīt tekstu

en: Show previous..
lv: Parādīt iepriekšējo..

en: Show previous...
lv: Parādīt iepriekšējo...

en: Show progress bar:
lv: Parādīt progresa joslu:

en: Show question code only
lv: Rādīt tikai jautājuma kodu

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
lv: Parādīt tikai jautājuma kodu (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Show question group title and/or description:
lv: Parādīt grupas nosaukumu un/vai grupas aprakstu:

en: Show question index / allow jumping:
lv: Parādīt jautājumu indeksu / atļaut pārlekt:

en: Show question number and/or code:
lv: Parādīt jautājuma numuru un/vai kodu:

en: Show question number and/or question code:
lv: Parādīt jautājuma nummuru un/vai jautājuma kodu:

en: Show question number only
lv: Rādīt tikai jautājuma numuru

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
lv: Atspoguļot tikai jautājuma numuru (sistēmas administratora iestatījums)

en: Show start...
lv: Parādīt sākumu...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
lv: Rādīt šī jautājuma statistiku publiskajā statistikas lapā

en: Show survey logic file
lv: Parādīt aptaujas loģikas failu

en: Show text responses inline:
lv: Rādīt teksta atbildes:

en: Show title
lv: Parādīt virsrakstu

en: Show totals for
lv: Parādīt iznākumu (par)

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
lv: Parādīt kopsummas rindām, kolonnām vai gan rindām, gan kolonnām

en: Show welcome screen:
lv: Parādīt sākuma ekrānu:

en: Showing filtered results
lv: Rāda filtrētos rezultātus

en: Simple mode
lv: Vienkāršs režīms

en: Simple selector
lv: Vienkāršs atlasītājs

en: Simple template editor
lv: Vienkāršots Šablonu redaktors

en: Sine
lv: Sinuss

en: Single checkbox
lv: Viena izvēles rūtiņa

en: Single choice questions
lv: Vienas izvēles jautājumi

en: Single response: ID %s
lv: Viena atbilde: ID %s

en: Site name
lv: Vietnes vārds

en: Site name:
lv: Lapas vārds:

en: Size
lv: Izmērs

en: Skipped files:
lv: Izlaistie faili:

en: Skipped tokens entry:
lv: Izlaisto piekļuves kodu ieraksti:

en: Slider
lv: Slīdnis

en: Slider accuracy
lv: Slīdņa precizitāte

en: Slider initial value
lv: Slīdņa sākotnējā vērtība

en: Slider left/right text separator
lv: Slīdņa kreisās un labās puses teksta atdalītājs

en: Slider maximum value
lv: Slīdņa  maksimālā vērtība

en: Slider minimum value
lv: Slīdņa minimālā vērtība

en: Slider starts at the middle position
lv: Slīdnis sākas skalas vidus pozīcijā

en: Slider with emoticon
lv: Slīdnis ar emotikonu

en: Some URL description
lv: Neliels URL apraksts

en: Some description text
lv: Kaut kāds apraksts

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
lv: Daži viegli soļi, lai izveidotu Jūsu pirmo aptauju:

en: Some questions have been disabled
lv: Daži no jautājumiem tikai atspējināti

en: Some text in this answer
lv: Šīs atbildes teksts

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
lv: Šajā aptaujā nav atbilstošu jautājuma tipu.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
lv: Diemžēl Jūsu atbildes pārsniedza kvotu šajā aptaujā.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
lv: Atvainojiet, taču Jūsu PHP konfigurācijā nav LDAP moduļa.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
lv: Atvainojiet, bet šim jautājumam vēl nav atbilžu, tāpēc grafiks nav uzģenerēts.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
lv: Piedodiet, bet šajā jautājumā ir pārāk daudz atbilžu, lai tās varētu attēlot grafikā.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
lv: Atvainojiet, vairāk failu nav iespējams augšupielādēt!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
lv: Atvainojiet, tikai %s paplašinājumi ir atļauti!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
lv: Atvainojiet, tikai %s faili var tikt augšupielādēti!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
lv: Atvainojiet, bet šāds apzīmējumu kopas nosaukums jau ir datubāzē. Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu.

en: Sorry, the request failed!
lv: Atvainojiet, pieprasījums neizdevās!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
lv: Atvainojiet, augšupielēdētais fails (%s) ir lielāks par atļauto faila izmēru %s KB.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
lv: Atvainojiet, šis faila paplašinājums (%s) nav atļauts!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %01.2f MB are allowed.
lv: Šis fails ir par lielu. Atļautais faila lielums ir %01.2f MB.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
lv: Atvainojiet, šis fails ir pārāk liels. Tikai faili līdz %s KB ir atļauti.

en: Sorry, this file was not found.
lv: Piedodiet, šādu failu neizdevās atrast.

en: Sort answers alphabetically
lv: Kārtot atbildes alfabētiski

en: Sort order
lv: Sakārtot

en: Sort the answer options alphabetically
lv: Kārtot atbildes variantus pēc alfabēta

en: Source table
lv: Sākotnēja tabula

en: Spanish (Argentina)
lv: Spāņu (Argentīna)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
lv: Spāņu (Argentīna) (neformāls)

en: Spanish (Chile)
lv: Spāņu (Čīle)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
lv: Norādiet īpašu datuma/laika formātu. Dienas/mēneša/gada/stundas/minūtes pieļaujamais formāts ir <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> un "-./: " ar vai bez nulles sākumā. Citos gadījumos tiek izmantots formāts pēc noklusējuma

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Square root
lv: Kvadrātsakne

en: Standard deviation
lv: Standartnovirze

en: Standard fields
lv: Standartlauki

en: Standard token fields
lv: Standarta pieejas atslēgu lauki

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Start HTML editor in a popup window
lv: Sākt HTML redaktoru jaunā (izlēcošā) logā

en: Start bounce processing
lv: Sākt kļūdaino e-pastu apstrādi

en: Start date/time:
lv: Sākt datums/laiks:

en: Start installation
lv: Sākt instalāciju

en: Start language
lv: Sākuma valoda

en: Start language:
lv: Sākuma valoda:

en: Started but not yet completed
lv: Iesākts, bet nepabeigts

en: Starting from:
lv: Sākot no:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
lv: Sākot ar 2.0.5 versiju mainīgā nosaukumā drīkst iekłaut tikai burtus un ciparus un tas nedrīkst sākties ar ciparu. Šāds mainīgā nosaukums nav derīgs.

en: Statistics
lv: Statistika

en: Statistics URL
lv: Adreses statistika

en: Statistics report language:
lv: Statistikas apkopojuma valoda:

en: Statistics survey %s
lv: Aptaujas %s statistika

en: Status
lv: Statuss

en: Step 1:
lv: Pirmais solis:

en: Step 2:
lv: Otrais solis:

en: Step value
lv: Soļa vērtība

en: Stop this survey
lv: Pārtraukt aptauju

en: Store the city?
lv: Saglabāt pilsētu?

en: Store the country?
lv: Saglabāt valsti?

en: Store the postal code?
lv: Saglabāt pasta indeksu?

en: Store the state?
lv: Saglabāt štatu?

en: Straight
lv: Taisns

en: Strip HTML and PHP tags from a string
lv: Izsvītrot HTML un PHP atslēgavārdus no rindas (string)

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
lv: Noņemt tukšumu (vai citus simbolus) teksta vērtības (string) sākumā un beigās

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
lv: Notīrīt tukšumu (vai citus simbolus) no rindas (string) teksta lauka sākuma

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
lv: Notīrīt tukšumu (vai citus simbolus) no rindas (string) beigām

en: Style:
lv: Stils:

en: Subject:
lv: Subjekts:

en: Submission date
lv: Iesūtīšanas datums

en: Submit
lv: Nosūtīt

en: Submit Your Survey.
lv: Nosūtīt atbildes.

en: Submit your answers
lv: Iesūtīt atbildes

en: Submit your survey.
lv: Nosūtīt aptauju.

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
lv: Apakšjautājumu kodi var tikt veidoti tikai no burtiem un cipariem.

en: Subquestion codes must be unique.
lv: Apakšjautājumu kodiem jābūt unikāliem.

en: Subquestion validation equation
lv: Apakšjautājuma validēšanas vienādojums

en: Subquestion validation tip
lv: Apakšjautājuma validācijas padoms

en: Subquestions
lv: Apakšjautājumi

en: Subquestions %s could not be updated.
lv: Apakšjautājumus %s neizdevās atsvaidzināt.

en: Subquestions were successfully saved.
lv: Apakšjautājumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Subscribe to ComfortUpdate!
lv: Parakstīties uz ComfortUpdate!

en: Subtotals based on displayed questions:
lv: Atspoguļoto jautājumu kopsumma:

en: Success
lv: Veiksmīgi

en: Success!
lv: Izdevies!

en: Successfully created CPDB entries
lv: Veiksmīgi izveidoti CPDB ieraksti

en: Successfully created token entries
lv: Veiksmīgi izveidoti pieejas atslēgu ieraksti

en: Sum
lv: Summa

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
lv: Summēt atbildētos jautājumus, kuri atbilst kritērijam (arg op vērtība)

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Superadministrator
lv: Superadministrators

en: Support this project - Donate to
lv: Atbalsti šo projektu - ziedo

en: Survey
lv: Aptauja

en: Survey %s
lv: Aptauja %s

en: Survey Has Been Deactivated
lv: Aptauja deaktivizēta

en: Survey ID
lv: Aptaujas ID

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
lv: Survey ID %d tika saglabāts pie %s, kas satur %d ierakstu(s)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
lv: Survey ID %d tika saglabāts pie %s, kas satur %d ierakstu(s) (%s)

en: Survey activation
lv: Aptaujas aktivizācija

en: Survey administrator %s (%s)
lv: Aptaujas administrators %s (%s)

en: Survey archive (.lsa)
lv: Aptaujas arhīvs (.lsa)

en: Survey archive - only available for active surveys
lv: Aptauju arhīvs - pieejamas vienīgi aktīvas aptaujas

en: Survey cannot be activated yet.
lv: Aptauju vēl nav iespējams aktivizēt.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
lv: Aptauju nav iespējams aktivizēt. Vai nu Jums nav tiesību to darīt, vai arī aptaujai nav pievienoti jautājumi.

en: Survey content
lv: Aptaujas saturs

en: Survey copy summary
lv: Aptaujas kopēšanas kopsavilkums

en: Survey could not be created because it did not have a title
lv: Aptauja netika izveidota, jo tai nebija virsraksta

en: Survey could not be updated
lv: Aptauja nevarēja tikt atjaunināta

en: Survey data policy
lv: Aptaujas datu politika

en: Survey deleted.
lv: Aptauja izdzēsta.

en: Survey deletion
lv: Aptaujas izdzēšana

en: Survey does not pass consistency check
lv: Aptauja neiziet konsekvences pārbaudi

en: Survey expiration date
lv: Aptaujas beigu datums

en: Survey group:
lv: Aptaujas grupa:

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
lv: Aptauja ir aktivizēta! Rezultātu tabula izveidota.

en: Survey import summary
lv: Aptaujas importa kopsavilkums

en: Survey language could not be created.
lv: Aptaujas valodu neizdevās izveidot.

en: Survey list
lv: Aptauju saraksts

en: Survey logic file
lv: Aptaujas loģikas fails

en: Survey name
lv: Aptaujas nosaukums

en: Survey name (ID)
lv: Aptaujas nosaukums (ID)

en: Survey name (ID):
lv: Aptaujas nosaukums (ID):

en: Survey owner:
lv: Aptaujas pārvaldītājs:

en: Survey participant attributes
lv: Respondenta atribūti

en: Survey participant data (if available)
lv: Respondenta atribūti (ja pieejami)

en: Survey participant summary
lv: Kopsavilkums par respondentu

en: Survey participants
lv: Aptaujas respondenti

en: Survey permissions
lv: Aptaujas atļaujas

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
lv: Aptaujas atļaujas visiem šīs grupas lietotājiem tika veiksmīgi atjauninātas.

en: Survey permissions were successfully updated.
lv: Aptaujas piekļuves tiesības veiksmīgi atjauninātas.

en: Survey preview only for administration users:
lv: Aptauju drīkst priekšskatīt tikai lietotāji-administratori:

en: Survey quick actions
lv: Aptaujas ātrās darbības

en: Survey quota
lv: Aptaujas kvota

en: Survey quotas
lv: Aptaujas kvotas

en: Survey registration confirmation
lv: Aptaujas reģistrācijas apstiprinājums

en: Survey response
lv: Aptaujas atbilde

en: Survey response %d
lv: Aptaujas atbilde %d

en: Survey responses
lv: Respondentu atbildes

en: Survey security
lv: Aptaujas drošība

en: Survey settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Survey settings were successfully saved.
lv: Aptaujas iestatījumi tika saglabāti.

en: Survey status:
lv: Aptaujas statuss:

en: Survey structure
lv: Aptaujas struktūra

en: Survey structure (.lss)
lv: Aptaujas struktūra (.lss)

en: Survey structure import summary
lv: Aptaujas struktūras importēšanas kopsavilkums

en: Survey summary
lv: Aptaujas kopsavilkums

en: Survey text elements
lv: Aptaujas teksta elementi

en: Survey theme
lv: Aptaujas dizaina tēma

en: Survey theme:
lv: Aptaujas dizaina tēma:

en: Survey title
lv: Aptaujas nosaukums

en: Survey title and description
lv: Mainīt aptaujas nosaukumu vai aprakstu

en: Survey title:
lv: Aptaujas nosaukums:

en: Survey-SID/Group
lv: Aptaujas-SID/Grupa

en: Surveys
lv: Aptaujas

en: Swahili
lv: Svahili

en: Switch to closed-access mode
lv: Pārslēgt uz slēgtu pieeju

en: System overview
lv: Sistēmas pārskatīšana

en: Tab-separated-values format (*.txt)
lv: Tab-separated-values formāts (*.txt)

en: Table column usage
lv: Tabulas kolonas lietojums

en: Table prefix
lv: Tabulas prefikss

en: Table prefix:
lv: Tabulas prefikss:

en: Table size usage
lv: Tabulas izmēra lietojums

en: Take ownership
lv: Pārņemt īpašnieka tiesības

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Tangent
lv: Tangente

en: Target (sub-)question:
lv: Mērķa jautājums:

en: Target database version:
lv: Mērķa datubāzes versija:

en: Target question
lv: Mērķa jautājums

en: Template '%s' does already exist.
lv: Veidne '%s' jau pastāv.

en: Template '%s' was successfully deleted.
lv: Šablons '%s' veiksmīgi izdzēsts.

en: Template Sample
lv: Šablona paraugs

en: Template editor mode:
lv: Šablonu redaktora režīms:

en: Template editor:
lv: Šablonu redaktors:

en: Template permissions were updated successfully.
lv: Lietotāja veidņu atjaunināšana veiksmīga.

en: Template:
lv: Šablons:

en: Templates
lv: Šabloni

en: Terminate survey
lv: Pārtraukt aptauju

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
lv: Pārbaudiet vai Jūsu serverim ir iespējots SSL, nospiežot uz šīs saites.

en: Test navigation
lv: Pārbaudīt navigāciju

en: Text [Help] (Tip)
lv: Teksts [Palīdzība] (Padoms)

en: Text abbreviated:
lv: Saīsinātais teksts:

en: Text box
lv: Tekstlodziņs

en: Text display
lv: Teksta parādīšana

en: Text inputs
lv: Teksta ievade

en: Text needs to be lowercase.
lv: Teksts jāveido no rakstiskajiem ("mazajiem") burtiem.

en: Text needs to be uppercase.
lv: Teksts jāveido no DRUKĀTAJIEM ("lielajiem") burtiem.

en: Text questions
lv: Tekstuāli jautājumi

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
lv: Teksts, kas tiek parādīts katrā apakšjautājuma rindā starp abām skalām dropdown izvēlnē

en: Thank you for completing this survey.
lv: Paldies par piedalīšanos aptaujā.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
lv: Paldies par reģistrēšanos šai aptaujai!

en: Thank you for registering. You will receive an email shortly.
lv: Paldies par reģistrēšanos. Drīz Jums pienāks e-pasts.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
lv: Paldies, ka saglabājāt iesākto aptaujas anketu. Lai atgrieztos pie aptaujas atbilžu aizpildīšanas tajā vietā, kur to pārtraucāt, lūdzu, izmantojiet ievadīto lietotāja vārdu un paroli. Noteikti saglabājiet šo e-pastu, jo citādā veidā Jūsu norādītā parole nebūs atgūstama!

en: Thank you!
lv: Paldies!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
lv:  'Laika limita beigšanās brīdinājums' paliks redzams tik sekundes (netiks izslēgts, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
lv: Otrais  'laika limita beigšanās brīdinājums' paliks redzams tik sekundes (netiks izslēgts, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
lv: Otrā ziņa, ko rādīt kā 'laika limita brīdinājumu' (tiks rādīts noklusējuma brīdinājums, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
lv: LimeSurvey ComfortUpdate ir viegla procedūra lai ātri atjauninātu LimeSurvey uz jaunāko versiju.

en: The ZIP library is not activated in your PHP configuration thus importing ZIP files is currently disabled.
lv: Jūsu PHP konfigurācijā nav aktivizēta ZIP bibliotēka. Tādēļ ZIP failu importēšana nav iespējama.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
lv: Atbilžu varianti tiks atspoguļoti šeit norādītajā kolonnu skaitā

en: The answer to the security question is incorrect.
lv: Atbilde uz drošības jautājumu nav pareiza.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
lv: Atbildēm jāatbilst šādiem array_filter kritērijiem:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
lv: Atbildei (atbildēm) jāatbilst šādiem validēšanas kritērijiem:

en: The database exists and contains LimeSurvey tables.
lv: Datubāze pastāv un tajā ir LimeSurvey tabulas.

en: The database has been updated from version %s to version %s.
lv: Datubāze tika atjaunināta no versijas %s uz %s.

en: The database you specified does already exist.
lv: Jūsu norādītā datubāze neeksistē.

en: The database you specified does not exist:
lv: Jūsu norādītā datubāze neeksistē:

en: The email address is not valid.
lv: E-pasta adrese nav derīga.

en: The email you used is not valid. Please try again.
lv: Nav norādīta pareiza e-pasta adrese.  Mēģiniet vēlreiz.

en: The entry was assigned the following record id:
lv: Ieraksts tika piešķirts sekojošajam ieraksta id:

en: The file %s was deleted.
lv: Fails %s tika izdzēsts.

en: The file has been successfully uploaded.
lv: Fails ir veiksmīgi augšupielādēts.

en: The following LimeSurvey updates are available:
lv: Šādi LimeSurvey atjauninājumi ir pieejami:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
lv: Šādi papildus lauki tika atrasti Jūsu CSV failā.

en: The following answers should be deleted:
lv: Šādas atbildes nepieciešams izdzēst:

en: The following assessments should be deleted:
lv: Šos novērtējumus būtu jāizdzēš:

en: The following conditions should be deleted:
lv: Sekojošos nosacījumus nepieciešams izdzēst:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
lv: Šādi faili tiks pārveidoti vai izdzēsti, bet tos kāds jau bija pārveidojis.

en: The following groups should be deleted:
lv: Šādas grupas nepieciešams izdzēst:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
lv: Šādas veco aptauju atbildes tabulas eksistē, un var tik dzēstas, ja tās vairs nav nepieciešamas:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
lv: Šādām vecajām aptauju tabulām vajadzētu tikt izdzēstām, jo tās nesatur nekādus ierakstus vai to mātes aptauja vairs neeksistē.

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
lv: Pastāv sekojošas vecas piekļuves kodu tabulas un, ja pēc tām nav vajadzības, tās iespējams izdzēst:

en: The following problems have been found:
lv: Atrastas sekojošas problēmas:

en: The following questions should be deleted:
lv: Sekojošos jautājumus nepieciešams izdzēst:

en: The following steps will be done by this update:
lv: Šādi soļi tiks veikti ar šo atjauninājumu:

en: The following survey language settings should be deleted:
lv: Šādas aptauju valodas nepieciešams izdzēst:

en: The following surveys are available:
lv: Pieejamas šādas aptaujas:

en: The following surveys should be deleted:
lv: Sekojošos šablonus nepieciešams izdzēst:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
lv: Fontu fails %s <limesurvey root folder>/fonts mapē netika atrasts. Lūdzu, apskatiet Jūsu valodas txt failu fonts mapē, lai ģenerētu attēlus.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
lv: Slīdņa rokturis ir novietots skalas vidū, izņemot gadījumus, ja slīdņa sākotnējā vērtība ir noteikta kā cita (šis iestatījums nenoteiks tā sākotnējo vērtību).

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
lv: Importētās grupas faila valodās jāiekļauj vismaz aptaujas pamata valoda.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
lv: Importētā jautājuma faila valodās jāiekļauj vismaz aptaujas pamata valoda.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
lv: Noteiktas bāzes logaritms (ja norādīts skaitlis) vai naturālais logaritms.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
lv: Maksimālais failu skaits ir augšupielādēts. Jūs drīkstat atgriezties atpakaļ aptaujā.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
lv: Ziņa, ko rādīt kā 'laika limita brīdinājumu' (tiks rādīts noklusējuma brīdinājums, ja tiks atstāts neaizpildīts)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
lv: Ziņa, ko rādīt, kad laika limits ir beidzies (tiks rādīta noklusējuma ziņa, ja šis iestatījums tiks atstāts tukšs)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
lv: Minimālais failu skaits netika augšupielēdēts.

en: The new question group/question order was successfully saved.
lv: Jaunā jautājumu grupas/jautājuma kārtība tika veiksmīgi saglabāta.

en: The password can't be empty.
lv: Paroles lauks nedrīkst palikt tukšs.

en: The plugin settings were saved.
lv: Spraudņa iestatījumi saglabāti.

en: The plugin was not found.
lv: Spraudnis netika atrasts.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
lv: Jautājumu nevarēja pievienot. Jums jāieraksta vismaz jautājuma kods.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
lv: Jautājums nevarēja tikt pievienots. Jums jāievada vismaz jautājuma kods.

en: The question could not be imported for the following reasons:
lv: Jautājumu nevarēja importēt šādu iemeslu dēļ:

en: The question group was deleted.
lv: Jautājumu grupa tika izdzēsta.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
lv: Jūsu aptaujas atbilžu ieraksts nesatur nekādu Jūs identificējošu informāciju, ja vien šajā aptaujā Jums netika uzdots specifisks jautājums ar mērķi Jūs identificēt.

en: The records have been saved successfully!
lv: Ieraksti veiksmīgi saglabāti!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
lv: Šī speciālā pārbaude meklē aptaujas tabulas, kas atlikušas pēc aptaujas deaktivācijas. Jūs varat tās izdzēst, ja Jums tās nav nepieciešamas.

en: The related survey is missing.
lv: Trūkst saistītā (atbilstošā) aptauja.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
lv: Nevarēja izveidot nepieciešamā direktorija augšupielādes failiem. Lūdzu, pārbaudiet /upload/surveys piekļuves tiesības.

en: The response record %s was updated.
lv: Atbildes ieraksts %s tika papildināts.

en: The response timings table has been renamed to:
lv: Atbilžu laika tabula tika pārdēvēta par:

en: The responses table has been renamed to:
lv: Atbilžu tabula pārdēvēta par:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
lv: Šīs aptaujas atbildes vairs nav pieejamas, lietojot LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
lv: Izvēlētais atribūts bija nederīgs.

en: The sum must be at least %s
lv: Summai jābūt vismaz %s

en: The sum must be at most %s
lv: Summa nedrīkst būt lielāka par %s

en: The sum must be between %s and %s
lv: Summai jābūt starp %s un %s

en: The sum must equal %s
lv: Summai jābūt vienādai ar %s

en: The sum must equal %s.
lv: Summai jābūt vienādai ar %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
lv: Maksimālā vairāku ciparu summas vērtībai jābūt lielākai par šo vērtību

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
lv: Aptauju nav iespējams aktivizēt, kamēr šīs / šādas problēmas nav atrisinātas.

en: The survey in which you are trying to participate does not seem to exist.
lv: Šķiet, ka aptauja, kurai mēģināt piekļūt, neeksistē.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
lv: Aptauja veiksmīgi beidzās uzstādot beigu datumu aptaujas iestatījumos.

en: The survey you selected does not exist
lv: Izvēlētais aptaujs neeksistē

en: The template upload directory doesn't exist or is not writable.
lv: Šablonu augšupielādes direktorijs ne-pastāv vai tajā nevar ierakstīt.

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
lv: Ziņa, kas parādās laika atskaites taimerī, laika atskaites brīdī

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
lv: Jūsu pieejas atslēga ir vai nu nederīga, vai jau ir izlietota.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
lv: Jūsu norādītā pieejas atslēga nav derīga vai ir jau izmantota.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
lv: Pieejas atslēga, ko Jūs nosūtījāt, nesakrīt ar atslēgu, kas bija Jūsu sesijā.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
lv: Ar šo aptauju saistītā pieejas atslēgu tabula tika pārdēvēta par:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
lv: Pieejas atslēgu tabula tika noņemta un lai piekļūtu šai aptaujai vairs nav nepieciešamas pieejas atslēgas.

en: The type of your database management system
lv: Datubāzes vadības sistēmas tips

en: The update is now complete!
lv: Atjaunināšana ir pabeigta!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
lv: Atjauninājumu serveris pašlaik ir aizņemts. Tas parasti notiek, kad jauni failu atjauninājumi tiek gatavoti.

en: The user name cannot be changed.
lv: Lietotāja vārdu nav iespējams mainīt.

en: The username already exists.
lv: Šāds lietotāja vārds jau pastāv.

en: The value of this variable can not be changed
lv: Šī mainīgā vērtību nevar izmainīt

en: Theme
lv: Dizaina tēma.

en: Theme '%s' was successfully deleted.
lv: Šablons '%s' veiksmīgi izdzēsts.

en: Themes:
lv: Dizaina tēmas:

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
lv: Ir %s nevajadzīgi ieraksti pēc noklusējuma, kurus var izdzēst.

en: There are %s orphaned question attributes.
lv: Ir %s nevajadzīgi jautājumu atribūti.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
lv: Ir %s nevajadzīgi kvotu ieraksti, kurus var izdzēst.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
lv: Ir %s nevajadzīgi kvotas valodas iestatījumi, kurus var izdzēst.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
lv: Ir %s nevajadzīgi kvotas biedri, kurus var izdzēst.

en: There are empty question groups in this survey - please create at least one question within a question group.
lv: Šajā aptaujā ir tukšas jautājumu grupas - lūdzu, izveido vismaz vienu jautājumu katrā jautājumu grupā! (savādāk tā lieta neies)

en: There are no existing conditions in this survey.
lv: Šai aptaujai nav neviena nosacījuma.

en: There are no groups available.
lv: Neviena grupa nav pieejama.

en: There are no label sets which match the survey default language
lv: Nav apzīmējumu kopu, kas atbilstu aptaujas pamata valodai

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
lv: Šie bija pēdējie jautājumi. Lai pabeigtu šo aptauju, lūdzu, nospiediet <Submit> pogu.

en: There are no participants to be exported.
lv: Nav respondentu ko eksportēt.

en: There are no questions in this group.
lv: Šajā grupā nav neviena jautājuma.

en: There are no questions in this survey
lv: Šajā aptaujā nav jautājumu

en: There are no questions in this survey.
lv: Šajā aptaujā vēl/ vairs nav neviena jautājuma.

en: There are no unmapped attributes
lv: Nepiesaistītu atribūtu nav

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
lv: Ir divi veidi, kā pārtraukt šo aptauju. Lūdzu, rūpīgi izlasiet informāciju par katru no variantiem un izvēlēties Jums atbilstošu metodi.

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
lv: Vēl ir jāizsūta {EMAILCOUNT} e-pasti.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
lv: Šajā aptaujā ir {NUMBEROFQUESTIONS} jautājumi.

en: There is 1 question in this survey
lv: Šajā aptaujā ir 1 jautājums

en: There is 1 question in this survey.
lv: Šajā aptaujā ir 1 jautājums.

en: There is already a recorded answer for this token
lv: Ar šo pieejas atslēgu jau ir fiksēta atbilde

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
lv: Tabulā jau ir ieraksts ar šādu piekļuves kodu. Vairākiem ierakstiem nevar veidot vienādus piekļuves kodus.

en: There is no matching saved survey.
lv: Nav atbilstošas saglabātas aptaujas.

en: There is no matching survey.
lv: Nav atbilstoša aptauja.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
lv: Radās problēma, dzēšot veidni '%s'. Lūdzu, pārbaudiet direktorijas/faila atļaujas.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
lv: Radās problēma lejupielādējot atjauninājuma failu. Lūdzu, mēģiniet pārstartēt atjaunināšanas procesu.

en: There was a problem updating the user permissions.
lv: Radās kļūda veicot izmaiņas lietotāja tiesībās.

en: There was an error using the Google API.
lv: Izmantojot Google API radās kļūda.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
lv: Nebija derīgu e-pastu, ko aizsūtīt. Tas notika, jo neviens neatbilda šādiem kritērijiem:

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
lv: Šie tika identificēti kā dublikāti firstname, lastname un email laukos

en: They were found to be duplicate using the participant id field
lv: Tika secināts, ka tie ir dublikāti ieraksti, balstoties ir participant id lauku

en: Third choice
lv: Trešā izvēle

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
lv: Šis ZIP fails nesatur darīgus resursu failus.  Importēšana nav izdevusies.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
lv: Šis ZIP fails nesatur derīgus resursu failus.  Importēšana nav izdevusies.

en: This action need confirmation.
lv: Šai darbībai ir nepieciešams apstiprinājums.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
lv: Šajā arhīvā ir aptauja PDF fails, queXML fails un queXF banding XML fails, kuru izmantots ar queXF: http://quexf.sourceforge.net/ lai apstrādātu skenētus aptaujus.

en: This attribute is automatically mapped
lv: Šis atribūts ir automātiski piesaistīts

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
lv: Šis fails nav derīgs ZIP arhīvs.  Importēšana nav izdevusies.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
lv: Šis fails nav derīgs arhīvs ZIP formātā. Importēšana neizdevās.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
lv: Nav atļauts aukšupielādēt šāda veida failu.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
lv: Šāds faila nosaukums nevar tikt augšupielādēts.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
lv: Šajā grupā nav neviena jautājuma. Pirms aplūkot šo grupu, Jums tai ir jāpievieno jautājumi

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
lv: Šis grupas apraksts ir gandrīz tukš, bet diezgan svarīgs.

en: This group does not contain any question(s).
lv: Šī grupa nesatur nevienu jautājumu.

en: This invitation has already been used.
lv: Šis ielūgums jau ir izmantots.

en: This invitation is not valid anymore.
lv: Šis ielūgums vairs nav derīgs.

en: This invitation is not valid yet.
lv: Šis ielūgums vēl nav derīgs.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
lv: Šī ir slēgtas pieejas aptauja, lai piedalītos, Jums nepieciešama derīga pieejas atslēga. Lūdzu, kontaktējieties ar aptaujas administratoru!

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
lv: Šī aptauja nav pieejama visiem. Lai piedalītos aptaujā, Jums ir vajadzīgs derīgs piekļuves kods.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
lv: Šis ir padoma teksts, kas tiks parādīts respondentam un tajā būs aprakstīts jautājuma validēšanas vienādojums.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
lv: Šis ir jautājuma teksta paraugs. Lietotājam tika lūgts ievadīt datumu.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
lv: Šis ir jautājuma teksta paraugs. Lietotājam tika lūgts izvēlēties kādu ierakstu.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
lv: Šis ir aptaujas parauga apraksts. Tas varētu būt diezgan garš.

en: This is another sample question text - asking for number.
lv: Šis ir vēl viens jautājuma teksta paraugs - tiek lūgts ievadīt skaitli.

en: This is not a .csv file.
lv: Tas nav .csv fails.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
lv: Šis nav derīgs Limesurvey aptauja struktūras XML fails.

en: This is not a valid response data XML file.
lv: Šis nav derīgs atbilžu XML fails.

en: This is not a valid timings data XML file.
lv: Šis nav derīgs taimingu XML fails.

en: This is not a valid token data XML file.
lv: Šis nav derīgs XML pieejas atslēgu fails.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
lv: Šis ir pēdējais jautājuma parauga teksts - tiek lūgts ierakstīt tekstu brīvā formā.

en: This is some help text for this question.
lv: Šis ir šī jautājuma palīdzības teksts.

en: This is some helpful text.
lv: Šis ir kaut kāds palīdzības teksts.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
lv: Šī ir lapas administratora e-pasta adrese un tā tiek izmantota sistēmas paziņojumiem, kontaktu iespējām.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
lv: Šis ir noklusējuma nosaukums administratora saitei, un tiek lietots prēkš sistēmas ziņām un kontaktu opcijām.

en: This is the survey end message.
lv: Šī ir aptaujas beigu ziņa.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
lv: Šis vārds šajā aptaujā jau ir izmantots. Jums jāizvēlas cits vārds!

en: This name is reserved for standard template.
lv: Šis nosaukums ir rezervēts standarta šablonam.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
lv: Šis nosaukums parādīsies aptauju saraksta pārskatā un administrācijas virsrakstā.

en: This option can't be used if the -Anonymized responses- option is active.
lv: Šī iespēja nedarbojas, ja ļauts sniegt 'anonīmās atbildes'.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
lv: Ar šo klikšķi tiks izdzēsta šī aptauja un ar to saistītās grupas, jautājumi, atbildes un nosacījumi! Aiziet?!

en: This question does not have a question 'type' set.
lv: Šim jautājumam nav iestatīts jautājuma veids.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
lv: Šim jautājumam ir nosacījums, taču tas ir kādā no nākamajiem jautājumiem!

en: This question has missing answer options.
lv: Šim jautājumam trūkst atbilžu varianti.

en: This question has missing subquestions.
lv: Šim jautājumam nav izveidoti apakšjautājumi.

en: This question is always shown.
lv: Šis jautājums vienmēr tiks parādīts.

en: This question is mandatory
lv: Atbilde uz šo jautājumu ir obligāta

en: This question requires a second answer set but none is set.
lv: Šim jautājuma nepieciešams otrais atbilžu kopums, taču nav neviena.

en: This question requires answers, but none are set.
lv: Šis ir vairāku atbilžu jautājums, taču nav norādīta neviena atbilde.

en: This question's SGQA code
lv: Šī jautājuma SGQA kods

en: This question's group ID number
lv: Šo jautājumu grupas ID numurs

en: This question's question ID number
lv: Šī jautājuma ID numurs

en: This question's survey ID number
lv: Šī jautājuma aptauja ID numurs

en: This response ID is invalid.
lv: Šis ieraksta ID ir nepareizs.

en: This setting cannot be changed because demo mode is active.
lv: Šo iestatījumu nav iespējams mainīt, jo aktivizēts ir demonstrācijas režīms.

en: This survey does not contain any question groups.
lv: Šai aptaujai nav nevienas jautājumu grupas.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
lv: Šai aptaujai ir piekļuves kodu tabula. Ja Jūs izdzēsīsiet šo aptauju, tiks izdzēsta arī piekļuves kodu tabula. Mēs rekomendējam, ka pirms aptaujas izdzēšanas piekļuves kodi būtu jāeksportē vai jāizveido to rezerves kopija.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
lv: Šī aptauja nav aktivizēta. Nav pārlūkojamu rezultātu.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
lv: Šī aptauja ir aktivizēta un tai ir piesaistīta atbilžu (datu) tabula. Ja izdzēsīsiet šo aptauju, tiks izdzēstas arī respondentu atbildes (un faili)! Varbūt pirms aptaujas izdzēšanas vērts eksportēt atbildes (datus)?

en: This survey is active but expired.
lv: Šis aptauja ir aktīva, taču jau beigusies.

en: This survey is active but has a start date.
lv: Šis aptauja ir aktīva un tai ir sākuma datums.

en: This survey is anonymous.
lv: Šī aptauja ir anonīma.

en: This survey is currently active.
lv: Šī aptauja pašlaik ir aktīva.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
lv: Šī aptauja pašlaik nav aktīva. Jūs nevarēsiet saglabāt atbildes.

en: This survey is not active - no responses are available.
lv: Aptauja nav aktivizēta – atbildes nav pieejamas.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
lv: Šī aptauja nav aktīva. Pirms VVexport faila importēšanas aptauja ir jāaktivizē!

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
lv: Aptauja nav aktivizēta, tādēļ Jūsu (mūsu?) respondenti nevarēs aizpildīt aptaujas anketu.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
lv: Šī aptauja vēl nav aktivizēta. Tavas atbildes netiks saglabātas :(

en: This survey is not yet started.
lv: Šī aptauja vēl nav sākusies.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
lv: Šis aptaujs ir aktīvs un tā atbildes var tikt fiksētas.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
lv: Šis aptaujas iestatījums netika importēts: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
lv: Tā kā šajā aptaujā tiek izmantotas anonimizētas atbildes, savu atbildi nav iespējams papildināt!

en: This update will not change the database. No database backup is required.
lv: Šis atjauninājums neveiks izmaiņas datubāzē. Datubāzes rezerves kopiju nav nav nepieciešams veikt obligāti.

en: This variable name has already been used.
lv: Šis mainīgā nosaukums jau tiek izmantots.

en: This will be the password of admin user.
lv: Šī būs parole administrātora lietotājam.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
lv: Šis būs userid, ar kuru paneļa administrators varēs autorizēties.

en: This will be your default language.
lv: Šī būs Jūsu valoda pēc noklusējuma.

en: This will replace the existing text. Continue?
lv: Esošais teksts tiks pārrakstīts.  Turpināt?

en: This will update the survey theme for all selected active surveys.
lv: Tas atjauninās aptauju tēmas visās izvēlētajās aktīvajās aptaujās.

en: Those files/directories are not writable:
lv: Šajos failos/direktorijos nav rakstīšanas tiesību:

en: Three
lv: Trīs

en: Time difference (in hours):
lv: Laika atšķirība (stundās)

en: Time limit
lv: Laika limits

en: Time limit action
lv: Laika limita rīcība

en: Time limit countdown message
lv: Laika limita atskaites ziņa

en: Time limit disable next
lv: Izslēgt pāreju uz priekšu līdz laika limits ir beidzies

en: Time limit disable prev
lv: Izslēgt pāreju atpakaļ līdz laika limits ir beidzies

en: Time limit expiry message
lv: Laika limita izbeigšanās paziņojums

en: Time limit expiry message display time
lv: Laika limita ziņojuma parādīšanas laiks

en: Time limit message CSS style
lv: Laika limita ziņa CSS stilā

en: Time limit timer CSS style
lv: Laika limita taimeris CSS stilā

en: Time remaining
lv: Laiks atlicis

en: Time statistics
lv: Laika statistika

en: Timer
lv: Taimeris

en: Timing statistics
lv: Aizpildīšanas laika statistika

en: Timings table could not be created.
lv: Neizdevās izveidot laika tabulu.

en: Timings will be saved.
lv: Laiki tiks saglabāti.

en: Timings will not be saved.
lv: Laiki netiks saglabāti.

en: Tip:
lv: Padoms:

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
lv: Šī apakšjautājuma %s virsraksts nomainīts uz %s.

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
lv: Lai augšupielādētu attēlu vai citu saturu, Jums vispirms ir jāsaglabā aptauja.

en: To participate in this restricted survey, you need a valid token.
lv: Lai piedalītos ierobežotas piekļuves aptaujā, ir nepieciešams derīgs piekļuves kods.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
lv: Lai pa e-pastu saņemtu jauno paroli Jums jānorāda lietotāja vārds un oriģinālā e-pasta adrese.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
lv: Lai saglabātu anonimitāti, kā lietotājvārdu izmantojiet pseidonīmu. Nav obligāti jānorāda e-pasta adrese!

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
lv: Lai pārkārtotu jautājumus/jautājumu grupas, vienkārši aizvelciet jautājumu/grupu ar peli uz vēlamo pozīciju.

en: Token
lv: Piekļuves kods

en: Token ID
lv: Pieejas atslēgas ID

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
lv: Piekļuves kodu atribūtu apraksti veiksmīgi atjaunināti.

en: Token attribute: %s
lv: Pieejas atslēgas atribūts: %s

en: Token code for this participant
lv: Šī respondenta pieejas atslēgas kods

en: Token control
lv: Pieejas atslēgu kontrole

en: Token fields
lv: Pieejas atslēgu lauki

en: Token length
lv: Piekļuves atslēgas garums

en: Token mismatch
lv: Piekļuves koda neatbilstība

en: Tokens
lv: Pieejas atslēgas

en: Tokens already exist for this survey.
lv: Šai aptaujai jau izveidotas pieejas atslēgas.

en: Too low
lv: Par mazu

en: Too many labels, can't generate chart
lv: Pārāk daudz apzīmējumu, nevar izveidot grafiku

en: Tools
lv: Rīki

en: Total
lv: Kopā

en: Total Errors
lv: Kļūdas kopā

en: Total Imported files
lv: Kopā importēti faili

en: Total attributes in the central table
lv: Kopā atibūti centrālajā  tabulā

en: Total errors
lv: Kļūdas kopā

en: Total imported files
lv: Kopējais importēto failu skaits

en: Total invitations sent
lv: Ielūgumi nosūtīti (kopā)

en: Total number of files
lv: Kopā importēto failu skaits

en: Total numbers of sent reminders
lv: Izsūtīto atgādinājumu skaits

en: Total opted out
lv: Kopā atteikušies

en: Total participants in central table
lv: Kopā respondenti centrālajā tabulā

en: Total records in survey
lv: Ieraksti kopā

en: Total records in survey:
lv: Kopējais atbilžu skaits aptaujā:

en: Total responses
lv: Atbildes kopā

en: Total screened out
lv: Kopumā novērtēti

en: Total size of files
lv: Kopā importēto failu izmērs

en: Total surveys completed
lv: Atbildējušie kopā

en: Total time
lv: Laiks kopā

en: Total with no unique token
lv: Kopā (bez unikāliem piekļuves kodiem)

en: Total:
lv: Kopā:

en: Transfer the surveys of this user to:
lv: Pārnest šī lietotāja aptaujas uz:

en: Translate survey
lv: Tulkot aptauju

en: Translate to
lv: Tulkot uz

en: Triangle
lv: Trijstūris

en: Tried to pop value off of empty stack
lv: Mēģinājums izslēgt vērtības no tukša steka

en: Try again
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Try again! Connection with database failed.
lv: Mēģiniet atkārtoti! Savienojums ar datubāzi pārtrūka.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
lv: Mēģiniet vēlreiz! Savienojums ar datubāzi neizdevās. Iemesls:

en: Try again! Creation of database failed.
lv: Mēģiniet vēlreiz! Neizdevās izveidot datubāzi.

en: Try to import even if question codes don't match
lv: Mēģināt importēt pat tādā gadījumā, ja jautājumu kodi nesakrīt

en: Try to submit again
lv: Mēģiniet nosūtīt vēlreiz

en: Try with a bigger token length.
lv: Izmēģiniet lielāku pieejas atslēgas garumu.

en: Two
lv: Divi

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
lv: Norādiet vārdu un paroli, kurus izmantojāt, saglabājot savu aptaujas anketu!

en: Type:
lv: Tips:

en: UJIS for Windows Japanese
lv: UJIS priekš Japāņu Windows

en: URL Description:
lv: URL apraksts

en: URL description (%s)
lv: URL apraksts (%s)

en: URL description:
lv: Adreses apraksts:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
lv: URL saite respondentam, ja viņš piekrīt piedalīties šajā aptaujā

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
lv: URL saite respondentam, ja viņš atsakās piedalīties šajā aptaujā

en: URL of the survey
lv: Aptaujas adreses saite (URL)

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Un-quotes a quoted string
lv: Atpēdot sapēdotu rindu (string)

en: Unable to backup your database for unknown reason.
lv: Datubāzes rezerves kopiju neizdevās izveidot nezināma iemesla dēļ.

en: Unable to create directory `%s`.
lv: Direktoriju `%s` nebija iespējams izveidot.

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
lv: Nevar novērtēt bināro operatoru - mazāk par 2 ierakstiem stekā (datu struktūrā)

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
lv: Nevar novērtēt vienvietīgs operatoru - nav neviena ieraksta stekā

en: Unable to insert record into survey table
lv: Aptaujas tabulā nevarēja izveidot ierakstu

en: Unbalanced equation - values left on stack
lv: Nesabalansēts vienādojums - stekā ir palikusi vērtības

en: Uncertain
lv: Nav skaidrs

en: Unchanged
lv: Bez izmaiņām

en: Undefined function
lv: Nedefinēta funkcija

en: Undefined variable
lv: Nedefinēts mainīgais

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda (mistika)

en: Unknown error while reading the file, no survey created.
lv: Nolasot failu, konstatēta kļūda. Aptauja netika izveidota.

en: Unknown error!
lv: Nezināma kļūda!

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: Unknown file extension
lv: Neatpazīts faila paplašinājums

en: Unknown session
lv: Nezināma sesija

en: Unknown view!
lv: Nezināms skats!

en: Unkown
lv: Nezināms/-a

en: Unlimited
lv: Bez ierobežojuma

en: Unlimited administration permissions
lv: Neierobežotas administratora tiesības

en: Unmapped participant attributes
lv: Nepiesaistītie respondentu atribūti

en: Unsupported number of arguments: %s
lv: Neatbalstīts argumentu skaits: %s

en: Unsupported syntax
lv: Neatbalstīta sintakse

en: Until:
lv: Līdz:

en: Unwritable
lv: Nerakstāms

en: Unzip error!
lv: Arhivēšanas kļūda!

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update complete!
lv: Atjaunināšana pabeigta!

en: Update condition
lv: Saglabāt nosacījumu

en: Update scenario
lv: Atjaunināt scenāriju

en: Update server busy
lv: Atjauninājumu serveris ir aizņemts

en: Update token entry
lv: Atjaunināt pieejas atslēgas ierakstu

en: Update user group
lv: Atjaunināt lietotāju grupu

en: Updated
lv: Atjaunināts/-as

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload a file (maximum size: %d MB):
lv: Augšupielādēt failu (atļautais faila lielums ir %d MB):

en: Upload files
lv: Augšupielādēt failus

en: Upload summary
lv: Augšupielādes apkopojums

en: Upload template file
lv: Augšupielādētā šablona fails

en: Upload your files
lv: Augšupielādēt savus failus

en: Uploaded CSV file successfully
lv: CSV faila augšupielāde bija veiksmīga

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
lv: Augšupielādēto veidņu kopnes failam nepieciešams .lsl paplašinājums.

en: Uploaded resources management
lv: Augšupielādēto resursu pārvaldība

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Uploading LDAP Query
lv: Augšupielādēju LDAP vaicājumu

en: Uppercase the first character of each word in a string
lv: Teksta vērtības (string) katra vārda pirmo burtu rakstīt ar lielo burtu

en: Use CAPTCHA for registration:
lv: Reģistrācijas izmantot CAPTCHA:

en: Use ComfortUpdate
lv: Izmantot ComfortUpdate

en: Use Expression Manager code:
lv: Izmantot Expression Manager kodu:

en: Use LDAP authentication
lv: Izmantot LDAP autentifikāciju

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
lv: Parādīt kā nolaižamo sarakstu nevis kā kalendāru

en: Use button group or radio list
lv: Izmantot pogu grupu vai radio pogu sarakstu

en: Use checkbox layout
lv: Izmantot izvēles rūtiņu izkārtojumu

en: Use dropdown presentation
lv: Parādīt kā nolaižamo sarakstu

en: Use global settings
lv: Izmantot globālos uzstādījumus

en: Use internal database authentication
lv: Izmantot iekšējo datubāzes autentifikāciju

en: Use javascript function to remove text and uncheck checkbox (or use Expression Manager only).
lv: Izmantojiet javascript funkciju, lai izdzēst tekstu un noņemtu ķeksīti (vai izmantojiet tikai Izteiksmju pārvaldnieku).

en: Use mapping service
lv: Lietot plānošanas pakalpojumu

en: Use same default value across languages:
lv: Izmantot to pašu sākotnējo vērtību starp valodām:

en: Use settings below
lv: Izmantot apakšā minētos uzstādījumus

en: Use slider layout
lv: Izmantot slīdni

en: Use web server authentication
lv: Izmantot webservera autentifikāciju

en: Used/free space for file uploads
lv: Izmantotā/brīvā vieta failu augšupielādei

en: User
lv: Lietotājs

en: User '%s' was successfully deleted.
lv: Lietotājs '%s' tika veiksmīgi izdzēsts.

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User added.
lv: Lietotājs pievienots.

en: User already exists in the group.
lv: Lietotājs grupā jau pastāv.

en: User control
lv: Lietotāja kontrole

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: User does not exist in the group.
lv: Lietotājs nav šajā grupā.

en: User group
lv: Lietotāju grupa

en: User group ID
lv: Lietotāju grupas ID

en: User group added.
lv: Lietotāju grupa pievienota.

en: User group successfully added!
lv: Lietotāju grupa veiksmīgi pievienota!

en: User group successfully saved!
lv: Lietotāju grupa veiksmīgi saglabāta!

en: User groups
lv: Lieotāju grupas

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: User name:
lv: Lietotājvārds:

en: User not found.
lv: Lietotājs nav atrasts.

en: User registration at '%s'
lv: Lietotāja reģistrācija '%s'

en: User removed.
lv: Lietotājs izdzēsts.

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Username already exists.
lv: Lietotāja vārds jau pastāv.

en: Username not found in LDAP server
lv: Šādu lietotāja vārdu neizdevās atrast LDAP serverī

en: Username:
lv: Lietotāja vārds:

en: Username: %s
lv: Lietotājvārds: %s

en: Users
lv: Lietotāji

en: Uses left
lv: Izmantojamās iespējas vēl palikušas

en: Uses left:
lv: Atlikušās izmantošanas iespējas:

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
lv: Tipa piespiešanas izmantošana var sabojāt Jūsu datus; izmantojiet uzmanīgi vai neizmantojiet vispār, ja ir iespējams.

en: Valid from
lv: Derīgs kopš

en: Valid until
lv: Derīgs līdz

en: Valid until:
lv: Derīgs līdz:

en: Validation:
lv: Apstiprināsana:

en: Value
lv: Vērtība

en: Value range allows missing
lv: Vērtības var iekļaut arī nederīgās vērtības

en: Values:
lv: Vērtības:

en: Verify username and try again
lv: Pārbaudiet lietotāja vārdu un mēģiniet vēlreiz

en: Version
lv: Versija

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View Saved but not submitted Responses
lv: Aplūkot saglabātās, bet vēl nenosūtītās atbildes

en: View labels
lv: Aplūkot apzīmējumus

en: View response
lv: Aplūkot ierakstu

en: View response ID %d
lv: Apskatīt atbildes ID %d

en: View response URL
lv: Apskatīt atbildes adresi

en: View response details
lv: Parādīt detalizētu ierakstu

en: View statistics
lv: Aplūkot statistiku

en: View summary of all available fields:
lv: Pārlūkot visu pieejamo jautājumu kopsavilkumu:

en: View the statistics for this survey.
lv: Apskatīt aptaujas statistiku.

en: View this participant in the central participants database
lv: Aplūkot šo respondentu centrālajā respondentu datubāzē

en: View this record
lv: Aplūkot šo ierakstu

en: View users
lv: Pārlūkot lietotājus

en: View without the filter.
lv: Skatīties bez filtra.

en: View/read
lv: Parādīt/lasīt

en: Viewing response (ID %s)
lv: Apskatām atbildi (ID %s)

en: Visit our website!
lv: Apmeklējiet mūsu mājaslapu!

en: Warn and move on
lv: Brīdināt un turpināt

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning!
lv: Brīdinājums!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
lv: Uzmanību! Administratora e-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai netika saglabāts, jo tas nav derīgs.

en: Warning! Bounce email was not updated because it was not valid.
lv: Uzmanību! E-pasts kļūdaino e-pastu saņemšanai netika atjaunots, jo tas nav derīgs.

en: Warning! Notification email was not updated because it was not valid.
lv: Brīdinājums! Paziņojuma e-pasts netika izmainīts, jo tas nav derīgs.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
lv: Uzmanību: Pirms HTTPS aktivizēšanas, %s pārbaudiet, vai šī saite darbojas.%s

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
lv: Brīdinājums! Pirms turpiniet, uzmanīgi izlasiet!

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
lv: Brīdinājums! Šos failus/direktorijas nepieciešams atjaunināt, taču to piekļuves tiesības ir noteiktas kā "tikai lasīt".

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
lv: Brīdinājums! Jūs vēl jo pro jām izmantojiet sākuma paroli ('password'). Lūdzu, to nomainiet un pieslēdzieties vēlreiz!

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
lv: Mēs atvainojamies, bet notika sistēmas kļūda un Jūsu fails netika saglabāts. Tika nosūtīts paziņojuma e-pasts aptaujas administratoram.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
lv: Diemžēl, bet Jums nav tiesības, lai piedalītos šajā aptaujā.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
lv: Jums nav tiesību veikt šo darbību.

en: We are sorry but your session has expired.
lv: Jūsu sesija ir beigusies.

en: We could not zip your database!
lv: Jūsu datubāzes arhivēšana neizdevās!

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
lv: Pirms šīs aptaujas izdzēšanas ir ieteicams eksportēt visu aptauju, izmantojot galveno administrēšanas ekrānu.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
lv: Pirms turpināt, ir ieteicams eksportēt visu aptauju no galvenā administrēšanas ekrāna.

en: Welcome
lv: Sveiks

en: Welcome %s!
lv: Labdien, %s!

en: Welcome and end text
lv: Sveiciena un atvadīšanās teksts

en: Welcome message:
lv: Sasveicināšanās ziņa:

en: Welcome to %s!
lv: Esi sveicināts %s!

en: Welcome to the LimeSurvey ComfortUpdate!
lv: Sveicināti LimeSurvey ComfortUpdate!

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
lv: Sveicināti LimeSurvey instalācijas palīgā. Šis palīgs jums palīdzēs instalācijas procesā, datubāzes uzstādīšanā un sākotnējā LimeSurvey konfigurēšanā.

en: Welcome to this sample survey
lv: Sveicināti šajā parauga aptaujā

en: Welcome:
lv: Aptaujas sasveicināšanās teksts:

en: When an imported record matches an existing record ID:
lv: Kad svarīgs ieraksts sakrīt ar jau eksistējoša ieraksta ID:

en: While the survey is activated, you can't add or remove a group or question.
lv: Kamēr aptauja ir aktivizēta, nav iespējams pievienot vai noņemt grupu vai jautājumu.

en: Width of PDF header logo:
lv: Virsraksta logo platums PDF failā:

en: With real vv file : questions code are in second line
lv: Ierastam vv failam: jautājumu kodi ir otrajā rindā

en: Writable
lv: Rakstāms

en: Write error!
lv: Rakstīšanas kļūda!

en: Year
lv: Gads

en: Yes
lv: Jā

en: Yes (Forced by the system administrator)
lv: Jā (sistēmas administratora piespiedu rīkojumā)

en: Yes - Delete Them!
lv: Jā - izdzēst!

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
lv: Tūlīt Jūs izdzēsīsiet visu šī aptauja jautājumu nosacījumus

en: You are about to delete this survey
lv: Jūs tūlīt izdzēsīsiet šo aptauju!!!

en: You are already a part of this survey.
lv: Jūs jau esat daļa no šī aptauja.

en: You are not a participant in this survey.
lv: Jūs neesat šīs aptaujas respondents.

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
lv: Jums nav atļauts rediģēt savas piekļuves tiesības.

en: You are not authorized to delete label sets.
lv: Jums nav atļauts dzēst apzīmējumu kopas.

en: You are not authorized to delete questions.
lv: Jums nav tiesību dzēst jautājumus.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
lv: Jūs varat importēt visas vecās atbildes, kuras ir saderīgas ar Jūsu pašreizējo aptauju. Saderība tiek noteikta, salīdzinot kolonnu tipus un nosaukumus. ID lauks vienmēr tiek ignorēts.

en: You can leave these settings blank and change them later
lv: Jūs varat atstāt šos iestatījumus tukšus un izmainīt tos vēlāk

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
lv: Jūs varat atstāt šo neaizpildītu, un automātiski ģenerēt pieejas atslēgu izmantojot opciju 'Ģenerēt pieejas atslēgas'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
lv: Jūs varat ielādēt aptaujas anketu, kuru bijāt saglabājis.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
lv: Jūs nevarat pievienot vai atslēgt grupas īpašnieku no pašas grupas.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
lv: Tagad Jūs variet turpināt LimeSurvey instalācijas atjaunināšanu.

en: You can upload %s under %s KB each.
lv: Jūs varat augšupielādēt %s, zem %s KB katru.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 0. If minimum value is not set, this value is used.
lv: Jūs varat izmantot «Expression manager», taču tam ir jābūt skaitlim pirms lapas parādīšanas, citādi iestatīts kā 0. Ja nav norādīta mazākā vērtība, tad tiek izmantota šī vērtība.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 1.
lv: Var izmantot «Expression manager», taču tam ir jābūt skaitlim pirms lapas parādīšanas, citādi iestatiet kā 1.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 100. If maximum value is not set, this value is used.
lv: Jūs varat izmantot «Expression manager», taču tam jābūt ir skaitlim pirms lapas parādīšanas, citādi iestatiet kā 100. Ja mazākā vērtība nav norādīta, tad tiek izmantota šī vērtība.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
lv: Jūs tagad varat izmantot sekojošos rekvizītus lai ierakstītos saitē:

en: You can't add questions while the survey is active.
lv: Ja aptauja ir aktīva, jaunus jautājumus pievienot nav ļauts.

en: You can't copy a question if the survey is active.
lv: Nevar kopēt jautājumu, kamēr aptauja ir aktīva.

en: You can't delete a question if the survey is active.
lv: Ja aptauja ir aktīva, jautājumu nevar izdzēst.

en: You can't delete this question group because the survey is currently active.
lv: Jūs nevarat izdzēst šo jautājumu, jo šī aptauja ir aktīva.

en: You can't insert a new question when the survey is active.
lv: Jaunu jautājumu nav ļauts pievienot, ja aptauja ir aktīva.

en: You can't remove the default language.
lv: Pamata valodu nav iespējams noņemt.

en: You can't reorder in an active survey
lv: Ja aptauja ir aktīva, Jūs nevarat pārkārtot

en: You can't update question code for an active survey.
lv: Aktīvā aptaujā jautājuma kodus nav iespējams mainīt.

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
lv: Jūs nevarat izmantot Anonīmas atbildes, jo «Token-based answers persistence» ir ieslēgta.

en: You cannot delete the last answer option.
lv: Jūs nevariet izdzēst pēdējo atbildes variantu.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
lv: Jūs nevariet turpināt, pirms nav atbildēts uz vienu vai vairākiem jautājumiem.

en: You did not answer to the security question.
lv: Jūs neatbildējāt uz drošības jautājumu.

en: You did not provide a name.
lv: Jūs neievadījāt vārdu.

en: You did not provide a password.
lv: Jūs neievadījāt paroli.

en: You didn't save your changes!
lv: Jūs nesaglabājāt veiktās izmaiņas!

en: You do not have permission to access this page.
lv: Jums nav tiesību piekļūt šai lapai.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
lv: Jums nav uzinstalēts Freetype Library.  Lai parādītu diagrammas, nepieciešams lai Freetype Library funkcionētu pareizi.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
lv: Jums nav uzinstalēts GD Library. Lai parādītu diagrammas, nepieciešams lai GD Library funkcionētu pareizi.

en: You do not have the permission to access this page.
lv: Jums nav tiesību piekļūt šai lapai.

en: You do not have the required ZIP library installed in PHP.
lv: PHP nav ieinstalēta nepieciešamā ZIP bibliotēka.

en: You don't have sufficient permissions to upload images in this survey
lv: Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai šajā aptaujā augšupielādētu attēlus

en: You don't have the permission to activate tokens.
lv: Jums nav tiesību aktivizēt pieejas atslēgas.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
lv: Jūs jau esat izdzēsts no šīs vietnes centrālā respondentu saraksta

en: You have already completed this survey.
lv: Jūs jau esat pabeidzis šos aptauju.

en: You have been already removed from this survey.
lv: Jūs tikāt izslēgts no šīs aptaujas.

en: You have been removed from the central participants list for this site
lv: Jūs tikāt izdzēsts no šīs vietnes centrālā respondentu saraksta

en: You have been successfully added back to this survey.
lv: Jūs tikāt veiksmīgi atkal pievienots šim aptaujam.

en: You have been successfully removed from this survey.
lv: Jūs tikāt veiksmīgi izdzēsts no šīs aptaujas.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
lv: Jūs esat pārsniedzis atļauto ielogošanās mēģinājumu skaitu. Lūdzu, uzgaidiet %d minūtes pirms mēģiniet vēlreiz.

en: You have not selected a question
lv: Jūs neesat izvēlējies jautājumu.

en: You have not selected a survey
lv: Jūs neesat izvēlējies aptauju

en: You have to pair this field with an existing attribute.
lv: Šis lauks ir jāsasaista ar jau esošu atribūtu.

en: You have to select a file.
lv: Jums jāizvēlas fails.

en: You have to select at least one label set.
lv: Jums jāizvēlas vismaz viena apzīmējumu kopa.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
lv: Ja Jūs vēlaties piedalīties šajā aptaujā, Jums ir jāreģistrējas.

en: You must be registered to complete this survey
lv: Lai piedalītos šajā aptaujā, ir jāreģistrējas!

en: You must first create a question group.
lv: Jums vispirms jāizveido jautājumu grupa.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
lv: Pirms turpināt šiem failiem jānosaka rakstīšanas tiesības. Ja Jums nav skaidrs kā rīkoties, lūdziet padomu sistēmas administratoram.

en: You must supply a name for this saved session.
lv: Jums nepieciešams uzrādīt nosaukumu šai saglabātajai sesijai.

en: You must supply a password for this saved session.
lv: Jums nepieciešams uzrādīt paroli šai saglabātajai sesijai.

en: You need to add answer options to this question
lv: Šim jautājumam Jums ir jāpievieno atbildes

en: You need to add question groups
lv: Jums nepieciešams pievienot jautājumu grupas

en: You need to add questions
lv: Nepieciešams pievienot jautājumus

en: You need to add subquestions to this question
lv: Šim jautājumam jāpievieno apakšjautājumi!

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
lv: Jums nepieciešams augšupielādēt %s failus šim jautājumam.Vai Jūs esat pārliecināts, ka vēlaties iziet?

en: You should export your responses before deactivating.
lv: Jums vajadzētu eksportēt ierakstus pirms deaktivizēšanas.

en: You should have a great time doing this
lv: Darot šo jums vajadzētu pavadīt lielisku laiku

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
lv: Jums būtu jāpiefiksē tabulas(-u) nosaukums(-i) gadījumā, ja Jums nepieciešams piekļūt šai informācijai vēlāk.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
lv: Aptauju vēlams aktivizēt tikai tad, kad Jūs esat pilnīgi droša, ka visi sagatavošanas darbi ir pabeigti un nebūs nepieciešams veikt strukturālas izmaiņas. Teksta elementus var mainīt, pat ja aptauja ir aktīva.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
lv: Jūs tiksiet pāradresēts pēc 5 sekundēm. Ja nē, noklikšķiniet <a href="%s">šeit</a>.

en: Your Choices
lv: Jūsu izvēles

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
lv: Jūsu LimeSurvey instalācija pārbaudīs vai atjauninājums var tikt veikts veiksmīgi.

en: Your Ranking
lv: Tavs "tops"

en: Your answer
lv: Jūsu atbilde

en: Your answer must be %s
lv: Atbildei jābūt %s

en: Your answer must be at least %s
lv: Atbildei jābūt vismaz %s

en: Your answer must be at most %s
lv: Atbildei jābūt ne lielākai kā %s

en: Your answer must be between %s and %s
lv: Atbildei jābūt robežās no %s līdz %s

en: Your answer to the security question was not correct - please try again.
lv: Atbilde uz drošības jautājumu nebija pareiza. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Your assessment
lv: Jūsu novērtējums

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
lv: Jūsu interneta pārlūkprogramma jau iepriekš izmantota šajā aptaujā. Lai aptauju sāktu vēlreiz, pārlādējiet šo lapu (F5).

en: Your choices
lv: Jūsu izvēles

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
lv: Jūsu dati tika importēti. Šobrīd data.frame ir nodēvēts par "data", variable.labels ir data atribūti  ("attributes(data)$variable.labels"), piemēram foreign:read.spss.

en: Your data should be imported now.
lv: Jūsu datus tagad vajadzētu importēt.

en: Your database is too big to be saved!
lv: Jūsu datubāze ir pārāk liela, lai to saglabātu!

en: Your database server password.
lv: Jūsu datubāzes servera parole.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
lv: Jūsu datubāzes servera lietotāja vārds. Pārsvarā gadījumu derēs "root".

en: Your database type is not MySQL!
lv: Jūsu datubāzes tips nav MySQL!

en: Your email address:
lv: Jūsu e-pasta adrese:

en: Your key is unknown by the update server.
lv: Update serveris neatpazīst Jūsu atslēgu.

en: Your new password was not saved because the passwords did not match.
lv: Jūsu jaunā parole netika saglabāta, ko paroles nesakrita.

en: Your passwords do not match.
lv: Ievadītās paroles nesakrīt.

en: Your personal settings were successfully saved.
lv: Jūsu personīgie iestatījumi tika veiksmīgi saglabāti.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
lv: Jūsu izvēlētā valoda tiks lietota instalēšanas procesa laikā.

en: Your ranking
lv: Jūsu ranžējums

en: Your response table will be renamed to:
lv: Atbilžu tabula tiks pārdēvēta kā:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
lv: Jūsu atbildes nav pazaudētas un ir nosūtītas aptauja administratoram, un tās tiks pievienotas datubāzei vēlāk.

en: Your responses were not saved. Please contact the survey administrator.
lv: Jūsu atbildes netika saglabātas! Lūdzu, sazinieties ar aptaujas administratoru.

en: Your responses were successfully saved.
lv: Jūsu atbildes ir veiksmīgi saglabātas

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
lv: Jūsu aptaujas katrai atbildei var eksportēt piekļuves kodu datus. Izvēlieties papildus laukus, kurus Jūs vēlētos eksportēt.

en: Your survey responses have been recorded.
lv: Jūsu atbildes uz aptaujas jautājumiem ir saglabātas.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
lv: Aptaujas atbildes tika saglabātas. Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. Lūdzu, saglabājiet paroli, jo mēs nespēsim to atjaunot.

en: Your survey was successfully saved.
lv: Jūsu aptauja tika saglabāta veiksmīgi.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
lv: Jūsu aptaujas anketa tiks saglabāta ar norādīto vārdu un paroli. Vēlāk, ievadot šo vārdu un paroli, Jūs varēsiet aptauju turpināt.

en: Your time to answer this question has expired
lv: Jūsu laiks, lai atbildētu uz šo jautājumu, ir beidzies

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
lv: Jūsu laiks šī jautājuma atbildēšanai ir gandrīz beidzies. Jums ir atlicis {TIME}.

en: Your update key is invalid and was removed.
lv: Jūsu atjaunināšanas atslēga ir nederīga un tika noņemta.

en: Your update key:
lv: Jūsu atjaunināšanas atslēga:

en: Your user data for accessing %s
lv: Jūsu lietotāja dati lai piekļūtu %s

en: Zip error!
lv: Zip kļūda!

en: Zip file not found!
lv: Neizdevās atrast Zip failu!

en: Zoom level
lv: Pietuvināšanas līmenis

en: and
lv: un

en: at question
lv: jautājumā

en: checked
lv: pārbaudīts

en: completed
lv: pabeigts

en: d-m-yyyy
lv: d-m-gggg

en: d.m.yyyy
lv: d.m.gggg

en: dd.mm.yyyy
lv: dd.mm.gggg

en: dd/mm/yyyy
lv: dd/mm/gggg

en: default
lv: (pēc) noklusējuma

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
lv: cipars: avots ("faila nosaukums", kodu tabula = "UTF-8") R komandas logā, nomainiet faila nosaukumu uz aktuālu

en: directory
lv: direktīva

en: equals
lv: Vienāds

en: having a token
lv: ar pieejas atslēgu

en: having a valid email address
lv: ar derīgu e-pasta adresi

en: hh:mm
lv: hh:mm (ss:mm)

en: hours
lv: stundas

en: is
lv: ir

en: is NOT
lv: NAV

en: is greater than
lv: ir lielāks nekā

en: is greater than or equal to
lv: ir lielāks nekā vai vienāds ar

en: is less than
lv: ir mazāks nekā

en: is less than or equal to
lv: ir mazāks nekā vai vienāds ar

en: language of token
lv: piekļuves koda valoda

en: minitab method
lv: minitab metode

en: mins
lv: minūtes

en: mm/dd/yyyy
lv: mm/dd/gggg

en: not checked
lv: nav izvēlēts

en: not having been sent an invitation already
lv: bez jau izsūtīta uzaicinājuma

en: only apply to certain question types
lv: Attiecināt vienīgi uz noteikta tipa jautājumiem

en: or
lv: vai

en: page
lv: lapa

en: queXML PDF export
lv: queXML PDF exportēšana

en: queXML format (*.xml)
lv: queXML formāts (*.xml)

en: quota language settings
lv: Kvotas valodas iestatījumi

en: quota members
lv: kvotas locekļi

en: responses
lv: atbildes

en: seconds
lv: sekundes

en: selected
lv: izvēlētais

en: table
lv: Tabula

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
lv: šis ir automatizēts e-pasts, lai informētu par to, ka Jūsu lietotājs ir ticis izveidots uz saites '%s'.

en: timings
lv: taimingi

en: to:
lv: kam:

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
lv: apmeklējiet http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php lai skatītu vairāk informācijas

en: yyyy-mm-dd
lv: gggg-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
lv: gggg.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
lv: gggg/mm/dd
